Autor Subiect: Reclamatie [H]Iulian , care nu vrea sa ajute playerii...ca a dat spaga:)  (Citit de 7285 ori)

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline [KING]Idol

  • Member based on posts: III
  • ***
  • Mesaje postate: 34
  • NOTE: +0/-0
  • Gen: Bărbat
  • -lautar- sunt smk ma doaren pl de totzi
    • Vezi Profilul
Prima și prima data rog pe Mădălin sa citească absolut tot ce am scris in descrierea reclamației și răspunsurile mele in comentarii .
Mulțumesc.


Numele meu : KING Idol , jucator de 7 ani de zile
Numele celui reclamat: [H]Iulian, jucator de 2-3 luni...dar totusi are Help si nu vrea sa ajute lumea:))

Prin introducere, vreau sa povestesc pe scurt toata faza.
Eram pe un cont nou creat de mine, cu iteme semi site, sa le testez pe playeri fara site, sau cu cateva iteme site.
Ma bateam cu acestia in map1 pana cand [IULI] vine pe contul sau de player sa tot dea in mine fara sa ii fac absolut nimic .
Dupa care i-am spus sa se bata cu cei de nivelul lui, cu site...si a inceput sa ma injure ca la usa cortului fara sa ii spun absolut nimic...dupa care am intrat pe contul meu principal, zMistique si l-am tot batut.
La o zi dupa aceasta intamplare...Iuli a intrat pe [H]Iulian si eu, am venit la el politicos...si am vrut sa imi ofere niste detalii privind itemele de pe servar...si mai multe chestii legate strict de Metin2 Imperial...am sa pun raspunsul sau in urmatoarele screenshot-uri de mai jos
Nu il inteleg pe acest om...pe contul de player, te injura, provoaca cearta si te face in absolut toate felurile fara sa il provoci sau sa ii faci nimic...dupa care intra pe [H] ca sa nu il mai bati...si cat sta pe H nu vrea sa raspunda la intrebarile adresate...

DE PRECIZAT, MADALIN , UITA-TE ATENT LA SS-URI ! SA VEZI CE FEL DE OM BAGI IN STAFF:) SI CINE REPREZINTA IMPERIALUL :)) AMABIL HELPAR

Screenshot uri :

1) https://imgur.com/x48gx9Q

2) https://imgur.com/PuUf0WZ

3) https://imgur.com/a/xevsTgS ( iuli vine pe h și mi ia neamu in p**a😨😨😨


Pedeapsa: Remove help

Nu inteleg de ce ar avea un asa player, H ... doar pt simplul fapt ca a donat cei 500 lei...nu indeplineste niciun criteriu de a fii helpar... nu are minute multe jucate, joaca de putin timp pe servar, pe contul de player injura iar cand intra pe helpar vorbeste in arogante si nu vrea sa te ajute .

PRO // CONTRA  ( cu argumente ...nu doar asa sa va aflati in treaba ) ...dar decizia finala, evident sta la Madalin :)
« Ultima Modificare: Septembrie 10, 2021, 08:26:02 p.m. de [KING]Idol »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions



Offline [Mr]Bogdan

  • Member based on posts: I
  • *
  • Mesaje postate: 16
  • NOTE: +1/-0
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie [H]Iulian , care nu vrea sa ajute playerii...ca a dat spaga:)
« Răspuns #1 : Septembrie 10, 2021, 12:28:51 a.m. »
PROst esti stane
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline Capone

  • Member based on posts: I
  • *
  • Mesaje postate: 13
  • NOTE: +2/-0
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie [H]Iulian , care nu vrea sa ajute playerii...ca a dat spaga:)
« Răspuns #2 : Septembrie 10, 2021, 12:34:48 a.m. »
Contra
Toti de pe sv stiu că tu ai pică pe iulian pentru că nu a vrut să mai dea set cu tine,iar chestia cu Helper,cat timp e pe contu de player are voie să injure ,iar cat timp a fost pe H nu am văzut să injure,iar dacă chiar nu ajuta playeri cu informatii avea pana acum nenumărate plangeri.PS:Nu am ceva personal cu tine,doar că nu imi place chestia că tu tot incerci să il provoci,ca să dispară de pe contu de H.
Decizia o va lua Mădălin.
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions


             
                     

                           Să ierți, e divin.
                    Să-i dai dracu, e senzațional. ^_^

Offline [IULI]

  • Member based on posts: II
  • **
  • Mesaje postate: 25
  • NOTE: +0/-1
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie [H]Iulian , care nu vrea sa ajute playerii...ca a dat spaga:)
« Răspuns #3 : Septembrie 10, 2021, 12:35:43 a.m. »
Pe primul plan vezi ca ss urile alea au vro 2 sap si nu vi acum cu ele sa le arati :)))))) Despre acele ss uri am vorbit deja cu Madalin :))))))
Esti banal rau sa mor eu =))))))))))))))))) Eu nu am voie sa te injur/jignesc sau eu mai stiu ce cat timp sunt pe [H] . Cand sunt pe contu de player sunt exact ca si tine :))))))))))) Fac exact ce faci si tu . Pot sa injur , pot sa ma bat pot sa fac ce vreau eu . Adica daca stai sa o iei logic nici macar pe apel / mesaje pe insta fb nu am voie sa te injur sau ceva ca am [H] ul pe server . Doamne cat de patetin poti sa fii :))))))))))))))))))))))))) Nu judeti la ceea ce tastezi :)))))))))))) Si stai cuminte ca la madalin deja a ajuns filmarea cand injurai ca un ultim disperat . Lumea spunea sa numai faci spam tu mare zeu faci spam . Stai cuminte ca nu doar tu ai dovezi copilu meu :)))))))))))))) Si tu prin ce ai facut cand am venit pe H ai inceput sa ma faci sclav caine si eu mai stiu ce ca mai si injurat se vede clar pe acea filmare . Inseamna ca provoci un membru staff / helper sa te injure sau alte chestii intelegi tu . Deci numai suferi atat ca nu am dat set cu tine ca stai 24/24 pe sv asta . Si da o spun si aici i-am zis si lui Madalin . Tu o sa fi primul si ultimul player pe care nu il voi ajuta :))))) Este Florin Stefan sunt destui care te pot ajuta . Asa ca nu stiu daca ai rezolvat ceva cu asta dar astept sa raspunda si Madalin =)))))
Iar daca nu ai citit regulametu jocului . Te invit chiar acum sa citesti si tot regulamentu dar mai ales aceasta parte ok ? https://imgur.com/a/dwFvel4
Si dupa logita ta . daca nu ajutam eu comunitatea / server-ul asta cum vrei tu sa-l numesti . Nu crezi si tu ca ar fi mai multii player care s-ar plange ca nu ii ajut nu doar tu ? :)))))))))))))))))))))) Doar ca tu nu gandesti ca eu in momentul cand intru pe [H] eu filmez tot ce fac :)))))))))))))
Asa ca numai da pe mt cu postarea si sa dea pro la ea intelegi :)))))))) Ca nu o sa-ti mearga ceea ce vrei sa faci :)))))))))))))))))) Si plus de asta tu esti ala cu ura pe mine ca suferi ca nu am vrut sa dau setu ala cu tine :))))))))))) Si asta este un lucru ridicol si te mai si faci singur de ras =)))))))))))))))))
« Ultima Modificare: Septembrie 10, 2021, 12:51:50 a.m. de [IULI] »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline [KING]Idol

  • Member based on posts: III
  • ***
  • Mesaje postate: 34
  • NOTE: +0/-0
  • Gen: Bărbat
  • -lautar- sunt smk ma doaren pl de totzi
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie [H]Iulian , care nu vrea sa ajute playerii...ca a dat spaga:)
« Răspuns #4 : Septembrie 10, 2021, 12:53:27 a.m. »
Contra
Toti de pe sv stiu că tu ai pică pe iulian pentru că nu a vrut să mai dea set cu tine,iar chestia cu Helper,cat timp e pe contu de player are voie să injure ,iar cat timp a fost pe H nu am văzut să injure,iar dacă chiar nu ajuta playeri cu informatii avea pana acum nenumărate plangeri.PS:Nu am ceva personal cu tine,doar că nu imi place chestia că tu tot incerci să il provoci,ca să dispară de pe contu de H.
Decizia o va lua Mădălin.

eu inteleg ca sunteti prieteni dar tu gandesti ceea ce spui macar? cu ce il provoc ? ca il intreb cand e pe helpar chestii legate strict de METIN? 
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions



Offline Cosmin

  • Member based on posts: I
  • *
  • Mesaje postate: 8
  • NOTE: +0/-0
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie [H]Iulian , care nu vrea sa ajute playerii...ca a dat spaga:)
« Răspuns #5 : Septembrie 10, 2021, 12:56:31 a.m. »
Amândoi v-o căutați , idol face din țânțar armăsar , iar iulian o arde in arogante , ce-i drept Mădăline ar trebui un minim de minute jucate , (nu AFK) pentru a dona pentru helper , nu e chiar ok sa vina unul nou și sa aibă helper Ptc nu are cunoștințele necesare.
Sincer sunt mulți helperi și foarte inutili , la evente sunt 2 maxim care ajuta și aia dacă se roagă un GM de ei , majoritatea își cumpara helper pentru a-și da grade aiurea și atât , stau in map1 degeaba .
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline kenzG0D

  • Member based on posts: I
  • *
  • Mesaje postate: 2
  • NOTE: +0/-0
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie [H]Iulian , care nu vrea sa ajute playerii...ca a dat spaga:)
« Răspuns #6 : Septembrie 10, 2021, 12:57:44 a.m. »
Contra , eram pe server cand il lua la misto , peste picior si cu arfe de 2 lei !
Mai bine pune helperul dovezi!
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline [KING]Idol

  • Member based on posts: III
  • ***
  • Mesaje postate: 34
  • NOTE: +0/-0
  • Gen: Bărbat
  • -lautar- sunt smk ma doaren pl de totzi
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie [H]Iulian , care nu vrea sa ajute playerii...ca a dat spaga:)
« Răspuns #7 : Septembrie 10, 2021, 12:59:47 a.m. »
Pe primul plan vezi ca ss urile alea au vro 2 sap si nu vi acum cu ele sa le arati :)))))) Despre acele ss uri am vorbit deja cu Madalin :))))))
Esti banal rau sa mor eu =))))))))))))))))) Eu nu am voie sa te injur/jignesc sau eu mai stiu ce cat timp sunt pe [H] . Cand sunt pe contu de player sunt exact ca si tine :))))))))))) Fac exact ce faci si tu . Pot sa injur , pot sa ma bat pot sa fac ce vreau eu . Adica daca stai sa o iei logic nici macar pe apel / mesaje pe insta fb nu am voie sa te injur sau ceva ca am [H] ul pe server . Doamne cat de patetin poti sa fii :))))))))))))))))))))))))) Nu judeti la ceea ce tastezi :)))))))))))) Si stai cuminte ca la madalin deja a ajuns filmarea cand injurai ca un ultim disperat . Lumea spunea sa numai faci spam tu mare zeu faci spam . Stai cuminte ca nu doar tu ai dovezi copilu meu :)))))))))))))) Si tu prin ce ai facut cand am venit pe H ai inceput sa ma faci sclav caine si eu mai stiu ce ca mai si injurat se vede clar pe acea filmare . Inseamna ca provoci un membru staff / helper sa te injure sau alte chestii intelegi tu . Deci numai suferi atat ca nu am dat set cu tine ca stai 24/24 pe sv asta . Si da o spun si aici i-am zis si lui Madalin . Tu o sa fi primul si ultimul player pe care nu il voi ajuta :))))) Este Florin Stefan sunt destui care te pot ajuta . Asa ca nu stiu daca ai rezolvat ceva cu asta dar astept sa raspunda si Madalin =)))))
Iar daca nu ai citit regulametu jocului . Te invit chiar acum sa citesti si tot regulamentu dar mai ales aceasta parte ok ? https://imgur.com/a/dwFvel4
Si dupa logita ta . daca nu ajutam eu comunitatea / server-ul asta cum vrei tu sa-l numesti . Nu crezi si tu ca ar fi mai multii player care s-ar plange ca nu ii ajut nu doar tu ? :)))))))))))))))))))))) Doar ca tu nu gandesti ca eu in momentul cand intru pe [H] eu filmez tot ce fac :)))))))))))))
Asa ca numai da pe mt cu postarea si sa dea pro la ea intelegi :)))))))) Ca nu o sa-ti mearga ceea ce vrei sa faci :)))))))))))))))))) Si plus de asta tu esti ala cu ura pe mine ca suferi ca nu am vrut sa dau setu ala cu tine :))))))))))) Si asta este un lucru ridicol si te mai si faci singur de ras =)))))))))))))))))
ss poate sa aibe si 3 luni, am fost eu baiat cu tine si nu am vrut sa iti fac rau ca daca voiam sa iti fac rau faceam ss de fiecare data cand m ai injurat de pe contul de player sau ai raspuns in sictir de pe contul de helpar si nu ai vrut sa ma ajuti cu intrebari.
frustrarea mea nu e ca nu vrei sa dai tu set cu mine ca ma pis pe el de set stie deja toata lumea ca te bat la minus 1 , frustrarea mea e ca nu vrei sa raspunzi cand esti intrebat pe helpar si iti dai arogante ca ai platit pt acel grad, baiatu meu chiar daca ai platit esti H si trebuie sa ajuti lumea, nu sa le raspunzi in sictir :) Ai spus ca este si Florin  si Stefan care ma pot ajuta, da, intr/adevar dar tu erai langa mine si am zis sa te intreb pe tine, de ce nu ai vrut sa imi raspunzi? nu stii ? pai daca nu stii de ce esti helpar?
Cat despre acuzatiile tale, cum ca as face spam, posteaza aici acel video, cand injur, fac spam si sa fiu penalizat pentru acel lucru...dar eu nu stiam ca faptul ca scriu repede si dau enter se numeste spam
Spam este atunci cand scrii un singur cuvant, aceeasi fraza si dai enter repetat:* cel care te a invatat nu te a invatat bine...
jucator de 2 luni ce esti... daca vorbeai frumos, erai civilizat si nu te bagai in seama nu avea nimeni nimic cu tine, dar din moment ce nu iti fac ABSOLUT NIMIC si vii si ma injuri de morti, familie etc... nu pot respecta un asa om .
de aceea nu te voi lasa...ce acuzatii am eu ? ca te rog sa imi raspunzi la intrebari cand joci pe helpar si ca te bat cand esti pe player?
nu stiu care dintre noi este penibil :)) dar totusi ai o varsta si nu prea gandesti deloc...injuri un om fara sa iti faca nimic nimic...niste scuze erau de ajuns si nu se ajungea aici domnule HELPAR care nu stii nimic legat de mt asta...
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions



Offline [KING]Idol

  • Member based on posts: III
  • ***
  • Mesaje postate: 34
  • NOTE: +0/-0
  • Gen: Bărbat
  • -lautar- sunt smk ma doaren pl de totzi
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie [H]Iulian , care nu vrea sa ajute playerii...ca a dat spaga:)
« Răspuns #8 : Septembrie 10, 2021, 01:00:40 a.m. »
Contra , eram pe server cand il lua la misto , peste picior si cu arfe de 2 lei !
Mai bine pune helperul dovezi!
plm:)) daca chiar asa e astept niste dovezi concrete, vorbe sunt multe, eu am venit cu dovezi, astept dovezi la randul vostru
Luat peste picior ce inseamna? ca cer informatii despre servar si nu mi se ofera de la un HELPAR ?
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions



Offline [IULI]

  • Member based on posts: II
  • **
  • Mesaje postate: 25
  • NOTE: +0/-1
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie [H]Iulian , care nu vrea sa ajute playerii...ca a dat spaga:)
« Răspuns #9 : Septembrie 10, 2021, 01:02:27 a.m. »
Nu are rostul sa ma cert cu tine . Are madalin intr-un video toata discutia cand ma provocai cand eram pe H sa te injur sa te plangi dupa la el :)))) Si stai cuminte ca nu am 2 luni de cand ma joc . Daca cunosti conturile [Iulian] si [Mr]Iulian care sta device pe ele , alea au fost ale mele =))))))))))) Deci numai vorbi in necunostinta de cauza . Ca alea 2 ss uri de acum 2 saptamani nu te vor ajuta cu nimic . Si dupa cum am zis si mai sus . Dupa contu de player pot sa fac ce vreau eu ca nu scrie in regulament ceva de genul . Adica Florin care e STAFF official mai injura si el si astea . Dar eu ca Helper =)))))))))))))

SI NU SUNT NICI CA PLAYER SI NICI CA HELPER SA-TI DAU TIE DOVEZILE SAU SA LE PUN UNDE VREI TU . DOVADA CONCRETA DE ASTA SEARA CA TU AI INCEPUT ESTE DEJA LA MADALIN .
MAI INTREBAT '' UNDE  CRESC DE LA 150'' TI AM RASPUNS FRUMOS CA AI UN GHID DE CRESCUT SI DACA NU SA TE DUCI LA  ''MAPE SPECIALE'' SI AI INCEPUT SA RAZI .
PAI BOSS CUM EU CA HELPER NU AM VOIE SA TE JIGNESC / INJUR ASA ESTE SI LA TINE SI SCRIE CLAR IN REGULAMENT ASTA TI-AM LASAT SI O DOVADA SA O VEZI .
OMUL ARE RABDARE . DAR PANA LA URMA SE SATURA .
SI SPUI TU CA NU ASTA ESTE FRUSTAREA TA DAR DE FAPT ASTA ESTE PENTRU CA EU ATUNCI IN SEARA AIA SI A DOUA ZI NU AM FOST PE CONTUL DE [H] ERAM DOAR PE CONTUL DE PLAYER SI DADEAI CA PROSTU INTELEGI :))))))  CUM SI ACUM SUNT PE CONTUL DE FORUM CONECTAT PE CONTU DE PLAYER SI DIN NOU RASPUND CE VREAU INTELEGI . SI DA SUNT AROGANT CU OAMENI CARE VAD CA MA IA LA MISTO CUM O FACI TU CU TOATA LUMEA . SI ODATA CE MA IEI LA MISTO ESTE SI NORMAL SA NU TE BAG IN SEAMA SIMPLU . 
« Ultima Modificare: Septembrie 10, 2021, 01:07:49 a.m. de [IULI] »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline [KING]Idol

  • Member based on posts: III
  • ***
  • Mesaje postate: 34
  • NOTE: +0/-0
  • Gen: Bărbat
  • -lautar- sunt smk ma doaren pl de totzi
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie [H]Iulian , care nu vrea sa ajute playerii...ca a dat spaga:)
« Răspuns #10 : Septembrie 10, 2021, 01:03:59 a.m. »
Amândoi v-o căutați , idol face din țânțar armăsar , iar iulian o arde in arogante , ce-i drept Mădăline ar trebui un minim de minute jucate , (nu AFK) pentru a dona pentru helper , nu e chiar ok sa vina unul nou și sa aibă helper Ptc nu are cunoștințele necesare.
Sincer sunt mulți helperi și foarte inutili , la evente sunt 2 maxim care ajuta și aia dacă se roagă un GM de ei , majoritatea își cumpara helper pentru a-și da grade aiurea și atât , stau in map1 degeaba .
Salut... cu ce mi-o caut? crede ma nu stii nimic din ce s-a intamplat
Eram map1 pe un cont nou, si ma bateam cu playeri random dar fara site ( eu la randul meu nu aveam site ) dupa care a venit marele IULI sa ma omoare incontinuu fara sa il ating si i am spus cu frumosu sa se bata cu playeri de nivelu lui cu site...si a inceput sa ma faca sarac, sa ma injure, dupa care am intrat pe zMistique si l am batut pana a iesit :))
Ziua urmatoare era pe H si am vrut sa ii cer niste informatii despre metin si nu a vrut sa mi le ofere spunand ca a dat spaga pentru grad... tu ce ai fii facut in locul meu? sincer acum? eu nu permit arfele de genul mai ales de la un tzaranoi :))
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions



Offline [KING]Idol

  • Member based on posts: III
  • ***
  • Mesaje postate: 34
  • NOTE: +0/-0
  • Gen: Bărbat
  • -lautar- sunt smk ma doaren pl de totzi
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie [H]Iulian , care nu vrea sa ajute playerii...ca a dat spaga:)
« Răspuns #11 : Septembrie 10, 2021, 01:05:09 a.m. »
Nu are rostul sa ma cert cu tine . Are madalin intr-un video toata discutia cand ma provocai cand eram pe H sa te injur sa te plangi dupa la el :)))) Si stai cuminte ca nu am 2 luni de cand ma joc . Daca cunosti conturile [Iulian] si [Mr]Iulian care sta device pe ele , alea au fost ale mele =))))))))))) Deci numai vorbi in necunostinta de cauza . Ca alea 2 ss uri de acum 2 saptamani nu te vor ajuta cu nimic . Si dupa cum am zis si mai sus . Dupa contu de player pot sa fac ce vreau eu ca nu scrie in regulament ceva de genul . Adica Florin care e STAFF official mai injura si el si astea . Dar eu ca Helper =)))))))))))))
fratie, nu am reclamat faptul ca m-ai injurat de pe H sau ceva, chiar nu te duce capul deloc sa citesti si sa iti intre in cap ceea ce am tot scris?
De ce nu ai vrut sa ma ajuti cu intrebari legate de servar? si mi ai raspuns in sictir de fiecare data?
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions



Offline Cosmin

  • Member based on posts: I
  • *
  • Mesaje postate: 8
  • NOTE: +0/-0
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie [H]Iulian , care nu vrea sa ajute playerii...ca a dat spaga:)
« Răspuns #12 : Septembrie 10, 2021, 01:07:23 a.m. »
Amândoi v-o căutați , idol face din țânțar armăsar , iar iulian o arde in arogante , ce-i drept Mădăline ar trebui un minim de minute jucate , (nu AFK) pentru a dona pentru helper , nu e chiar ok sa vina unul nou și sa aibă helper Ptc nu are cunoștințele necesare.
Sincer sunt mulți helperi și foarte inutili , la evente sunt 2 maxim care ajuta și aia dacă se roagă un GM de ei , majoritatea își cumpara helper pentru a-și da grade aiurea și atât , stau in map1 degeaba .
Salut... cu ce mi-o caut? crede ma nu stii nimic din ce s-a intamplat
Eram map1 pe un cont nou, si ma bateam cu playeri random dar fara site ( eu la randul meu nu aveam site ) dupa care a venit marele IULI sa ma omoare incontinuu fara sa il ating si i am spus cu frumosu sa se bata cu playeri de nivelu lui cu site...si a inceput sa ma faca sarac, sa ma injure, dupa care am intrat pe zMistique si l am batut pana a iesit :))
Ziua urmatoare era pe H si am vrut sa ii cer niste informatii despre metin si nu a vrut sa mi le ofere spunand ca a dat spaga pentru grad... tu ce ai fii facut in locul meu? sincer acum? eu nu permit arfele de genul mai ales de la un tzaranoi :))
Nu mai fi prost , e un joc , calmati-vă că vă bat pe amândoi de nu.
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline [IULI]

  • Member based on posts: II
  • **
  • Mesaje postate: 25
  • NOTE: +0/-1
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie [H]Iulian , care nu vrea sa ajute playerii...ca a dat spaga:)
« Răspuns #13 : Septembrie 10, 2021, 01:09:12 a.m. »
MOR CU TINE DA MI SI MIE DOVADA UNDE AM ZIS CA AM DAT EU SPAGA SA IAU GRADUL DE H =)))))))))))))))))))))))))))))))))) COAIE NUMAI BAGA IN ELE CA ESTI PROST GRAMADA

Cosmine problema la cap el o are , de exemplu eu eram cu wolf ma bateam si vine el smar2 pe metin2 si incepe sa ma bata si sa ma injure .:))) Eu in momentu ala find pe  cont de player e normal ca i am raspuns cu aceeasi replica , dupa ce veni pe H i-am vorbit chiar frumos pot spune . Dar nu ii dau eu lui explicatii totul se vede la mdalin in filmare

Tu asa meriti sa ti-se raspunda . Iei pe toata lumea la misto inclusiv helperi . Eu nu te  iau la misto doar ca ma fac ca nu te vad intelegi . Asa cum o sa fac de acum inainte fie ca sunt pe H fie ca nu tu o sa fi singuru si ultimu player pe care nu il voi ajuta asta i am zis si lui Madalin in privat . Tu nu meriti sa fi ajutat intelegi . Ca nu stii ce inseamna sa ''vorbesti frumos''
Si din nou iti spun , Madalin stie problema de ce nu pot deocamdata sa sau si pe player si pe helper on .
« Ultima Modificare: Septembrie 10, 2021, 01:17:24 a.m. de [IULI] »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline [KING]Idol

  • Member based on posts: III
  • ***
  • Mesaje postate: 34
  • NOTE: +0/-0
  • Gen: Bărbat
  • -lautar- sunt smk ma doaren pl de totzi
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie [H]Iulian , care nu vrea sa ajute playerii...ca a dat spaga:)
« Răspuns #14 : Septembrie 10, 2021, 01:20:17 a.m. »
MOR CU TINE DA MI SI MIE DOVADA UNDE AM ZIS CA AM DAT EU SPAGA SA IAU GRADUL DE H =)))))))))))))))))))))))))))))))))) COAIE NUMAI BAGA IN ELE CA ESTI PROST GRAMADA

Cosmine problema la cap el o are , de exemplu eu eram cu wolf ma bateam si vine el smar2 pe metin2 si incepe sa ma bata si sa ma injure .:))) Eu in momentu ala find pe  cont de player e normal ca i am raspuns cu aceeasi replica , dupa ce veni pe H i-am vorbit chiar frumos pot spune . Dar nu ii dau eu lui explicatii totul se vede la mdalin in filmare

Tu asa meriti sa ti-se raspunda . Iei pe toata lumea la misto inclusiv helperi . Eu nu te  iau la misto doar ca ma fac ca nu te vad intelegi . Asa cum o sa fac de acum inainte fie ca sunt pe H fie ca nu tu o sa fi singuru si ultimu player pe care nu il voi ajuta asta i am zis si lui Madalin in privat . Tu nu meriti sa fi ajutat intelegi . Ca nu stii ce inseamna sa ''vorbesti frumos''
ba băiatule cât tupeu poți sa ai și cât poți sa minți
Cine ma cunoaște cu adevărat știe cine sunt și cum e caracterul meu
Din moment ce tu m ai înjurat primul , măcar asta recunoaște și eu nu ti am făcut nimic cum cacat vrei sa îți vorbesc omule ? Sa te pup in curu ăla gras ? Sa mor eu dacă înjur un om dacă nu ma înjură
Dar din moment ce tu ma înjuri și eu nu îți zic nimic nimic ba băiatule și tu ma înjuri de familie cum vrei sa îți răspund și cum vrei sa ma comport cu tine ?
Aștept o dovada când am luat eu vreun helper la mișto și cu ce l am luat , helparilor care sunteți aștept reclamații împotriva mea dacă v am luat la mișto
Măcar ai demnitate și recunoaște ca m ai înjurat primul fără sa îți fac nimic când eram pe Shussen și ma băteam cu altcineva și nu aveam nicio treaba cu tine .
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions