General Category > Questions, Ideas and Suggestions

Propunere.

<< < (2/3) > >>

LordInferno:

--- Citat din: Răzvan din Decembrie 31, 2021, 11:52:02 a.m. ---Când blochezi critica şi patrunderea la duel dai 1k pe hit. Eu zic să fie mărit damage ăla la 4-5k.

--- Terminare citat ---
Din ce stiu eu nu are cum sa mareasca dmg-ul pentru hit numa pentru tactic.
Daca o sa mareasca dmg-ul actual de la hit cu inca 4-5k atunci poate sa scoata skill-urile din joc la ce drq iti mai trebuie skill daca o sa dai 15k hit ca war mental, 20k hit arc pgm sau 30-35k hit ca saman?
Contra total, stiu cel putin un server unde ”duelul„ e mai mult bataie la hit pentru ca asa de bine e gandit incat skill-ul e mai slab ca dmg decat hit-ul :)))

P.S: La ce te ajuta sa blochezi blocarea corporal?

Răzvan:
Inferno, nu-ti mai da cu parerea de pvp. Esti total pe langa subiect. Asa ai facut si cand am zic de ninja arc, te-ai bagat unde nu-ti fierbe oala. Andrei si mai multi stiu ca e naspa dai 1k hit si 20k pe skil la tactic. Aia cu sa blochezi blocarea corporala e sa ai posibilitatea de a nu mai dai miss-uri pe hit.

LordInferno:

--- Citat din: Răzvan din Decembrie 31, 2021, 08:48:31 p.m. ---Inferno, nu-ti mai da cu parerea de pvp. Esti total pe langa subiect. Asa ai facut si cand am zic de ninja arc, te-ai bagat unde nu-ti fierbe oala. Andrei si mai multi stiu ca e naspa dai 1k hit si 20k pe skil la tactic. Aia cu sa blochezi blocarea corporala e sa ai posibilitatea de a nu mai dai miss-uri pe hit.

--- Terminare citat ---
Faptul ca am pus problema dintr-un unghi iar daca tu esti cazut in cap de la inceputul anului si nu pricepi nu e problema mea.
Eu am zis clar ca daca mareste DMG-UL ACTUAL LA HIT CU INCA 4-5K POATE SCOATE SKILL-URILE pentru ca repet acum se da un dmg destul de mare pe hit chiar si ca war mental.
Sa faca Madalin cum stie el si crede ca e mai bine, sunt curios ce o sa iasa.

[Mr]Bogdan:
pro

[Mr]Andrei:

--- Citat din: LordInferno din Ianuarie 01, 2022, 09:51:13 a.m. ---Faptul ca am pus problema dintr-un unghi iar daca tu esti cazut in cap de la inceputul anului si nu pricepi nu e problema mea.
Eu am zis clar ca daca mareste DMG-UL ACTUAL LA HIT CU INCA 4-5K POATE SCOATE SKILL-URILE pentru ca repet acum se da un dmg destul de mare pe hit chiar si ca war mental.
Sa faca Madalin cum stie el si crede ca e mai bine, sunt curios ce o sa iasa.

--- Terminare citat ---

??

se referă la duel tactic, adică fără critică/otravă - acolo dai 1k hit și d-abea că-l prinzi în primu rând,că dai numai miss uri, nu la duel normal, acolo dmg e ok pe hit.

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[#] Pagina următoare

[*] Pagina precedentă

Du-te la versiunea completă