Autor Subiect: Cerere unban  (Citit de 2870 ori)

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline YutakaHERE

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 230
  • NOTE: +7/-3
    • Vezi Profilul
Re: Cerere unban
« Răspuns #15 : Septembrie 14, 2021, 06:21:42 p.m. »
Contra unban , chiar ai nevoie de o pauză bro ... ieși pe afară cu prietenii cât mai e vremea frumoasă , mai lasă metinul ăla.
Bro omul e din Pitesti de la mine si nu are nici un prieten in real e si virgin are 20 de ani si nu a avut o gagica la viata lui,e un terminat pe viata omul si pe strada ma ocoleste :))Eu il astept oricand sa ne vedem in real sa vad eu daca mai e asa tupeist cum se da si il filmez cand il tund cu astia 0 in cap si il pun aici pe forum il pun si sa planga asa special sa se invete minte,dar omul nu iese din casa ce sa ii faci e pizda
Ba caine cu 2 fete in primu rand nu e nimic real din ce zici ca nu am prieteni ca nu am gagica habar nai cine sunt in real si cu cine umblu daca nu am prostii de astea gen instagram discord asta inseamna in conceptia ta ca nu exist? ca stau numai in casa? din contra esti mai virtual ca mine tu eu macar sunt liber sa fac ce vreau nu sunt sclav ca tine,tu ai vazut ca atunci cand eram pe server lasam conturile afk mereu cand ieseam pe afara si de aici ai tras tu concluzia ca nu ies eu din casa ca nu am prieteni? pai habar nu ai tu de mn =]] si in al doilea rand te ocolesc pentru ca NU TE SUPORT nu pentru ca mi e frica de tine ai uitat cand ai zis sa iesim sa bem o bere cand ziceai "ca sa ne impacam ca suntem din acelasi oras" si eu am refuzat clar pentru ca nu am ce sa caut anturaj cu dusmanii,si numai comenta chestii din real ca poate iei si tu ban,aici e doar o cerere de unban poate iau mai devreme,si sa demonstrez la lume cum intrii pe alt server nu ii dau nume si ameninti ca eu atunci cand revin pe server o sa am toate itemele sterse. Pai a spus cineva ceva de asta?A specificat clar Madalin ban pana pe 1 noiembrie numai implica itemele in injuratul playerilor ca nu au legatura una cu alta,itemele alea sunt facute cu greu nu furate,am luat ban pt injurat nu pentru furt sa mi se stearga itemele ce visezi tu si te-ai dori doar pentru ca tu nu ai fost in stare sa faci nimic pe serverul asta si dai cu hate,si cand ti s-a dat o sabie si un acc doua cu prima ocazie le ai dat pe alt server,eu in schimb respect serveru si ma joc pe el si daca fac ceva itm pe alte server tot pe imperial le dau,si nu a spus nimeni nimic legat de itemele mele e doar in imaginatia ta .Tu esti ala care ameninta in real cu tigani borati filati de politie care imi ajung mie pana la piept crezi ca ma impresionezi sau ca te evit de frica? te evit ca nu te inghit si nu vr sa ma iau cu cineva la bataie in real pt un joc vezi cum ajungi la politie din nou cu amenintarile tale si pe joc si in real,pacifismu are limite,te-o cauti sobolan cordit
:))))))))))))))))Taci dracu ba de lake prost,ti-am zis sa iesim la bere special ca sa te scot din casa ca esti prea las sa iesi sa te vezi cu mine in real sa ma "bati" asa cum te-ai laudat :)))))))))Esti prea prost si auzi motiv cica eu nu ies cu tine ca nu te suport ca imi esti dusman,iti sunt dusman ok,daca iti sunt dusman asta e motiv sa vii sa ma "bati" cum te lauzi,prietene asa cum ai spus de ei "tigani" si dastea ca vad ca esti rasist asa de fel dar nu imi pasa mie,daca eu umblu cu fratele lui Dani Mocanu si cu toti din Pitesti si ma stiu toti din Pitesti asta nu inseamna ca eu imi bat asa mult capul sa te caut pe tine ca eu astept clipa sa te prind asa dintr-o intamplare ca nu are rost sa ii intreb pe toti de tine sa ma fac eu de ras ca intreb de un virgin prost,ai spus si de insta si discord si eu nu am adus discutia de asta si numai la cum arati imi dau seama ca esti terminat in realitate si sa ne aducem aminte acum multe luni la Hotel Muntenia in partea cu KFC treceai strada tu si eu eram la rosu si m-ai vazut si ai marit pasul si norocul tau ca nu aveam unde sa parchez ca veneam oleaca sa te iau la suturi,probabil acum o sa zici ca mint si nu am cum sa dovedesc asta cei drept dar o lasam asa sa zicem ca mint eu :)))) Adevarul e ca nu te cunosc asa bine ca nu m-am interesat de tine deloc si doar o data am intrebat la caterinca o prietena care a invatat in liceul tau si am intrebat de tine si mi-a spus ca erai luat de prost ca ai avut 2 prieteni doar si tind sa o cred pe ea pentru ca tu nu arati a barbat sincer :))) https://imgur.com/a/dgF2Wo0 Uita-te cum arati prima data :)))E logic ca esti virgin prostule,spune-mi mie ce fata se uita la unu care are paduchi in barba?Se vede ca esti o persoana care nu tine deloc la igiena lui si esti neingrijit ca si persoana si cred ca iti faci si dus o data pe saptamana am asa o presimțire legata de asta,in fine lasand asta acum nu mai fii prost atat pentru ca ti-ai gresit persoana cu care sa te iei in gura ca sa nu uitam ca suntem in acelasi oras si eu pot da de tine daca imi bat capul oleaca si intreb in stanga si dreapta si ca idee eu de bine de rau nu cred ca am facut ca tine dupa ce luam ban sa plang sa primesc unban ca si din asta rezulta ca esti un obsedat de joc si plangi ca primesti ban pentru ca oricum tu faci degeaba cerere unban ca toti iti dau contra stii nu?
« Ultima Modificare: Septembrie 14, 2021, 07:23:25 p.m. de YutakaHERE »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline [SGA]Florin

  • Server Game Admin
  • Member based on posts: HERO
  • *
  • Mesaje postate: 85
  • NOTE: +8/-1
  • Gen: Bărbat
  • The one who doesn't care!
    • Vezi Profilul
Re: Cerere unban
« Răspuns #16 : Septembrie 15, 2021, 09:13:55 p.m. »
TOPIC MUTAT LA OFF TOPIC.
1.NU AI RESPECAT MODELUL:
"NUME JOC: X
Motiv: Am injurat
De ce sa te debanam: Că nu mai fac"
Ăsta era modelul.
2.Incă din modul in care ai făcut cererea l-ai transformat automat in off topic,ai spus lucruri irelevante şi pe lângă subiectul cererii.
3. S-a spus clar Ban Până pe data X.
Cererile unban se fac pentru conturile blocate permanent, nu pentru conturile blocate temporar.
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline [SA]Madalin

  • Server Administrator
  • Member based on posts: HERO
  • *
  • Mesaje postate: 10231
  • NOTE: +1004/-2
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
    • Imperial2 PvP-PvM
Re: Cerere unban
« Răspuns #17 : Septembrie 15, 2021, 09:55:13 p.m. »
Dacă mai insiști din blocarea temporară se transformă în permanentă.
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions