Autor Subiect: A 2 a reclamatie pentru Hasmo  (Citit de 3761 ori)

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline YutakaHERE

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 230
  • NOTE: +7/-3
    • Vezi Profilul
Re: A 2 a reclamatie pentru Hasmo
« Răspuns #15 : Octombrie 06, 2021, 04:23:07 p.m. »
Asa sunteti toti mai da va n plm ,farà conturi nu stiti ,futu va n gura de pizde ce victimizati, pizde masculine.
Usor frate si nu ne baga pe toti la un loc,jignesti fara rost si nu te-a jingit nimeni fara sa incepi tu asa ca usor
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline YutakaHERE

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 230
  • NOTE: +7/-3
    • Vezi Profilul
Re: A 2 a reclamatie pentru Hasmo
« Răspuns #16 : Octombrie 06, 2021, 07:20:36 p.m. »
Esti un prost si in real si uite ce spun fosti tai colegi din liceu despre tine
https://imgur.com/a/lrBSF6b
« Ultima Modificare: Octombrie 06, 2021, 07:22:36 p.m. de YutakaHERE »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline YutakaHERE

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 230
  • NOTE: +7/-3
    • Vezi Profilul
Re: A 2 a reclamatie pentru Hasmo
« Răspuns #17 : Octombrie 06, 2021, 10:25:24 p.m. »
Iar ai inceput sa injuri,asta e dovada ca tu nu te-ai invatat minte de ultima data...
https://imgur.com/a/OMHsyiS
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline ShipSharop

  • Member based on posts: I
  • *
  • Mesaje postate: 10
  • NOTE: +0/-0
    • Vezi Profilul
Re: A 2 a reclamatie pentru Hasmo
« Răspuns #18 : Octombrie 07, 2021, 12:39:33 a.m. »
Voi provocati ma muilor cum ma provocati si pe mine ,si dupa faceti pla ca dc ,sunteti patetici
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline koma99

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 147
  • NOTE: +0/-31
    • Vezi Profilul
Re: A 2 a reclamatie pentru Hasmo
« Răspuns #19 : Octombrie 07, 2021, 02:02:40 a.m. »
Pai in ssu ala se vede clar ca imi spunea sugi pula hasmo iar eu nu am injurat am raspuns cu aceeasi moneda evitand injuratura , suge si mata (nu am specificat ce ca si-a dat singur raspunsul mai sus zicand ca eu sug pula) si neam si sclavi nu sunt injuraturi ,in schimb sugi pula hasmo e si tu prin astea iti dovedesti singur pai unde am injurat eu acolo? ":))))))) e un print in care sunt injurat eu , atat,ma injura angelo si tu ai acoperit asta =]]]  voi sunteti singurii care injurati , eu ma abtin
« Ultima Modificare: Octombrie 07, 2021, 02:09:25 a.m. de koma99 »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline koma99

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 147
  • NOTE: +0/-31
    • Vezi Profilul
Re: A 2 a reclamatie pentru Hasmo
« Răspuns #20 : Octombrie 07, 2021, 02:13:09 a.m. »
Iar ai inceput sa injuri,asta e dovada ca tu nu te-ai invatat minte de ultima data...
https://imgur.com/a/OMHsyiS

eu m-am invatat ,aia nu e injuratura in schimb urmezi si tu imediat sa te inveti la cate injuraturi pe bune am cu tine in reclamatie cum recunosti ca ma injuri si nu e prima data ,cum am luat si eu ban am injurat nu a fost prima data si am luat , acu o sa iei si tu ,ai mai avut deja o reclamatie , iar acum cu asta iei sigur (ca nu e aceeasi reclamatie repetata ,astea sunt alte injuraturi recente zise de tine) Si tot ce strang cu tine ,ca mai am una mai strang cateva si ai inca o reclamatie sa fiu sigur ca ti se da odata ceea ce meriti
MAI DATE-N SPUME CU RECLAMATIA MATII DE SOBOLAN CORDIT CA NU PUNE NIMENI BOTU TU NU VEZI CE SCRIE IN ELE? BA CA BAT PE NU STIU CINE BA CAT II ZIC LA UNU CARE IMI ZICE SA SUG PULA SI II ZIC SA O SUGA MASA ,BA CAND IL FAC PE KAWAKI PROST ACOPERITI RESTUL (NUMELE) SI SPUNETI CA L-AM FACUT PE MADALIN ,BA CAND II ZIC CUIVA DACA VREA SA DEA CONTRA LA AUTO ZICI CA IAU BAN IP , ABUZEZI DE FORUM NU AI VOIE SA FACI RECLAMATII INCONTINUU DACA NU E NICIUN MOTIV REAL,IN SCHIMB A MEA E CAT SE POATE DE REALA SUNT ACOLO DESTULE PRINTURI CU TINE IN CARE MA INJURI REPETAT SI NU TE AI PRIMIT PEDEAPSA , MUTE NU E SUFICIENT PENTRU TINE , MUTE SE DA PT AIA NOI DOAR , TU ESTI UN RATAT DOAR CARE NU E LA PRIMA INJURATURA PLUS CA AI MAI AVUT BAN CA DAI CU HATE LA SERVER CEEA CE EU NAM FACUT NICIODATA DOAR AM INJURAT PLAYERI IAR ACUM M-AM POTOLIT IAR TU NU ,E SIMPLU O SA IEI SI TU BAN SA VEZI CUM E
Voi ma injurati pe mine incontinuu https://imgur.com/a/oD4Q515 https://imgur.com/a/eFy7pUn iar eu cand ii zic lu ala care m-a injurat sa o suga masa si tot neamu masii nu eu (adica angelo) , si daca il fac pe kwaki prost pentru ca e ( se vede clar e redus mintal si nu stie nici sa minta) spuneti ca l-am facut pe madalin si faceti reclamatie de parca astea chiar ar fi motive
« Ultima Modificare: Octombrie 07, 2021, 02:57:09 a.m. de koma99 »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline YutakaHERE

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 230
  • NOTE: +7/-3
    • Vezi Profilul
Re: A 2 a reclamatie pentru Hasmo
« Răspuns #21 : Octombrie 07, 2021, 07:51:43 a.m. »
Pai in ssu ala se vede clar ca imi spunea sugi pula hasmo iar eu nu am injurat am raspuns cu aceeasi moneda evitand injuratura , suge si mata (nu am specificat ce ca si-a dat singur raspunsul mai sus zicand ca eu sug pula) si neam si sclavi nu sunt injuraturi ,in schimb sugi pula hasmo e si tu prin astea iti dovedesti singur pai unde am injurat eu acolo? ":))))))) e un print in care sunt injurat eu , atat,ma injura angelo si tu ai acoperit asta =]]]  voi sunteti singurii care injurati , eu ma abtin
Tu l-ai injurat primul si el ti-a raspuns...
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline YutakaHERE

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 230
  • NOTE: +7/-3
    • Vezi Profilul
Re: A 2 a reclamatie pentru Hasmo
« Răspuns #22 : Octombrie 07, 2021, 08:00:48 a.m. »
Iar ai inceput sa injuri,asta e dovada ca tu nu te-ai invatat minte de ultima data...
https://imgur.com/a/OMHsyiS

eu m-am invatat ,aia nu e injuratura in schimb urmezi si tu imediat sa te inveti la cate injuraturi pe bune am cu tine in reclamatie cum recunosti ca ma injuri si nu e prima data ,cum am luat si eu ban am injurat nu a fost prima data si am luat , acu o sa iei si tu ,ai mai avut deja o reclamatie , iar acum cu asta iei sigur (ca nu e aceeasi reclamatie repetata ,astea sunt alte injuraturi recente zise de tine) Si tot ce strang cu tine ,ca mai am una mai strang cateva si ai inca o reclamatie sa fiu sigur ca ti se da odata ceea ce meriti
MAI DATE-N SPUME CU RECLAMATIA MATII DE SOBOLAN CORDIT CA NU PUNE NIMENI BOTU TU NU VEZI CE SCRIE IN ELE? BA CA BAT PE NU STIU CINE BA CAT II ZIC LA UNU CARE IMI ZICE SA SUG PULA SI II ZIC SA O SUGA MASA ,BA CAND IL FAC PE KAWAKI PROST ACOPERITI RESTUL (NUMELE) SI SPUNETI CA L-AM FACUT PE MADALIN ,BA CAND II ZIC CUIVA DACA VREA SA DEA CONTRA LA AUTO ZICI CA IAU BAN IP , ABUZEZI DE FORUM NU AI VOIE SA FACI RECLAMATII INCONTINUU DACA NU E NICIUN MOTIV REAL,IN SCHIMB A MEA E CAT SE POATE DE REALA SUNT ACOLO DESTULE PRINTURI CU TINE IN CARE MA INJURI REPETAT SI NU TE AI PRIMIT PEDEAPSA , MUTE NU E SUFICIENT PENTRU TINE , MUTE SE DA PT AIA NOI DOAR , TU ESTI UN RATAT DOAR CARE NU E LA PRIMA INJURATURA PLUS CA AI MAI AVUT BAN CA DAI CU HATE LA SERVER CEEA CE EU NAM FACUT NICIODATA DOAR AM INJURAT PLAYERI IAR ACUM M-AM POTOLIT IAR TU NU ,E SIMPLU O SA IEI SI TU BAN SA VEZI CUM E
Voi ma injurati pe mine incontinuu https://imgur.com/a/oD4Q515 https://imgur.com/a/eFy7pUn iar eu cand ii zic lu ala care m-a injurat sa o suga masa si tot neamu masii nu eu (adica angelo) , si daca il fac pe kwaki prost pentru ca e ( se vede clar e redus mintal si nu stie nici sa minta) spuneti ca l-am facut pe madalin si faceti reclamatie de parca astea chiar ar fi motive
Mor coaie :)))Uita-te la primul print cum rad toti de tine ca esti un prost:))))))))))))Cum e Hasmo sa rada peste 20 30 de persoane de tine zi de zi ora de ora?:)))))))
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline eAdrian

  • Member based on posts: IV
  • ****
  • Mesaje postate: 40
  • NOTE: +0/-0
  • Gen: Bărbat
  • Try hard, Tink Smart
    • Vezi Profilul
Re: A 2 a reclamatie pentru Hasmo
« Răspuns #23 : Octombrie 07, 2021, 06:42:07 p.m. »
Eu nu inteleg,sa mi bag pl.. ii faci reclamatie lu' yutaka si te plangi de mine si angelo ca te batem? Atat de prost esti, incat ma faci redus mintal.. defineste si mie ce inseamna, ca eu sunt prost.. dupa spusele tale.. eu care la 22 de ani.. am realizat niste chestii pe care altii nu le fac intr o viata..
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline [SA]Madalin

  • Server Administrator
  • Member based on posts: HERO
  • *
  • Mesaje postate: 10231
  • NOTE: +1004/-2
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
    • Imperial2 PvP-PvM
Re: A 2 a reclamatie pentru Hasmo
« Răspuns #24 : Octombrie 07, 2021, 10:10:51 p.m. »
Ban permanent pe toate conturile, parcă mai avea niște conturi blocate temporar, să mi le spui pe discord să le blochez permanent în caz că nu le găsesc eu.

friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions