Autor Subiect: Cerere unban  (Citit de 2869 ori)

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline koma99

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 147
  • NOTE: +0/-31
    • Vezi Profilul
Cerere unban
« : Septembrie 12, 2021, 10:45:14 p.m. »
Nume joc : HasmoMdfkCAR si toate conturile etc
Motiv: S-a crezut ca am injurat stafful dar am fost spart,am injurat doar playerii daca i-a deranjat asa de mult ok inteleg sa iau ban o saptamana doua dar am injurat doar ca am fost provocat si dadeau toti in mine,nu o sa mai injur,in schimb injuratul staffului nu e adevarata reclamatia,nu am injurat niciodata staful. Am luat ban mult prea mult timp pentru niste injuraturi la adresa playerilor chiar daca nu e normal sa injur incontinuu recunosc,dar macar sa iau o saptamana doua ban,nu pana pe 1 noiembrie.
Dovezi: https://www.facebook.com/messenger_media/?thread_id=100003629453604&attachment_id=645069173129371&message_id=mid.%24cAAAAB-zjMH2B1vi9y17pbN1EBgxO
https://www.youtube.com/watch?v=EEu9PZTKkMo&t=3s (dovada mai clara decat asta cand se plimba in map1 concomitent cu mine si injura staful iar eu filmam si am aratat conturile mele 4 deschise in bara care le aveam nu exista am aratat clar ca nu eram eu pe contul ala ) caracterul ala imi fusese spart puteti sa il intrebati si pe florin ca stie.
https://www.youtube.com/watch?v=wxpaV5XcbxU
Si yutaka ala care e un nimeni pe serveru asta si s-a plans mereu de server ca nu merita etc imi spune ca dupa ce se vor debana conturile se vor debana fara niciun item.Pai de ce? am furat cumva itemele?stersul itemelor se face doar in caz de furt,eu tot ce am facut am facut pe serverul asta intrun an din 4 iteme de la florin cand am dat un full pe reaper, din evente castigate,oxuri castigate ,tradeuri pe plus luam mai ieftin dadeam mai scump 70% si 30% din barbut si eu apreciez serveru si am evoluat fara sa primesc itm deagata sau sa fur,singurul incident l-am avut odata cu un scut saman care mi s-a dat din greseala si nu am vrut sa il inapoiez si mi-am primit pedeapsa atunci ban o luna jumate ,nu sa imi zica el mie ca nu o sa mai am niciun item si ca o sa se stearga ca nu am facut nimic sa merit asta,am muncit pt itemele alea si nu le am furat sau le primesc deagata ca altii.ITEMELE SE STERG IN CAZ DE FURT/NEFACUT PLATA LA BARBUT/TEPE PE ALTE SERVERE DACA AI FILMAREA NU PENTRU INJURAT PLAYERII.
« Ultima Modificare: Septembrie 12, 2021, 11:13:43 p.m. de koma99 »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline koma99

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 147
  • NOTE: +0/-31
    • Vezi Profilul
Re: Cerere unban
« Răspuns #1 : Septembrie 12, 2021, 10:51:19 p.m. »
Macar atunci prima oara miciunile voastre se legau oarecum ca eu facusem cerere de unban si madalin o refuzase si atunci v ati gandit sa imi intrati pe cont cu comanda war blindat sa injurati pe madalin bazandu-va pe asta ca motiv ,dar acum ce logica are ca eu sa fiu in map1 sa ma bat si mai si castigam nu aveam niciun motiv sa fiu nervos si deodata fara sa mi faca sau sa mi zica nimeni nimic din staff sa incep sa injur staful? (pe madalin) + ca videoclipul arata adevarul cine minte si cine nu.
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline ryu7

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 204
  • NOTE: +12/-2
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
Re: Cerere unban
« Răspuns #2 : Septembrie 13, 2021, 08:16:15 a.m. »
asta e hasmo, pana pe 1 noiembrie joci si tu alt sv.
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline YutakaHERE

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 230
  • NOTE: +7/-3
    • Vezi Profilul
Re: Cerere unban
« Răspuns #3 : Septembrie 13, 2021, 08:58:16 a.m. »
Deja stii raspunsul meu si asta e Contra clar :)) Nimeni nu se refera la faza cu video,dar tu doar pe aia o ai ca si scuza si toti ne referim la faza de acum multe luni in care tu l-ai injurat pe Madalin si a fost si verificat in baza de date din ce am inteles eu si tu erai cand ai injurat si plus de asta acum o luna jumate 2 cam asa parca l-ai injurat pe Suiz si jignit in pm la mine si am facut reclamatie pe asta si Florin te-a iertat pentru ca e baietas si il respect pentru asta si uite dovada https://imgur.com/a/lyndIw0 cand l-ai jignit pe Suiz ca la injuratura nu am ss ca nu mi-am dat seama atunci sa mai fac ss si la aia cand l-ai dat in pula ta,eu accept sa primesti unban cu 2 conditii doar,prima sa ti se dea conturile goale fara nici 1 item pe ele si a doua a sa ti se interzica doar tie special sa mai joci cu 4 conturi la gramada sau sa bati pe 1 player cu 4 conturi si mai ales ca tu dai in playeri noi si asta e inca 1 motiv pentru care ai primit ban,Ryu stii ca am zis mai demult ca prostul asta daca primeste ban o sa planga sa primeasca unban :))))))
« Ultima Modificare: Septembrie 13, 2021, 01:09:13 p.m. de YutakaHERE »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline YutakaHERE

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 230
  • NOTE: +7/-3
    • Vezi Profilul
Re: Cerere unban
« Răspuns #4 : Septembrie 13, 2021, 10:21:04 a.m. »
A da ca am uitat,am intrat pe sv ala pe care te-ai apucat si am intrebat un GM si nu player,care e cel mai prost de pe sv si mi-a spus ca e unu "Koma99" de joaca pe mai multe conturi si toti il iau de prost,aici pe Imperial esti prostul sv si ai plecat pe alt sv unde si acolo esti prostul sv :)))
« Ultima Modificare: Septembrie 13, 2021, 01:11:28 p.m. de YutakaHERE »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline koma99

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 147
  • NOTE: +0/-31
    • Vezi Profilul
Re: Cerere unban
« Răspuns #5 : Septembrie 13, 2021, 05:20:41 p.m. »
nu s-a pus niciodata problema yutaka ca eu sa primesc unban fara iteme e doar o aberatie si un vis de al tau si am zis sa postez aici sa se vada cum ameninti pe alte server sau sa mi se interzica sa ma bat pe conturi pt ca toti se bat asa si asta e tot farmecul ,itemele nu au fost furate sau ceva sa se stearga,am vrut doar sa subliniez prostia si invidia ta.Am doar ban pt niste injuraturi la adresa playerilor,nu e nimic legat de iteme de furt sau nefacut plata la bb sa se stearga itemele,injuraturi pe care recunosc ca nu trebuia sa le zic ,ca la adresa stafului am demonstrat ca nu am facut nimic,si pe suiz doar l-am facut prost in pm atunci si el la randu lui ma injura si ne injuram dar pe conturile de playeri unde poate sa faca ce vrea ma bateam cu el ne injuram si mai in serios si mai faceam si cate o gluma gen eu ii ziceam suiz stiu ce nu ai,doua maini lasa ca vezi tu dupa event etc ":)) eu doar pe 3milp ala ce am ura si daca as afla ca a murit in real sincer mas bucura pentru ca ala traieste doar sa ma enerveze pe mine,ca si tine de altfel si eu la randu meu lafel ,nu numai imi cauta tu nod in papura ca are acelasi nume pe sgm ca pe player. toti ati injurat la randul vostru macar de cateva ori,ca am injurat eu mai mult ca voi e adevarat , dar e prea mult aproape 2 luni ban pentru asta.
« Ultima Modificare: Septembrie 13, 2021, 08:11:11 p.m. de koma99 »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline [Mr]Andrei

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 92
  • NOTE: +9/-1
    • Vezi Profilul
Re: Cerere unban
« Răspuns #6 : Septembrie 13, 2021, 08:58:12 p.m. »
contra
zi ms că nu ai luat ban permanent.

si atunci v ati gandit sa imi intrati pe cont cu comanda war blindat sa injurati pe madalin

mor de râs cu tine vere =)))))))))))))))
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline YutakaHERE

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 230
  • NOTE: +7/-3
    • Vezi Profilul
Re: Cerere unban
« Răspuns #7 : Septembrie 13, 2021, 09:48:13 p.m. »
nu s-a pus niciodata problema yutaka ca eu sa primesc unban fara iteme e doar o aberatie si un vis de al tau si am zis sa postez aici sa se vada cum ameninti pe alte server sau sa mi se interzica sa ma bat pe conturi pt ca toti se bat asa si asta e tot farmecul ,itemele nu au fost furate sau ceva sa se stearga,am vrut doar sa subliniez prostia si invidia ta.Am doar ban pt niste injuraturi la adresa playerilor,nu e nimic legat de iteme de furt sau nefacut plata la bb sa se stearga itemele,injuraturi pe care recunosc ca nu trebuia sa le zic ,ca la adresa stafului am demonstrat ca nu am facut nimic,si pe suiz doar l-am facut prost in pm atunci si el la randu lui ma injura si ne injuram dar pe conturile de playeri unde poate sa faca ce vrea ma bateam cu el ne injuram si mai in serios si mai faceam si cate o gluma gen eu ii ziceam suiz stiu ce nu ai,doua maini lasa ca vezi tu dupa event etc ":)) eu doar pe 3milp ala ce am ura si daca as afla ca a murit in real sincer mas bucura pentru ca ala traieste doar sa ma enerveze pe mine,ca si tine de altfel si eu la randu meu lafel ,nu numai imi cauta tu nod in papura ca are acelasi nume pe sgm ca pe player. toti ati injurat la randul vostru macar de cateva ori,ca am injurat eu mai mult ca voi e adevarat , dar e prea mult aproape 2 luni ban pentru asta.
Taci in pula de prost,esti prostul prostilor prostule si esti esenta de prostie si tu ne demonstrezi ca esti mai prost ca orice player de pe jocul asta si ti-am spus ca roata se intoarce cand ai ras ca eu am ban :))) tu nu vezi ca toti de pe sv de te-au etichetat ca si prostul sv?Si acolo nu mai incerca ca o scuza cu suiz ca e o gluma si dastea si ca pe contul de player si tu te-ai referit la el ca si persoana asa ca mars ai ban si Contra
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline Cosminelul

  • Member based on posts: I
  • *
  • Mesaje postate: 17
  • NOTE: +0/-0
    • Vezi Profilul
Re: Cerere unban
« Răspuns #8 : Septembrie 13, 2021, 09:52:01 p.m. »
contra
zi ms că nu ai luat ban permanent.

si atunci v ati gandit sa imi intrati pe cont cu comanda war blindat sa injurati pe madalin

mor de râs cu tine vere =)))))))))))))))
''hecker'' scrie pe tine andrei. Te-ai apucat de spart date de baze.Nu prea îl duce capu , atâta s-a putut.
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline ryu7

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 204
  • NOTE: +12/-2
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
Re: Cerere unban
« Răspuns #9 : Septembrie 13, 2021, 10:00:31 p.m. »
contra
zi ms că nu ai luat ban permanent.

si atunci v ati gandit sa imi intrati pe cont cu comanda war blindat sa injurati pe madalin

mor de râs cu tine vere =)))))))))))))))
''hecker'' scrie pe tine andrei. Te-ai apucat de spart date de baze.Nu prea îl duce capu , atâta s-a putut.

=)))))))))))
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline YutakaHERE

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 230
  • NOTE: +7/-3
    • Vezi Profilul
Re: Cerere unban
« Răspuns #10 : Septembrie 13, 2021, 11:46:45 p.m. »
contra
zi ms că nu ai luat ban permanent.

si atunci v ati gandit sa imi intrati pe cont cu comanda war blindat sa injurati pe madalin

mor de râs cu tine vere =)))))))))))))))
''hecker'' scrie pe tine andrei. Te-ai apucat de spart date de baze.Nu prea îl duce capu , atâta s-a putut.
🤣🤣🤣🤣🤣Nu cred,bai "hacere"
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline Epheios

  • Member based on posts: I
  • *
  • Mesaje postate: 6
  • NOTE: +0/-0
    • Vezi Profilul
Re: Cerere unban
« Răspuns #11 : Septembrie 14, 2021, 12:28:20 p.m. »
Contra unban , chiar ai nevoie de o pauză bro ... ieși pe afară cu prietenii cât mai e vremea frumoasă , mai lasă metinul ăla.
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline YutakaHERE

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 230
  • NOTE: +7/-3
    • Vezi Profilul
Re: Cerere unban
« Răspuns #12 : Septembrie 14, 2021, 02:08:35 p.m. »
Contra unban , chiar ai nevoie de o pauză bro ... ieși pe afară cu prietenii cât mai e vremea frumoasă , mai lasă metinul ăla.
Bro omul e din Pitesti de la mine si nu are nici un prieten in real e si virgin are 20 de ani si nu a avut o gagica la viata lui,e un terminat pe viata omul si pe strada ma ocoleste :))Eu il astept oricand sa ne vedem in real sa vad eu daca mai e asa tupeist cum se da si il filmez cand il tund cu astia 0 in cap si il pun aici pe forum il pun si sa planga asa special sa se invete minte,dar omul nu iese din casa ce sa ii faci e pizda
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline koma99

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 147
  • NOTE: +0/-31
    • Vezi Profilul
Re: Cerere unban
« Răspuns #13 : Septembrie 14, 2021, 04:42:30 p.m. »
Contra unban , chiar ai nevoie de o pauză bro ... ieși pe afară cu prietenii cât mai e vremea frumoasă , mai lasă metinul ăla.
Bro omul e din Pitesti de la mine si nu are nici un prieten in real e si virgin are 20 de ani si nu a avut o gagica la viata lui,e un terminat pe viata omul si pe strada ma ocoleste :))Eu il astept oricand sa ne vedem in real sa vad eu daca mai e asa tupeist cum se da si il filmez cand il tund cu astia 0 in cap si il pun aici pe forum il pun si sa planga asa special sa se invete minte,dar omul nu iese din casa ce sa ii faci e pizda
Ba caine cu 2 fete in primu rand nu e nimic real din ce zici ca nu am prieteni ca nu am gagica habar nai cine sunt in real si cu cine umblu daca nu am prostii de astea gen instagram discord asta inseamna in conceptia ta ca nu exist? ca stau numai in casa? din contra esti mai virtual ca mine tu eu macar sunt liber sa fac ce vreau nu sunt sclav ca tine,tu ai vazut ca atunci cand eram pe server lasam conturile afk mereu cand ieseam pe afara si de aici ai tras tu concluzia ca nu ies eu din casa ca nu am prieteni? pai habar nu ai tu de mn =]] si in al doilea rand te ocolesc pentru ca NU TE SUPORT nu pentru ca mi e frica de tine ai uitat cand ai zis sa iesim sa bem o bere cand ziceai "ca sa ne impacam ca suntem din acelasi oras" si eu am refuzat clar pentru ca nu am ce sa caut anturaj cu dusmanii,si numai comenta chestii din real ca poate iei si tu ban,aici e doar o cerere de unban poate iau mai devreme,si sa demonstrez la lume cum intrii pe alt server nu ii dau nume si ameninti ca eu atunci cand revin pe server o sa am toate itemele sterse. Pai a spus cineva ceva de asta?A specificat clar Madalin ban pana pe 1 noiembrie numai implica itemele in injuratul playerilor ca nu au legatura una cu alta,itemele alea sunt facute cu greu nu furate,am luat ban pt injurat nu pentru furt sa mi se stearga itemele ce visezi tu si te-ai dori doar pentru ca tu nu ai fost in stare sa faci nimic pe serverul asta si dai cu hate,si cand ti s-a dat o sabie si un acc doua cu prima ocazie le ai dat pe alt server,eu in schimb respect serveru si ma joc pe el si daca fac ceva itm pe alte server tot pe imperial le dau,si nu a spus nimeni nimic legat de itemele mele e doar in imaginatia ta .Tu esti ala care ameninta in real cu tigani borati filati de politie care imi ajung mie pana la piept crezi ca ma impresionezi sau ca te evit de frica? te evit ca nu te inghit si nu vr sa ma iau cu cineva la bataie in real pt un joc vezi cum ajungi la politie din nou cu amenintarile tale si pe joc si in real,pacifismu are limite,te-o cauti sobolan cordit
« Ultima Modificare: Septembrie 14, 2021, 04:55:34 p.m. de koma99 »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline [Mr]Andrei

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 92
  • NOTE: +9/-1
    • Vezi Profilul
Re: Cerere unban
« Răspuns #14 : Septembrie 14, 2021, 05:03:58 p.m. »
tu ai vazut ca atunci cand eram pe server lasam conturile afk mereu cand ieseam pe afara si de aici ai tras tu concluzia ca nu ies eu din casa ca nu am prieteni? pai habar nu ai tu de mn =]]
ieși din casă până în curte și înapoi, atât. maxim te trimite mă-ta la pâine că trăiești cu părinții la 23 ani și minți că faci facultate, dacă ai ajuns tu la facultate e clar cu românia, s-a dus pe pulă de iau toți analfabeții bacu

Tu esti ala care ameninta in real cu tigani borati filati de politie care imi ajung mie pana la piept crezi ca ma impresionezi sau ca te evit de frica? te evit ca nu te inghit si nu vr sa ma iau cu cineva la bataie in real pt un joc vezi cum ajungi la politie din nou cu amenintarile tale si pe joc si in real,pacifismu are limite,te-o cauti sobolan cordit

ușor băi doggo, patrick2 îi faci dosar penal la poliție că te bate pe un joc? că te înjură și nu faci față? mentalitate de copil de 10 ani, ai crescut doar în grăsime, mintea tot la același nivel
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions