Author Topic: Reclamatie YutakaREW  (Read 409 times)

Offline koma99

• Member based on posts: HERO
    • View Profile
Reclamatie YutakaREW
« on: September 20, 2021, 09:47:27 PM »
Caracterul tau : Toate banate pana la 1 noiembrie  HasmoMdfkCAR/ThugBEHRAM/xSeBiraDENG/xKOMAsBiraDN
Caracterul celui reclamat : YutakaREW
Motiv : Eu pentru 6-7 printuri de injuraturi la adresa playerilor ca am demonstrat ca imi fusese spart contul cand se injura staful  + ca in unul era cand eram si eu injurat se vedea destul de clar am luat ban 1 luna jumate.
Infectia asta pentru injurat si amenintari cu ban ip fara sa fac nimic decat sa injur cativa playerii pana sa fiu banat,care le au strans in o gramada de luni pentru ca unele printuri erau din primavara din aprilie,ce merita?
Dovezi: https://imgur.com/a/cPIHdAG
Am revenit si cu printul unde injura si ameninta in prezent,in caz ca il sterge infectia din reclamatia lui ostin
 https://imgur.com/a/GZOLRDU
"Bai laba trista ...... tu ai ban primit si fara dovezi cu filmari sau ai uitat asta?Si nu ne fa ca si a 3 a oara sa iei ban si de data sigur iei ip" nu stau sa citez tot fragmentul , e in reclamatia cu ostin scris daca nu ma credeti pe cuvant + ca intra pe alt server ffe2 si tot asa injura si ameninta ca a vorbit cu madalin si ca o sa imi stearga itemele in conditiile in care eu nam facut nimic decat sa injur de 6- 7 ori adunate in luni de zile + ca intrun print eram injuram si eu .
Daca accepta Madalin o sa pun si dovezile de pe ffe2 unde ameninta cu ce am scris mai sus,daca nu eu cred ca sunt suficiente si astea.
Ce pedeapsa crezi ca merita : Ban macar o luna,si daca mai ameninta vreodata ca sa nu mai vorbesc si de alea in real dar alea nu le iau eu in considerare ca e doar un joc si nu mi-e frica de nimic ,permanent. Cum si eu am luat ban pentru 6 injuraturi o luna jumate ,el de ce ar scapa?  + ca el ameninta si nu e prima data a mai facut asa si pe vechiul forum si in joc mereu,dar eu nu stau sa fac printuri la tot ce spune un nimeni,plus ca daca faceam printuri la toate injuratuile pe care le-a zis kazumi cand juca inseamna ca lua permanent ,as fi avut peste 100 de printuri,dar eu nu m-am ridicat la nivelul vostru ,si acum regret,trebuia sa fac eu reclamatii la tot ce era,dar asta e , greseala mea,pe viitor nu o sa mai zic nimic decat o sa ma bat si la cea mai mica greseala aveti post pe forum pana luati si voi ban ca mine pentru cateva injuraturi, i am trimis lui Madalin mai demult printul ala.
« Last Edit: September 20, 2021, 10:00:27 PM by koma99 »

Offline -x;ryuuhiroto.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ

• Gungnir.x
    • View Profile
Re: Reclamatie YutakaREW
« Reply #1 on: September 20, 2021, 09:54:52 PM »
contra

Offline YutakaHERE

• View Profile
« Reply #2 on: September 20, 2021, 09:55:05 PM »
De ce faci reclama la alt sv?:))))))Ce treaba are alt sv cu asta?Acolo pot sa te injur pana maine daca vreau stii nu?Si printul cu ce ai dat aici a fost public spus :)))Imi pot da cu parerea despre o reclamatie si concluzia mea chiar daca este despre mine si este Contra ca nu am gresit cu nimic,daca eu te amenint pe tine in real ce treaba are Madalin cu ce facem noi in real?:)))De ce nu iesi din casa daca spui ca nu iti e teama de mine?:)))Asa ca propun sa iei ban si pe forum acum ca ai facut reclama la alt sv

Offline koma99

• View Profile
« Reply #3 on: September 20, 2021, 10:04:20 PM »
De ce faci reclama la alt sv?:))))))Ce treaba are alt sv cu asta?Acolo pot sa te injur pana maine daca vreau stii nu?Si printul cu ce ai dat aici a fost public spus :)))Imi pot da cu parerea despre o reclamatie si concluzia mea chiar daca este despre mine si este Contra ca nu am gresit cu nimic,daca eu te amenint pe tine in real ce treaba are Madalin cu ce facem noi in real?:)))De ce nu iesi din casa daca spui ca nu iti e teama de mine?:)))Asa ca propun sa iei ban si pe forum acum ca ai facut reclama la alt sv
De aia nici nu am pus dovezile alea ,pentru ca realizez si eu ca 90% nu se iau in considere ce se intampla pe alt sv, le am pus pe astea in schimb ,daca le accepta madalin si pe alea , o sa le pun si pe alea,nu fac relama la niciun server,din contra fac la imperial eu aici vreau sa dau itemele de acolo sa joc aici,am vrut doar sa iasa in evidenta ce minciuni si amenintari spui si acolo,dar ajung astea stai linistit.

Offline YutakaHERE

• View Profile
« Reply #4 on: September 20, 2021, 10:12:57 PM »
Te amenint si acum daca vrei?:))))Una e sa fac misto si una e sa spun la modul serios si eu te luam la misto doar ca esti prost si usor de pacalit si de prostit:)))Toti te luam la misto mereu si uite zic si acum si fa ss sa fii sigur de data asta :))) Cand vii pe sv iti vom sterge itemele :))))Dar tu ce caracter ai pus acolo ala nici macar nu te-a bagat in "seama" vrodata :)))Tu ai facut reclamatie ca eu te amenint ca te bat in real,ca eu cu asta te amenint si nu te amenint cu altceva si cu chestiile alea rad de tine doar :)))Esti prost coaie nu cred cat poti ma sa surprinzi ca pe zi ce trece esti tot mai prost :))))
« Last Edit: September 20, 2021, 10:29:34 PM by YutakaHERE »

Offline koma99

• View Profile
« Reply #5 on: September 20, 2021, 11:00:49 PM »
Te amenint si acum daca vrei?:))))Una e sa fac misto si una e sa spun la modul serios si eu te luam la misto doar ca esti prost si usor de pacalit si de prostit:)))Toti te luam la misto mereu si uite zic si acum si fa ss sa fii sigur de data asta :))) Cand vii pe sv iti vom sterge itemele :))))Dar tu ce caracter ai pus acolo ala nici macar nu te-a bagat in "seama" vrodata :)))Tu ai facut reclamatie ca eu te amenint ca te bat in real,ca eu cu asta te amenint si nu te amenint cu altceva si cu chestiile alea rad de tine doar :)))Esti prost coaie nu cred cat poti ma sa surprinzi ca pe zi ce trece esti tot mai prost :))))
degeaba o dai la intors acum,amenintarile sunt amenintari (vorbesc de ce se intampla pe joc,ca esti pe un joc) cum si injuraturile mele au fost injuraturi si am luat ban o eternitate  :-\
« Last Edit: September 21, 2021, 12:35:54 AM by koma99 »

Offline YutakaHERE

• View Profile
« Reply #6 on: September 21, 2021, 06:33:19 AM »
degeaba o dai la intors acum,amenintarile sunt amenintari (vorbesc de ce se intampla pe joc,ca esti pe un joc) cum si injuraturile mele au fost injuraturi si am luat ban o eternitate  :-\
Da uite te mai amenint o data ca eu imi asum pizda proasta nu sunt ca tine pizda dupa ce injur sa zic ca nu injur si ca ma enerveaza oamenii si eu te amenint la orice ora vrei si ai facut reclamatia asta inutila ca nu scrie in regulament ca nu ai voie sa ameninti asa ca mai pune mana si citeste regulamentul ala si cer t/c la aceasta reclamatie pentru ca este nefondata pentru ca nu am incalcat nimic din regulament si asta e doar un prost care habar nu are pe ce lume e si logic ca il amenint in real ca il prind dar nu iese pizda din casa :))
« Last Edit: September 21, 2021, 07:44:25 AM by YutakaHERE »

Offline MojoKING

• Member based on posts: I
  • *
    • View Profile
« Reply #7 on: September 21, 2021, 10:07:36 AM »
Contra clar,reclamatie pe o chestie care nu are legatura cu regulamentul,Mihai asta e prostul ala de la noi din Pitesti de mi-ai spus de el 🤣🤣🤣 Asta e ala de mi-ai spus ca rade de tigani si i-am facut eu poza aia🤣🤣sa vezi ce bombardamente ii dam prin oras ca ma voi interesa eu de el.
« Last Edit: September 21, 2021, 10:27:18 AM by MojoKING »

Offline Epheios

• *
    • View Profile
« Reply #8 on: September 21, 2021, 04:50:07 PM »
Ai probleme grave băi băiatule , după ce că te caută ăștia să te bată , mai vrei si o prelungire la banul ăla cu tot scandalul pe care-l continui..... fă-ți o asigurare medicală privată mai bine , că o să ajungi să joci metin cu limba smr ...

Offline YutakaHERE

• View Profile
« Reply #9 on: September 21, 2021, 11:20:03 PM »
Ai probleme grave băi băiatule , după ce că te caută ăștia să te bată , mai vrei si o prelungire la banul ăla cu tot scandalul pe care-l continui..... fă-ți o asigurare medicală privată mai bine , că o să ajungi să joci metin cu limba smr ...
E prost ma,el e genul ala de persoana tare fata unui monitor..."Comentati din fata unui monitor" asa e el ii se potriveste versul asta si e prost grav

Offline Cosminelul

• *
    • View Profile
« Reply #10 on: September 22, 2021, 12:14:50 AM »
Contra , amicu meu nu o mai arde pe metin mare smardoi . Ești la facultate am auzit . Vezi că dai ochi cu mine să vi cu 3/4 conturi și acolo dacă poți. Nu am avut nimic cu tine , dar deja ești foarte enervant si recalcitrant. Una e să te bați pe metin și alta e să fii disperat de joc.Sincer mă întreb dacă chiar se merită să mă pun cu mintea la tine.Se vede clar că nu ai atins vreodată vreo femeie și mai ales să-mi bag pula dacă văd vreun pic de ieșit prin oraș sau ceva , nu dacă n-ai treabă toată ziua pe metin și atât păi vărule asta e viață ? Ieși în pula mea mai cunoaște lume.De ce nu încerci să fii în pula mea civilizat cum e și restu lumi. Cum îl vezi tu pe yutaka ca o amenințare eu îl văd destul de treabă și m-am înțeles mereu cu el. Dar na acuma depinde eu zic să nu mai faci pe ''smecheru'' pe metin că uni au și nervi slabi și nu știi niciodată cum îți iei un par în cap. Mai bine mănâncă-ți mândria cereți scuze și baftă frate.

Offline YutakaHERE

• View Profile
« Reply #11 on: September 22, 2021, 01:01:05 AM »
Contra clar,reclamatie pe o chestie care nu are legatura cu regulamentul,Mihai asta e prostul ala de la noi din Pitesti de mi-ai spus de el 🤣🤣🤣 Asta e ala de mi-ai spus ca rade de tigani si i-am facut eu poza aia🤣🤣sa vezi ce bombardamente ii dam prin oras ca ma voi interesa eu de el.
Da Piciule asta e :)) Si ba eu propun ban permanent lui Hasmo ca deja incepe omul sa insiste prea mult cu acest ban al lui.
« Last Edit: September 22, 2021, 09:26:03 AM by YutakaHERE »

Offline -x;ryuuhiroto.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ

• Gungnir.x
    • View Profile
« Reply #12 on: September 22, 2021, 12:34:32 PM »
brrrrratatata

Offline koma99

• View Profile
« Reply #13 on: September 22, 2021, 02:49:42 PM »
Da Piciule asta e :)) Si ba eu propun ban permanent lui Hasmo ca deja incepe omul sa insiste prea mult cu acest ban al lui.
Nu insist,eu mi-am acceptat pedeapsa chiar daca mi se pare mult , acum e randul tau, aici e reclamatie yutaka,nu cerere unban hasmo,am facut una am primit deja raspunsul si asta e,nu insist. Jocul asta e o minicopie a realitatii daca vrei , nu ai voie sa injuri/sa ameninti/sa furi exact ca in viata reala,in real primesti sanctiuni in real,pe joc primesti pe joc,cum am primit si eu de altfel.

Offline YutakaHERE

• View Profile
« Reply #14 on: September 22, 2021, 03:29:38 PM »
Nu insist,eu mi-am acceptat pedeapsa chiar daca mi se pare mult , acum e randul tau, aici e reclamatie yutaka,nu cerere unban hasmo,am facut una am primit deja raspunsul si asta e,nu insist. Jocul asta e o minicopie a realitatii daca vrei , nu ai voie sa injuri/sa ameninti/sa furi exact ca in viata reala,in real primesti sanctiuni in real,pe joc primesti pe joc,cum am primit si eu de altfel.
Te amenint ca te bat in realitate si nu in joc :)))Ce treaba are realitate cu jocul?Si uita-te cine e in poza la baiatul "MojoKING" si mai bine iti ceri scuze si iti asumi ca esti tare doar in taste si in real pizda ca sa nu ii zic ca ai scris iar ca acum chiar sa isi puna mintea cu tine ca asta nu e genul sa te ia cu lugulugu si sa te ierte cum te iert eu...ai insistat prin a mai posta pe forum si sa aduci apropouri ca tu ai ban :))Tu ai facut reclamatie ca te amenint ca te bat in real realizezi asta nu?:)))))))
« Last Edit: September 22, 2021, 04:03:56 PM by YutakaHERE »