Autor Subiect: Cerere unban  (Citit de 1067 ori)

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline koma99

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 147
  • NOTE: +0/-31
    • Vezi Profilul
Cerere unban
« : Iulie 06, 2023, 06:59:53 p.m. »
nimic
« Ultima Modificare: August 04, 2023, 09:30:47 p.m. de koma99 »
friendly
0
funny
2
informative
0
agree
0
disagree
3
pwnt
0
like
0
dislike
2
No reactions
Members reacted funny:
Capone,[SGA]Florin,
No reactions
No reactions
Members reacted disagree:
LordInferno,Capone,[SGA]Florin,
No reactions
No reactions
Members reacted dislike:
Capone,[SGA]Florin,

Offline [SGA]Florin

  • Server Game Admin
  • Member based on posts: HERO
  • *
  • Mesaje postate: 85
  • NOTE: +8/-1
  • Gen: Bărbat
  • The one who doesn't care!
    • Vezi Profilul
Re: Cerere unban
« Răspuns #1 : Iulie 16, 2023, 08:07:11 p.m. »
=))))))))))))))))
E foarte amuzant cum pe fiecare metin pe care joci, iei ban din aceleaşi motive "Inexistente"...
Şi acolo tot vina mea e , nu?Tot eu i-am influenţat şi pe ăia de pe FFe şi pe ăia de pe Alpha să ţi dea ban.
Eşti patetic.Mare parte din cei care dau in tine şi sunt contra ta, n-au nicio treabă cu mine, sunt contra ta pentru
că in trecut stăteai cu 5-6-7-8 conturi pe ei şi ii băteai din motive banale cu zilele.
Cum de asemenea aşa faci şi acum. Iţi dau un exemplu clar? Hai că ţi l dau *Cleo*, era fata pe galben, nu avea nicio treabă
nici cu mine, nici cu nimeni de la roşii, ce ai făcut tu?I-ai dat pm si ai inceput să o injuri că nu te ajută pe tine iar când a zis că nu te ajută ai ameninţat-o şi de atunci cum o vezi afară din cerc sari pe ea.Ăsta eşti amice.
Cine s-a lăsat de la yellow din cauza mea?Când m-am bătut eu cu cei de la yellow?=))Când m-am bătut eu cu Lupeş, Ceaţă, Bogdan, Marian, George, Cynaide, etc?Că nu mi amintesc. :))Vorbeşti mult şi prost.Oamenii s-au lăsat din motivele lor.
"Joci barbut cu ăia de au 5-10acc", da?Dragoos, avea 5-10acc?Dar Madelin avea 5-10acc?Dar LoroPiana cu cine am jucat ultima dată, avea 5-10acc?Şi lista e mare, de oameni cu care jucam pe 20-30-50acc mana, uneori am pierdut, alte ori am luat.
E problema mea ce fac cu itemele mele, plângeai şi tu şi jitlyn că "câştig " că joc de pe GM. uite că n-am mai jucat de pe gm.
Am impartit in ultimele luni, multe itm prin map1 la oameni random, oameni noi, ajutati cu pap pgm, cu sihastru, cu frizuri site, arme +22 etc.
Dacă vrei ii chem să ţi confirme. Nu e problemă.Iţi dau 2-3 exemple, MindReader, zLevi, Taka, kerossen, mozak, etc. SUnt multi.
Şi da, am zis că , cât timp te baţi cu mine poţi să injuri că nu mă interesează, dar ia intreabă-l pe Mădălin, ştiam măcar când ţi-a dat ban?Sau am aflat şi eu de pe forum?Ce să vezi , s-au plâns mai bine de 20 de persoane de tine şi comportamentul tău la Mădălin. Acum te miri că toţi sunt contra ta?Nimeni nu te vrea aici. Inclusiv Ax3m cand a venit să "te ajute" nu ştia că eşti tu, a zis chiar el, că de ştia că eşti tu se lipsea, acum dacă a intrat in horă, joacă. Iar lui Adi ii e indiferent dacă eşti tu sau nu pe aici.
CERERE DE DEBANARE ŞTEARSĂ DE PE DISCORD?PĂI ŞI ASTA CE E?
DAR DE CEREREA ASTA DE PE FFE  CE ZICI?SI ACOLO MOTIV NIMIC, SI ACOLO AVEA CINEVA DIN STAFF CV CU TINE.

Sunt contra debanare. Asta e clar. Iar dacă e să fii debanat, să fii debanat ca toţi ăia de ai specificat tu mai sus că au fost debanaţi. DEBANAT FĂRĂ ITEME PE CONT.
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline Stefutii

  • Member based on posts: I
  • *
  • Mesaje postate: 3
  • NOTE: +2/-0
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
Re: Cerere unban
« Răspuns #2 : Iulie 16, 2023, 08:30:33 p.m. »
CONTRA
De ce ar debana Madalin o persoana ca tine care pana si intr-o cerere de unban aduci jigniri la adresa playerilor =))))
Oricum daca Madalin alege sa te debaneze sa o faca la fel cum a facut si cu restul fara nici un item site pe cont


friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline Capone

  • Member based on posts: I
  • *
  • Mesaje postate: 13
  • NOTE: +2/-0
    • Vezi Profilul
Re: Cerere unban
« Răspuns #3 : Iulie 16, 2023, 08:41:03 p.m. »
Contra, tu nu ai ce sa mai cauți pe acest server, ai interdicție dar vad ca încă nu ai băgat la cap asta.
Sa nu îți mai aduc aminte ce ai făcut cu un server (nu dau nume ca nu mai are rost) ca idee din Full playeri în maxim 2 sau 3 luni l ai ras pe scurt toți playeri sau lăsat din cauza ta, deci prin urmare ce sa faci aici pe server? Asta ma întreb sa vii sa ce? Sa faci sa dispară și de aici playerii ce mai sunt?
Ps: Nu îți e deajuns ca îți dă ostin din mila 2 conturi sa te joci?
Și apropo nu te ai schimbat absolut de loc tot același psihopat ai rămas
Deci Contra la aceasta postare inutila!
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions


             
                     

                           Să ierți, e divin.
                    Să-i dai dracu, e senzațional. ^_^

Offline elenush

  • Member based on posts: I
  • *
  • Mesaje postate: 1
  • NOTE: +0/-0
    • Vezi Profilul
Re: Cerere unban
« Răspuns #4 : Iulie 16, 2023, 08:50:17 p.m. »
contra
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline Andreea

  • Member based on posts: I
  • *
  • Mesaje postate: 2
  • NOTE: +0/-0
    • Vezi Profilul
Re: Cerere unban
« Răspuns #5 : Iulie 16, 2023, 09:06:47 p.m. »
CONTRA UNBAN.
Până și când faci o reclamație adopți un limbaj de bădăran și aduci înjurii playerilor și asta spune multe despre tine. Ai fi putut să ai un minim de decență în tine și să spui motivele reale, nu cele din capul tău și fără să înjuri fără rost. Limbajul adoptat de tine iți oglindește caracterul tău de om.
Regulile se aplică tuturor playerilor în aceeași măsură, poți sta tu liniștit că nu are nimeni nimic personal cu tine, însă se aplică probabil în funcție de gravitatea situației. Spre deosebire de alți playeri, putem spune că tu chiar ai fost favorizat pentru că ți s-au dat "n" șanse să demonstrezi că te-ai potolit și că ți-ai învătat lectia în urma numeroaselor debanări pe acest server, cât și pe celelalte. Poți observa singur că în reclamație aduci acuzații la adresa unui membru staff fără o dovadă concretă și faptul că ești repetitiv în această privință denotă că tu ești cel care intradevăr are ceva "personal" cu acea persoană prea des menționată. Nu este singurul membru care face parte din staff la care oamenii pot să aducă/facă reclamații cu privire la comunitatea acestui server și implicit al playerilor din joc. Mulți dintre oamenii care joacă pe acest server s-au plâns inclusiv la owner de tine, iar asta spune destul de multe și poate ar cam fi cazul să realizezi ca nu esti chiar atat de inofensiv si nevinovat pe cat te dai tu.
Un alt aspect negativ la tine, pe care tu nu îl iei în considerare este faptul că nu ai un buton de stop, că nu se înțelege nimeni de vorbă bună cu tine, nu se poate ajunge la o concluzie pentru că ești prea obsedat de joc. Incerci să pari victimă aici aruncand cu acuzatii eronate, cu vorbe urâte si nu ai nicio dovadă care să ateste ceea ce tu afirmi.
Ia in seama si faptul că injurai și injuri playerii, amenințai și încă ameninți, terorizai și încă terorizezi orice om care se bagă versus tine înainte să afirmi tu ceva.
Dacă ar fi spus doar un singur om despre tine punctele negative pe care le ai, aș mai fi înțeles că e "nebun", dar când spun marea majoritate, inclusiv persoanele noi care intră pe server si care te văd și te analizează că nu ești ceea ce trebuie inseamnă că problema chiar e la tine.
Atat de dezgustător și disperat ești, incat pana si pe cei care nu vor să se bage la bătaie de nicio parte îi ameninți în privat și ii injuri. Să nu uităm că le și ordoni ce să facă pe timpul și itemele lor, multe sau putine, că deh, tu ești "sultanim koma".
Legat de barbut, nu este treaba ta cine cu cine joaca și cât câștigă sau pierde orice participant. Se joaca din pură plăcere și fiecare e liber să aleagă persoana cu care sa dea barbut, nefiind fortati de absolut nimic și fiind conștienți că sunt șanse de 50% să câștige sau de 50% să piardă.
Hai să nu intrăm totuși în subiecte care te depăseșc și pe care nu știi să le abordezi din nicio perspectivă.
În concluzie, tu ce faci util pentru acest server și ce beneficii pozitive aduci în afară de faptul că ai cele mai multe reclamații privind caracterul tău de om infect, obsedat și rachiunos ?
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline Decan

  • Member based on posts: I
  • *
  • Mesaje postate: 11
  • NOTE: +0/-0
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
    • Night meetings without obligations
Re: Cerere unban
« Răspuns #6 : Iulie 16, 2023, 09:41:10 p.m. »
1. Pro pentru prostia ta
2. Contra pt cererea de unban
3. Nu cred ca e coiincidenta la faza cu ffeu pentru ca si pe svu alpha mi ai spus in pm ca ai luat ban si rectific cum mi ai zis cand te am intrebat daca si acolo ai iuat ban si mi ai zis in felu urmator Tovarsiu hasmo
"Am loat ban doar pe svu cu A dar pe ffe is reje in map 1 ca si aici" nu am stat sa fac ss la toti prosti asa ca contra nu meriti unban
Si 4. Singura curva e ma-ta nu inteleg dc faci fetele curve daca tu nici nu le cunosti personal omule nu le sti trecutu, nu ai avut interactiune cu ele ca sa le faci tu curve asa ca ma-ta e singura la ce prost o iesit din ea nush ce sa zic.. Care dinte ma-ta si fetele de pe sv ii curva
P. S iti jocul in sine Metin2 nu e facut pt tn apuca te de candy crash
Si care e faza cu florin??? dc l bagi pe florin in aceasta chestie?? nu are nmk cu nmn doar ca esti tu prea ofticat pe el, si cum nu se respecta reglamentu frt?? eu am injurat si am primit vreo 5 luni mute :)) cum nu se respecta?? :)) de fiecare data cand am injurat am fost sanctionat darrr in privinta taa ca om ca fiinta animal crocodin nici nu stiu ce drq esti cred ca prost..tu ai ceva cu noi si esti ofticat ca nu te place nmn de pe sv pt ca nu esti un om cu caracter calumea tu ai un caracter jegos..pana si incepatori au auzit de tn frt de pe alte sv unde ai fost :)) nu esti facut pt acest joc ..ti-am mai zis si la faza cu cu "incerc sa aflu motivu banarii" il ai clar in si in momentu de fata la cum te comporti ..+ si precedente din trecut tu la orice injuri dai cerc..da cine pula mea  te crezi tu ma gunoiule eu si acum ma mir cum de nu te o batut tasu lu ostin ca i-ai pierdut itmle .. atat de prost esti incat ai fost furat de 2 ori..bv
si cu asta am incheiat
« Ultima Modificare: Iulie 16, 2023, 10:18:13 p.m. de Decan »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline Blapp

  • Member based on posts: I
  • *
  • Mesaje postate: 3
  • NOTE: +0/-0
  • Peste boss, level boss, da-te'n sloboz
    • Vezi Profilul
Re: Cerere unban
« Răspuns #7 : Iulie 16, 2023, 10:23:06 p.m. »
Nu ca vreau sa zic, dar vreau sa spun Contra, ai toate motivele mai sus :)
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline ryu7

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 204
  • NOTE: +12/-2
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
Re: Cerere unban
« Răspuns #8 : Iulie 16, 2023, 11:22:50 p.m. »
mor de ras ce plange sa ia unban mugahahaha contra sclavule
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline Motaka27

  • Member based on posts: I
  • *
  • Mesaje postate: 7
  • NOTE: +0/-0
    • Vezi Profilul
Re: Cerere unban
« Răspuns #9 : August 02, 2023, 11:16:55 p.m. »
Contra fara hasmo pe sv
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline koma99

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 147
  • NOTE: +0/-31
    • Vezi Profilul
Re: Cerere unban
« Răspuns #10 : August 04, 2023, 10:05:01 p.m. »
=))))))))))))))))
E foarte amuzant cum pe fiecare metin pe care joci, iei ban din aceleaşi motive "Inexistente"...
Şi acolo tot vina mea e , nu?Tot eu i-am influenţat şi pe ăia de pe FFe şi pe ăia de pe Alpha să ţi dea ban.
Eşti patetic.Mare parte din cei care dau in tine şi sunt contra ta, n-au nicio treabă cu mine, sunt contra ta pentru
că in trecut stăteai cu 5-6-7-8 conturi pe ei şi ii băteai din motive banale cu zilele.
Cum de asemenea aşa faci şi acum. Iţi dau un exemplu clar? Hai că ţi l dau *Cleo*, era fata pe galben, nu avea nicio treabă
nici cu mine, nici cu nimeni de la roşii, ce ai făcut tu?I-ai dat pm si ai inceput să o injuri că nu te ajută pe tine iar când a zis că nu te ajută ai ameninţat-o şi de atunci cum o vezi afară din cerc sari pe ea.Ăsta eşti amice.
Cine s-a lăsat de la yellow din cauza mea?Când m-am bătut eu cu cei de la yellow?=))Când m-am bătut eu cu Lupeş, Ceaţă, Bogdan, Marian, George, Cynaide, etc?Că nu mi amintesc. :))Vorbeşti mult şi prost.Oamenii s-au lăsat din motivele lor.
"Joci barbut cu ăia de au 5-10acc", da?Dragoos, avea 5-10acc?Dar Madelin avea 5-10acc?Dar LoroPiana cu cine am jucat ultima dată, avea 5-10acc?Şi lista e mare, de oameni cu care jucam pe 20-30-50acc mana, uneori am pierdut, alte ori am luat.
E problema mea ce fac cu itemele mele, plângeai şi tu şi jitlyn că "câştig " că joc de pe GM. uite că n-am mai jucat de pe gm.
Am impartit in ultimele luni, multe itm prin map1 la oameni random, oameni noi, ajutati cu pap pgm, cu sihastru, cu frizuri site, arme +22 etc.
Dacă vrei ii chem să ţi confirme. Nu e problemă.Iţi dau 2-3 exemple, MindReader, zLevi, Taka, kerossen, mozak, etc. SUnt multi.
Şi da, am zis că , cât timp te baţi cu mine poţi să injuri că nu mă interesează, dar ia intreabă-l pe Mădălin, ştiam măcar când ţi-a dat ban?Sau am aflat şi eu de pe forum?Ce să vezi , s-au plâns mai bine de 20 de persoane de tine şi comportamentul tău la Mădălin. Acum te miri că toţi sunt contra ta?Nimeni nu te vrea aici. Inclusiv Ax3m cand a venit să "te ajute" nu ştia că eşti tu, a zis chiar el, că de ştia că eşti tu se lipsea, acum dacă a intrat in horă, joacă. Iar lui Adi ii e indiferent dacă eşti tu sau nu pe aici.
CERERE DE DEBANARE ŞTEARSĂ DE PE DISCORD?PĂI ŞI ASTA CE E?
DAR DE CEREREA ASTA DE PE FFE  CE ZICI?SI ACOLO MOTIV NIMIC, SI ACOLO AVEA CINEVA DIN STAFF CV CU TINE.

Sunt contra debanare. Asta e clar. Iar dacă e să fii debanat, să fii debanat ca toţi ăia de ai specificat tu mai sus că au fost debanaţi. DEBANAT FĂRĂ ITEME PE CONT.
Acum sa iti raspund si eu abtinandu-ma de la limbajul meu obisnuit care am spus ca nu o sa il mai folosesc ca nu imi aduce nimic pozitiv,doar in aparenta ca sti ca parerea mea despre specimene ca tine andreea si deea nu am sa mi-o schimb nici mort ca stiti ca sunteti cea mai toxica breasla de pe server , cu mult mai toxica decat ce as putea face eu vreodata  , iti raspund pe rand de la cel mai important pana la cel mai neimportant subiect . In primu rand banul ( asta ultimul ) l am avut pentru ca toata lumea pe care am injurat-o l-ati bombardat pe madalin cu reclamatii in privat , ceea ce puteam sa fac si eu dar nu am facut-o si eu nu am facut print cand voi ma injurati , ca altfel aveam si eu cu zecile , dar asta e sa zicem ca nici eu nu trebuia sa injur chiar atat de mult , chiar daca si ei au facut lafel. In al doilea rand , cand spui mereu ca tu nu esti implicat cu nimic atunci de ce ai intrat in greva cand am luat eu unban ? si faci pe victima acum tu cu andreea si le spui la multi de la red sa numai intre , dar cand avem doar 2 conturi ale lui ostin ma injurai de toti mortii si ranitii si tu si ea si ma bateati cu orele , ca doar asa puteti cu 10 conturi pe 2 , apoi cand am si eu conturi iar faceti pe victimele , deci asta nu se poate numi hal de limbaj mai ales din partea unuia care e in staff , iar pe forum faceti pe elevatii si victimele ? https://imgur.com/a/M0KFjIW https://imgur.com/a/yVCD7XN https://imgur.com/a/pHHmr95  https://imgur.com/a/pZgUuJX  https://imgur.com/a/KLOkgLi . Florine , esti cel mai mare prefacut care a jucat pe serveru asta , nimeni nu te intrece la capitoul asta, eu asta sunt nu ma prefac lafel si suiz cand era in staff daca alegea ca ne injuram ne injuram fara mute , daca nu vroia sa fie injurat atunci dadea mute , nu e nimeni cu 2 fete mai mult ca tine  sa faca si sa se ajute de orice doar ca sa nu exist eu aici si sa le dai iteme si etc la toti doar ca sa ii pui contra mea si le spui ce sa scrie pe forum si etc si lista poate continua cu zeci de pagini , sau cum ii dadeai kick lu adi mereu cand batea pe cine nu vroiai tu si le luai apararea doar lor . Si ultimu subiect cu alea 2 servere , in primu nu te priveste pe tine ce fac eu pe alte servere , pe serverul care incepe cu F un cont de al meu era langa cineva din staff si altele erau intro bataie generala , si cand am injurat avand multe am injurat pe ala de langa persoana din staff si s-a crezut ca am injurat stafful dar acum numai am ban  , iar pe  serverul care incepe cu a intradevar ne-a banat toata breasla de 9 persoane , nu stiu de ce si nu ma int ca jucam la nivel mai mic si neserios acolo si aveam doar cateva siteuri si oricum nu imi placea. A si ca o concluzie ca uitasem esentialul , te-am spus ca nu tu decizi cine ia unban sau ban , doar madalin o face , pentru ca deja mi se aplicase o pedeapsa prea mare adica mozak cu teapa la barbut si vandut iteme pe bani reali debanat dupa 2 luni si eu debanat dupa 8 si inca sperai ca o sa fiu debanat fara iteme ? pai de ce ? ca sufereai tu ? plus ca itemele nu le-am furat , le am o parte din donat si o parte din barbut si vi cu regulament inventat de tine ? cica din 2014 e regula stricta ? pai e regula stricta doar in cazult HOTILOR , si cateodata nu se aplica nici macar la hoti ( mozak ) asa ca mai ales la mine de ce s-ar aplica ? ca eu nu sunt hot sau prefacut ca altii.
« Ultima Modificare: August 04, 2023, 10:16:24 p.m. de koma99 »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
1
pwnt
0
like
0
dislike
1
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
Members reacted disagree:
LordInferno,
No reactions
No reactions
Members reacted dislike:
LordInferno,

Offline [SGA]Florin

  • Server Game Admin
  • Member based on posts: HERO
  • *
  • Mesaje postate: 85
  • NOTE: +8/-1
  • Gen: Bărbat
  • The one who doesn't care!
    • Vezi Profilul
Re: Cerere unban
« Răspuns #11 : Septembrie 27, 2023, 08:21:21 p.m. »
Ai pus 10ss din care in unu iti raspund la injuraturi si zic "ca asa face ma ta+++" dar arati doar chatul in care iti raspund si unu in care iti zic "la farm caine prost".
Adică ăsta https://imgur.com/a/pFuoliM şi ăsta  unde se vede clar că mă injuri mă provoci a 100a oară si eu iti raspund dar tu micesti chat sa se vada doar ce zic eu. https://imgur.com/a/xsoIPaj in rest?Intr-un ss se vede clar că pun "" pentru că citam ceva ce spusesei tu anterior. Un ss in care ii ziceam lui Adi că "mă piş pe el" că na, imi mai ies si eu din fire cand un disperat nu are buton de stop(tu eşti disperatul). Iar in celelate nu sunt implicat nu zic niciun cuvant pe chat. Ai vrut să arăţi ce?Că eşti nevinovat?=))Ai zis că răspunzi la ce am zis, n ai răspuns la nimic. Doar ţi-ai şters postul să nu mai vadă lumea ce scriai si cum erai rasist si injurai chiar si in cerere unban. Dar din păcate pentru tine există ss făcut chiar şi la cerere dinainte să fie ştearsă.
Spui de victimizat in timp ce tu ameninţi in privat ownerul că dacă nu face ca tine tu ştergi conturile pe langa alte amenintari+ momente cand ii vorbeşti de sus şi il iei de parcă el e sclavu' tău şi trebuie să facă, ca tine. Ce ai mai aberat?A, că am intrat in grevă, ce grevă?Greva foamei?Doar că nu intru 2-3zile că am şi alte treburi, cum şi acum in 1saptamana am intrat 1ora maxim, chiar de tu eşti banat, că na, nu toţi ăştia de 20+ ani putem sta 24din 24 in faţa pc ul pe mt2.
Ai un comportament toxic şi abuziv, după cum se vede şi in răspunsul meu pentru tine de mai sus, acelaşi comportament toxic şi abuziv l ai avut pe fiecare server pe care ai intrat. Şi la fel, pe fiecare server după ce ai luat ban ai invocat "EU N AM FĂCUT NIMIC ". N-ai făcut nimic, ai luat unban şi?Ameninţări la playeri in privat şi injurii că nu te ajută, ameninţări la playeri in privat şi injurii că nu iţi acceptă ofertele tale pe iteme. Ameninţări şi injurii şi pe chat la adresa a mai multor playerii. La tot ce am zis mai sus există ss-uri, filmări. Eu nu vorbesc ca tine din auzite. Eu vorbesc pe ce am in faţă.
Şi ce ziceai că inventez eu regulament ?Iţi dau un singur exemplu de player, DonaldDuck, cei vechi il stiu. Vorbim de anul 2015. Nu de 2018-2020-2023. 2015!. Ce a făcut DonaldDuck?A dat pe chat "dau itm pe cash". Nu a dat itemele, doar a dat pe chat.Incă nu era scrisă regula cu "vanzarea pe itm e ilegala", pe scurt, a luat ban, a făcut cereri timp de 2ani, ulterior a luat unban fără niciun item. La fel ca el sunt mulţi alţii, dacă mai exista forumul vechi, iţi dădeam link de la cererile unban de la fiecare in parte să vezi cum scrie la Răspuns "Debanat fără iteme" şi nu erau neaparat hoţi. Că regula nu zice "cn a furat ia ban fara itm" regula zice "Cine are ban si are iteme site pe cont va fi debanat fara iteme sau doar cu o mica parte din iteme". Inclusiv mozak că l tot numeşti tu,  a fost deblocat cu 1 full din 7.
Aberezi si incerci sa te scoti, am inţeles că ai o problemă psihică, iţi recomand un psihiatru şi puţină deconectare de la mediul online pentru o perioadă de timp. Aşa poate iţi mai revi, cât de cât.Cat despre cererile unban nu inteleg de ce le mai faci publice şi mai insisti pe forum sau discord cand tu personal ai declarat ca nu te interesează opinia playerilor si cine te vrea in map1.
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions