Autor Subiect: Hasmo viol domestic  (Citit de 3599 ori)

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline [KING]Lupejノʷᵏ

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 56
  • NOTE: +11/-0
  • Gen: Bărbat
  • "Soarele îţi verde corpu`, iar luna sufletu`"
    • Vezi Profilul
friendly
3
funny
4
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
3
like
3
dislike
0
Members reacted friendly:
[KING]Lupejノʷᵏ,Knowledge,Răzvan,
Members reacted funny:
[KING]Lupejノʷᵏ,Knowledge,Răzvan,,
No reactions
No reactions
No reactions
Members reacted pwnt:
[KING]Lupejノʷᵏ,Knowledge,Răzvan,
Members reacted like:
[KING]Lupejノʷᵏ,Knowledge,Răzvan,
No reactions



Offline koma99

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 147
  • NOTE: +0/-31
    • Vezi Profilul
Re: Hasmo viol domestic
« Răspuns #1 : Februarie 11, 2022, 11:38:08 p.m. »
In primu rand fututi mormantu matii ai luat bataie cand am fost 2 v 2 adica eu pe toate si ostin pe toate vs tine si suiz pe toate , si ai pus doar partea unde ostin plecase dupa cum se vede ostin nu se mai misca ca ii venise ceva rude din Franta , si sti pea bine ca asa e si daca nu crezi se vede pe video cum ostin nu se misca iar cand se misca si ne am batut de la egal la egal te bateam bagamiasi pla in famiile voastre de gunoaie , in al doilea rand poftim cotet . https://www.youtube.com/watch?v=24sqLL6bs4Q&t=323s https://www.youtube.com/watch?v=zYdptXkqr1k&t=100s Asa ca luati la mu ie ca niciodata nu te bati doar tu singur vs mine singur sau 2 v 2 pe toate conturile dar oricum te ai bate mori si tu chiar daca mor si eu si inca ceva ati spus ca era suiz pe toate da se poate vedea cum sura ala se misca separat si suiz e doar pe war si saman =]]]]]]] oricum pe mn nu ma poate pacali oricum puteti sa ziceti si ca ati fost 2 persoane ca stiu ca nu e asa dar va  luati mu ie singur cand una spuneti si alta e in video =]]]]]]]]]] i se misca suraul separat dar spune ca el era pe toate da cand colo sunteti 5 6 care dati =]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] daca stau sa filmez datiile cand va bat eu o singura persoana pe toate conturile vs 1 din voi si chemati sau 2 persoane adica eu si ostin pe toate conturile vs oricare 2 din voi pe toate conturile pai fa da hardu de stockare faliment nu bateti pe nimeni nici 1 v 1 nici 2 v 2 nici cum o dati si cand va adunati toti tot omoram din voi dar asta nu pentru mult timp ca ne strangem i ncurand mai multi si va batem pe toti nu doar din voi , v am bate 4 persoane si vs 5  6 din voi de v ar suna apa in cap sunteti buni doar toti pe 1 ca de fiecare data :"))))))))))))
Am batut si voi bate tot serverul separat ba eu ostin si prietenii lu melodias ba eu ostin si prietenii lu wolf , va imaginati de la sine ce bataie luati cand o sa fim toti deodata + adi , eu fac fata si singur omor din voi nonstop dar cu inca cativa pe langa mine va abonati la cerc cu sau fara auto . EU BAT SI VOI BATE LA VOI SI IN INFERIORITATE NUMERICA , VOI PE NOI NICI DE LA EGAL LA EGAL ,la orice bataie am avut oameni in minus si tot v am dato , ma bateti doar cand sunteti toti vs mine singur si chiar si atunci omor lejer din conturile voastre nu pe toate , dar omor din ele
« Ultima Modificare: Februarie 11, 2022, 11:59:13 p.m. de koma99 »
friendly
0
funny
1
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
Members reacted funny:
,
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline Răzvan

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 70
  • NOTE: +8/-1
    • Vezi Profilul
Re: Hasmo viol domestic
« Răspuns #2 : Februarie 11, 2022, 11:58:36 p.m. »
ce sa bati tu man...fugi de 1v1 mai rau decat fuge dracu de tamaie
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline koma99

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 147
  • NOTE: +0/-31
    • Vezi Profilul
Re: Hasmo viol domestic
« Răspuns #3 : Februarie 12, 2022, 12:54:48 a.m. »
ce sa bati tu man...fugi de 1v1 mai rau decat fuge dracu de tamaie
pai decat sa dau 1 v 1 cu un pisat ca tine care dupa ce ca nu are iteme stie doar corp 3 hituri + 1 skil ca sa intre vizualul , run 3 hituri + 1 skil doar ca sa intre vizualu runl si tot asa mai bine lipsa numai dau si te bat oricum tu mai lipseai aici sa comentezi  :-X in locu tau nu as spune un cuvant ca esti un 0 cu iteme primite care intre timp le ai si restituit au fost doar imprumut :( esti un fel de zeurege doar ca sclavul lu lupes si zeu rege sclavu lu angelo ca sa ti faci o idee despre ce reprezinti tu pe serveru asta =]]
friendly
0
funny
1
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
Members reacted funny:
Răzvan,
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline Răzvan

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 70
  • NOTE: +8/-1
    • Vezi Profilul
Re: Hasmo viol domestic
« Răspuns #4 : Februarie 12, 2022, 01:22:43 a.m. »
daca esti bun dai 1v1, ramai doar cu scuzele. si duelurile alea le-ai luat ca aveam scut ninja, mi-a spus Ryuu ca il aveam, altfel nici pe alea nu le luai.
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline [KING]Lupejノʷᵏ

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 56
  • NOTE: +11/-0
  • Gen: Bărbat
  • "Soarele îţi verde corpu`, iar luna sufletu`"
    • Vezi Profilul
Re: Hasmo viol domestic
« Răspuns #5 : Februarie 12, 2022, 01:25:51 a.m. »
In primu rand fututi mormantu matii ai luat bataie cand am fost 2 v 2 adica eu pe toate si ostin pe toate vs tine si suiz pe toate , si ai pus doar partea unde ostin plecase dupa cum se vede ostin nu se mai misca ca ii venise ceva rude din Franta , si sti pea bine ca asa e si daca nu crezi se vede pe video cum ostin nu se misca iar cand se misca si ne am batut de la egal la egal te bateam bagamiasi pla in famiile voastre de gunoaie , in al doilea rand poftim cotet . https://www.youtube.com/watch?v=24sqLL6bs4Q&t=323s https://www.youtube.com/watch?v=zYdptXkqr1k&t=100s Asa ca luati la mu ie ca niciodata nu te bati doar tu singur vs mine singur sau 2 v 2 pe toate conturile dar oricum te ai bate mori si tu chiar daca mor si eu si inca ceva ati spus ca era suiz pe toate da se poate vedea cum sura ala se misca separat si suiz e doar pe war si saman =]]]]]]] oricum pe mn nu ma poate pacali oricum puteti sa ziceti si ca ati fost 2 persoane ca stiu ca nu e asa dar va  luati mu ie singur cand una spuneti si alta e in video =]]]]]]]]]] i se misca suraul separat dar spune ca el era pe toate da cand colo sunteti 5 6 care dati =]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] daca stau sa filmez datiile cand va bat eu o singura persoana pe toate conturile vs 1 din voi si chemati sau 2 persoane adica eu si ostin pe toate conturile vs oricare 2 din voi pe toate conturile pai fa da hardu de stockare faliment nu bateti pe nimeni nici 1 v 1 nici 2 v 2 nici cum o dati si cand va adunati toti tot omoram din voi dar asta nu pentru mult timp ca ne strangem i ncurand mai multi si va batem pe toti nu doar din voi , v am bate 4 persoane si vs 5  6 din voi de v ar suna apa in cap sunteti buni doar toti pe 1 ca de fiecare data :"))))))))))))
Am batut si voi bate tot serverul separat ba eu ostin si prietenii lu melodias ba eu ostin si prietenii lu wolf , va imaginati de la sine ce bataie luati cand o sa fim toti deodata + adi , eu fac fata si singur omor din voi nonstop dar cu inca cativa pe langa mine va abonati la cerc cu sau fara auto . EU BAT SI VOI BATE LA VOI SI IN INFERIORITATE NUMERICA , VOI PE NOI NICI DE LA EGAL LA EGAL ,la orice bataie am avut oameni in minus si tot v am dato , ma bateti doar cand sunteti toti vs mine singur si chiar si atunci omor lejer din conturile voastre nu pe toate , dar omor din ele

ho viezure, nu uita că acum 2 seri ţi-am arătat că te pot bate singur, erai cu 4 şi eu cu 4 şi te-am nenorocit =]]]] te-am bătut în stilul tău

şi de 2v2, mereu eu cu geo v-am bătut de ni s-a acrit la amândoi =]]]=]]]=]]]

friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions



Offline koma99

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 147
  • NOTE: +0/-31
    • Vezi Profilul
Re: Hasmo viol domestic
« Răspuns #6 : Februarie 12, 2022, 01:31:23 a.m. »
In primu rand fututi mormantu matii ai luat bataie cand am fost 2 v 2 adica eu pe toate si ostin pe toate vs tine si suiz pe toate , si ai pus doar partea unde ostin plecase dupa cum se vede ostin nu se mai misca ca ii venise ceva rude din Franta , si sti pea bine ca asa e si daca nu crezi se vede pe video cum ostin nu se misca iar cand se misca si ne am batut de la egal la egal te bateam bagamiasi pla in famiile voastre de gunoaie , in al doilea rand poftim cotet . https://www.youtube.com/watch?v=24sqLL6bs4Q&t=323s https://www.youtube.com/watch?v=zYdptXkqr1k&t=100s Asa ca luati la mu ie ca niciodata nu te bati doar tu singur vs mine singur sau 2 v 2 pe toate conturile dar oricum te ai bate mori si tu chiar daca mor si eu si inca ceva ati spus ca era suiz pe toate da se poate vedea cum sura ala se misca separat si suiz e doar pe war si saman =]]]]]]] oricum pe mn nu ma poate pacali oricum puteti sa ziceti si ca ati fost 2 persoane ca stiu ca nu e asa dar va  luati mu ie singur cand una spuneti si alta e in video =]]]]]]]]]] i se misca suraul separat dar spune ca el era pe toate da cand colo sunteti 5 6 care dati =]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] daca stau sa filmez datiile cand va bat eu o singura persoana pe toate conturile vs 1 din voi si chemati sau 2 persoane adica eu si ostin pe toate conturile vs oricare 2 din voi pe toate conturile pai fa da hardu de stockare faliment nu bateti pe nimeni nici 1 v 1 nici 2 v 2 nici cum o dati si cand va adunati toti tot omoram din voi dar asta nu pentru mult timp ca ne strangem i ncurand mai multi si va batem pe toti nu doar din voi , v am bate 4 persoane si vs 5  6 din voi de v ar suna apa in cap sunteti buni doar toti pe 1 ca de fiecare data :"))))))))))))
Am batut si voi bate tot serverul separat ba eu ostin si prietenii lu melodias ba eu ostin si prietenii lu wolf , va imaginati de la sine ce bataie luati cand o sa fim toti deodata + adi , eu fac fata si singur omor din voi nonstop dar cu inca cativa pe langa mine va abonati la cerc cu sau fara auto . EU BAT SI VOI BATE LA VOI SI IN INFERIORITATE NUMERICA , VOI PE NOI NICI DE LA EGAL LA EGAL ,la orice bataie am avut oameni in minus si tot v am dato , ma bateti doar cand sunteti toti vs mine singur si chiar si atunci omor lejer din conturile voastre nu pe toate , dar omor din ele

ho viezure, nu uita că acum 2 seri ţi-am arătat că te pot bate singur, erai cu 4 şi eu cu 4 şi te-am nenorocit =]]]] te-am bătut în stilul tău

şi de 2v2, mereu eu cu geo v-am bătut de ni s-a acrit la amândoi =]]]=]]]=]]]
ba nu , nu mi ai aratat , ai luat bataie pana ai chemat aia sa intamplat ,daca era ca tine numai chemai atunci si ma bateai in continuare e usor sa scrii o propozite da nu uita ca te contrazic faptele , ramai in mortii tai un nimeni si accepta ca ma bati doar pt ca  chemi tu te ma ida zmeu pe metin ca in real nu aveti nici piele pe dinti =]]] ai luat bataie eu pe 4 tu pe 4 apoi ai chemat ,intai ai spus ca erai tu cu suiz dupaia ai spus ca erai tu cu george nici nu stiti ce sa mai mintiti ce minciuni sa mai inventati da sunteti minim de la 4 persoane in sus =]]]]  ati ajuns sa numai intrati pe metin de mine decat in brigada , daca e unu on e doar in decor in cerc nici macar nu incearca sa se bata cu mine si iesiti doar cand sunteti toti la pvp in 2022 futuva mortii i ngura de ratati =]]]] cu familiile voastre de 10 ori mai distruse si ratate decat pot fi eu vreodata de ruine subnutrite cu copii borati drept sclavi care sa ii divinizeze pe un joc de nici 2gb
« Ultima Modificare: Februarie 12, 2022, 01:43:19 a.m. de koma99 »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline Răzvan

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 70
  • NOTE: +8/-1
    • Vezi Profilul
Re: Hasmo viol domestic
« Răspuns #7 : Februarie 12, 2022, 06:17:55 p.m. »
esti atat de slab incat ai fost nevoit sa faci 4 conturi sa bati cate un player. da si tu seturi cu doar un caracter cum da un om normal si apoi mai putem sta la discutie.
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline koma99

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 147
  • NOTE: +0/-31
    • Vezi Profilul
Re: Hasmo viol domestic
« Răspuns #8 : Februarie 13, 2022, 01:58:46 a.m. »
Si aici alte clipuri in care castig si 2 v 4 si voi pierdeti si de la egal la egal  dar sa iesiti din cerc in inferioritate numerica nici nu se pune problema la voi nici macar nu incercati in schimb eu fac asta tot timpu si castig si asa , am iesit si am intrat la 1 noaptea si lupes alerga in decor cu vip 3 si fara arma si camuflaj de mine deci despre ce vorbim :-X. Nu incercati sa o dati cu mine in filmari si astea ca va fac de ras pe fiecare zi daca imi pun mintea cu voi si filmez toate bataile deveniti angelo 2 doar ca in varianta pusa si pe forum daca ma cobor la nivelu vostru , nu aveti nicio valoare pe serveru asta va batem si 2 v 4 , Suiz e cu lacrimi in ochi si da rage quit de la batai dar nu inainte de a da 4 ore mute din frustrare ca pierde mortii lui de plangacios =]]]]]]]]] daca castiga numai dadea mute dar nu se va intampla nicodata asta , se numeste frustrare  8) plus ca avem dovezile in care da mute lu ostin ba pe nedrept , ba mie 20 de ore pt 2 injuraturi care mai mult de 2 ore nu se da , ba kick , si o data si odata va zbura din staff si asa sunt prea multi si ca sa faci un event simplu nu e nevoie de suiz plus ca nu il suporta mai nimeni decat cercul lui restrans de ":prieteni ": virtuali care in afara de aia din oras cu el daca s-a vazut de 2 3 ori cu ceilalti,nu as avea nimic cu el daca nu ar abuza de locu in staff dar cat joc eu aici va mai da inca 9999 de ragequituri doar un retardat ca el poate juca in halu ala cu cercu ca il ei din o mie stilul lui de joc e lafel de retardat ca el si tot el sa piarda chiar si in inferioritate numerica si fara pietre war pe nicio arma , mi ar fi rusine  :'( Staffu trebuie sa fie impersonal nu un distrus care incearca sa ia toate deciziile impotriva ta si sta pe invizibil pe sgm si apare doar la bataile in care vede ca sunt multi si spameaza leac fugind la altii cand ii bat cu full farmec la 0,2 secunde care si asta tot un fel de abuz de bug e ,si te injura de pe player iar apoi tu cand ii dai replica intra pe sgm si ti da mute, asta nici helper nu merita . Amesteca rolul de player cu sgm ceea ce nu e ok sa faca daca esti la o bataie cu mine si esti pe player nu da mute ca pierzi gunoiule , daca erai pe sgm si nu te amestecai in bataie da , aveai tot dreptul iti faceai datoria dar tu doar abuzezi de o functie pe care nu o meriti si sper sa dispari cel mai bine in real adica de tot de pe fata pamantului
https://www.youtube.com/watch?v=DjPLpC8PNAU
https://www.youtube.com/watch?v=x_Aq8q5pC9Y
pana atunci marsi la cotet si intra pe sgm cand iei bataie unde ai protectie pvp .
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
1
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
Members reacted dislike:
Knowledge,

Offline [KING]Lupejノʷᵏ

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 56
  • NOTE: +11/-0
  • Gen: Bărbat
  • "Soarele îţi verde corpu`, iar luna sufletu`"
    • Vezi Profilul
Re: Hasmo viol domestic
« Răspuns #9 : Februarie 13, 2022, 11:28:51 a.m. »
Nu mai scrie atâta mă slugo că nu impresionezi pe nimeni. Nimeni de pe sv nu se bate serios cu tine. Nu mai spune că nu putem să te batem că fiecare de pe aici te poate bate singur fără nicio problemă, dar tu ești prea ratat să înțelegi asta. =]] =]]
friendly
1
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
1
dislike
0
Members reacted friendly:
Knowledge,
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
Members reacted like:
Knowledge,
No reactions



Offline Knowledge

  • Member based on posts: I
  • *
  • Mesaje postate: 2
  • NOTE: +0/-0
    • Vezi Profilul
Re: Hasmo viol domestic
« Răspuns #10 : Februarie 13, 2022, 11:30:49 a.m. »
De ce pula mea s-ar bate cineva cu tine de la egal la egal din moment ce tu nu ti doresti asta . De ce si ar pierde Lupes 3 ore pe putin? sa te bata si crede ma chiar poate sa faca asta si nu asa cum faci tu pui toate conturile pe un singur caracter "principal" sau ce care ai tu ura si daca l pici de 2 ori intr o ora numesti asta bataie. Esti mult prea prost pentru secolul asta asta te asigur eu si toti de pe server pentru ca nimeni nu te suporta si ar trebui sa-ti dai seama ca noi nu chemam niciodata prostule ne ajutam reciproc din proprie vointa pentru ca toti te vrem disparut de pe aici ;)
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions