Mesaje Recente

Pagini: [1] 2 3 ... 10
2
Appeals blocked accounts / Cerere Unban
« Ultimul mesaj de upetric1234 Aprilie 30, 2024, 11:36:06 a.m. »
*Caracterul meu :     - Contul 1 : Caract. 1 -denisking ;   Caract. 2-COREANUL
                               - Contul 2 : Caract. 1 -Madali69 ;    Caract. 2-YuracheBOSS ; Caract. 3 - FarmerWar666

*Motivul Blocarii: (Pe ambele)*  Am folosit hack in mapa de farm

*De ce vrei sa iti deblochezi contul ? : Ca oricare player fara minte, acum câțiva ani....am incercat sa ma ajut de hack sa fac itm, dar nu e o variantă....Pentru că este mult prea riscant ... Mi-am dat seama de asta abia după ce am pierdut toate conturile  .Nu voi mai face asta niciodată ... Cer scuze tuturor din comunitate . :-X
3
Entertainment and Off Topic / Night meetings without obligations
« Ultimul mesaj de Decan Aprilie 05, 2024, 06:04:17 a.m. »
World of free relationships
Real Women
4
Entertainment and Off Topic / Super Сasual Dating - Real-life Girls
« Ultimul mesaj de Decan Martie 11, 2024, 06:31:48 p.m. »
Experience carefree connections with the top-rated site for casual dating adventures.
Actual Women  Prime Сasual Dating
Optimal Сasual Dating
5
Entertainment and Off Topic / Prime Сasual Dating - Living Women
« Ultimul mesaj de Decan Martie 11, 2024, 02:22:16 p.m. »
Connect casually with like-minded individuals on the ultimate dating platform.
Living Women  Superlative Сasual Dating
Superlative Сasual Dating
6
Entertainment and Off Topic / Finest Сasual Dating - True Females
« Ultimul mesaj de Robert Martie 10, 2024, 07:54:20 a.m. »
Elevate your dating game with the top site for hassle-free connections.
Authentic Damsels  Top-notch Сasual Dating
Premier Сasual Dating
7
Entertainment and Off Topic / Premier Сasual Dating - Verified Females
« Ultimul mesaj de Akunab Martie 08, 2024, 08:29:58 p.m. »
Discover the ultimate in relaxed romance with the best casual dating platform!
True Females  Prime Сasual Dating
Outstanding Сasual Dating
8
Appeals blocked accounts / Re: Cerere unban
« Ultimul mesaj de [SGA]Florin Septembrie 27, 2023, 08:21:21 p.m. »
Ai pus 10ss din care in unu iti raspund la injuraturi si zic "ca asa face ma ta+++" dar arati doar chatul in care iti raspund si unu in care iti zic "la farm caine prost".
Adică ăsta https://imgur.com/a/pFuoliM şi ăsta  unde se vede clar că mă injuri mă provoci a 100a oară si eu iti raspund dar tu micesti chat sa se vada doar ce zic eu. https://imgur.com/a/xsoIPaj in rest?Intr-un ss se vede clar că pun "" pentru că citam ceva ce spusesei tu anterior. Un ss in care ii ziceam lui Adi că "mă piş pe el" că na, imi mai ies si eu din fire cand un disperat nu are buton de stop(tu eşti disperatul). Iar in celelate nu sunt implicat nu zic niciun cuvant pe chat. Ai vrut să arăţi ce?Că eşti nevinovat?=))Ai zis că răspunzi la ce am zis, n ai răspuns la nimic. Doar ţi-ai şters postul să nu mai vadă lumea ce scriai si cum erai rasist si injurai chiar si in cerere unban. Dar din păcate pentru tine există ss făcut chiar şi la cerere dinainte să fie ştearsă.
Spui de victimizat in timp ce tu ameninţi in privat ownerul că dacă nu face ca tine tu ştergi conturile pe langa alte amenintari+ momente cand ii vorbeşti de sus şi il iei de parcă el e sclavu' tău şi trebuie să facă, ca tine. Ce ai mai aberat?A, că am intrat in grevă, ce grevă?Greva foamei?Doar că nu intru 2-3zile că am şi alte treburi, cum şi acum in 1saptamana am intrat 1ora maxim, chiar de tu eşti banat, că na, nu toţi ăştia de 20+ ani putem sta 24din 24 in faţa pc ul pe mt2.
Ai un comportament toxic şi abuziv, după cum se vede şi in răspunsul meu pentru tine de mai sus, acelaşi comportament toxic şi abuziv l ai avut pe fiecare server pe care ai intrat. Şi la fel, pe fiecare server după ce ai luat ban ai invocat "EU N AM FĂCUT NIMIC ". N-ai făcut nimic, ai luat unban şi?Ameninţări la playeri in privat şi injurii că nu te ajută, ameninţări la playeri in privat şi injurii că nu iţi acceptă ofertele tale pe iteme. Ameninţări şi injurii şi pe chat la adresa a mai multor playerii. La tot ce am zis mai sus există ss-uri, filmări. Eu nu vorbesc ca tine din auzite. Eu vorbesc pe ce am in faţă.
Şi ce ziceai că inventez eu regulament ?Iţi dau un singur exemplu de player, DonaldDuck, cei vechi il stiu. Vorbim de anul 2015. Nu de 2018-2020-2023. 2015!. Ce a făcut DonaldDuck?A dat pe chat "dau itm pe cash". Nu a dat itemele, doar a dat pe chat.Incă nu era scrisă regula cu "vanzarea pe itm e ilegala", pe scurt, a luat ban, a făcut cereri timp de 2ani, ulterior a luat unban fără niciun item. La fel ca el sunt mulţi alţii, dacă mai exista forumul vechi, iţi dădeam link de la cererile unban de la fiecare in parte să vezi cum scrie la Răspuns "Debanat fără iteme" şi nu erau neaparat hoţi. Că regula nu zice "cn a furat ia ban fara itm" regula zice "Cine are ban si are iteme site pe cont va fi debanat fara iteme sau doar cu o mica parte din iteme". Inclusiv mozak că l tot numeşti tu,  a fost deblocat cu 1 full din 7.
Aberezi si incerci sa te scoti, am inţeles că ai o problemă psihică, iţi recomand un psihiatru şi puţină deconectare de la mediul online pentru o perioadă de timp. Aşa poate iţi mai revi, cât de cât.Cat despre cererile unban nu inteleg de ce le mai faci publice şi mai insisti pe forum sau discord cand tu personal ai declarat ca nu te interesează opinia playerilor si cine te vrea in map1.
9
Entertainment and Off Topic / we win by just being at war
« Ultimul mesaj de koma99 August 11, 2023, 12:55:07 a.m. »
https://www.youtube.com/watch?v=VGsb3tFgf-I degeaba e plina mapa de steaguri rosii si pentru fiecare galben corespunde minim 3 rosii poate chiar 4 ca tot muriti non stop , ca in clipul ala de pe yt : dumneavoastra sunteti preotul ? pai sunta da........................................ degeaba sunt ( si era mort de beat la volan ) exact asa si voi discrepanta dintre ce sunteti vs ceea ce vrei sa pareti , trist . :-\ . Si va repet si eu n am zis niciodata vreo minciuna daca ati fi voi lafel de putini ca noi si voi atat de multi nu ati juca de pe sfert lafel de bine ca noi si daca ati face 1 kill odata la jumate de ore ar fi eveniment , eu in schimb fac continuu pe voi chiar daca sunt in inferioritate .
10
Appeals blocked accounts / Re: [UNBAN]
« Ultimul mesaj de [SGA]Florin August 08, 2023, 11:54:09 p.m. »
Caracterul tău: HeellBoy , Lvs , AxELLz ,
Motivul blocării: Nu mai stiu exact
De ce vrei să îți deblochezi contul?: Conturi vechi , vreau sa-mi iau decord dupa ele
HeellBoy- Nici măcar nu e banat.
Lvs- Debanat.
AxELLz- Debanat.
Pagini: [1] 2 3 ... 10