Autor Subiect: A infinita reclamatie yutaka  (Citit de 1232 ori)

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline koma99

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 147
  • NOTE: +0/-31
    • Vezi Profilul
A infinita reclamatie yutaka
« : Octombrie 07, 2021, 03:12:31 a.m. »
Numele tau : xCAPITANU
Numele celui reclamat : yutaka , nu conteaza cum are in detaliu pentru ca oricum merita ban ip macar o luna
Motiv : injuraturi (a atins cu mult limita de 6 printuri care atat am avut si eu cand am luat) plus deasta acuzatii false si abuz de forum , zice ca eu l - am facut pe madalin milog, fara sa existe niciun print , l-am facut pe kwaki prost zice ca l-am facut pe madalin si tot asa ,zic cuiva care ma injura sa o suga masa ,ala injurandu-ma pe mine primu si zicandu-mi sa sug pula,iar eu nu am injurat i -am raspuns decat cu aceeasi moneda ca i-am zis sa o suga masa si tot neamu lui nu eu, si etc zice ca am injurat cand defapt nu am injurat , la orice cuvant spus de mine ba inventeaza ba scoate ceva din context si face o reclamatie nefondata.
Dovezi : https://imgur.com/a/NtTjn0H https://imgur.com/a/3FCOHYm ( inca 2 injuraturi diferite care se adauga la injuraturile + amenintarile din cealalta reclamatie,plus si acum 2 reclamatii cand nu i s-a intamplat nimic) Acuzatii false zicand ca iau ban ip daca nu stiu ce fac , stergerea itemelor mai zice , pai saracia asta nici macar nu are voie sa isi perminta sa vorbeasca de itemele mele , in conditiile in care e doar un nimeni si da cu hate la server si nu -l intereseaza daca are iteme sau serveru playeri , se oftica doar ca eu am si el nu si face tot posibilu sa ma enerveze pe mine
Ce pedeapsa crezi ca merita : ban ip o luna a intrecut cu mult orice limita de prostie vorbind doar frustrarea din el ca nu are iteme , si ban ip pe forum permanent , jeguri de astea nu ar trebuii sa aiva o parere de spus , pentru ca daca i se da sansa doar abuzeaza de forum facand la orice cuvant o reclamatie , si propuneri doar contra altor playeri care il bate nu il intereseaza altceva ,de server nici atat , daca ar fi dupa mine as vrea sa aive ip permanent pe tot ,dar dupa mai pierde serverul un player (chiar daca cel mai retardat) asa ca sa i se dea macar o luna sa se invete minte si taca dracu din gura ca e prost de bubuie

« Ultima Modificare: Octombrie 07, 2021, 03:14:51 a.m. de koma99 »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline ryu7

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 204
  • NOTE: +12/-2
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
Re: A infinita reclamatie yutaka
« Răspuns #1 : Octombrie 07, 2021, 07:30:14 a.m. »
contra
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline YutakaHERE

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 230
  • NOTE: +7/-3
    • Vezi Profilul
Re: A infinita reclamatie yutaka
« Răspuns #2 : Octombrie 07, 2021, 07:50:35 a.m. »
Numele tau : xCAPITANU
Numele celui reclamat : yutaka , nu conteaza cum are in detaliu pentru ca oricum merita ban ip macar o luna
Motiv : injuraturi (a atins cu mult limita de 6 printuri care atat am avut si eu cand am luat) plus deasta acuzatii false si abuz de forum , zice ca eu l - am facut pe madalin milog, fara sa existe niciun print , l-am facut pe kwaki prost zice ca l-am facut pe madalin si tot asa ,zic cuiva care ma injura sa o suga masa ,ala injurandu-ma pe mine primu si zicandu-mi sa sug pula,iar eu nu am injurat i -am raspuns decat cu aceeasi moneda ca i-am zis sa o suga masa si tot neamu lui nu eu, si etc zice ca am injurat cand defapt nu am injurat , la orice cuvant spus de mine ba inventeaza ba scoate ceva din context si face o reclamatie nefondata.
Dovezi : https://imgur.com/a/NtTjn0H https://imgur.com/a/3FCOHYm ( inca 2 injuraturi diferite care se adauga la injuraturile + amenintarile din cealalta reclamatie,plus si acum 2 reclamatii cand nu i s-a intamplat nimic) Acuzatii false zicand ca iau ban ip daca nu stiu ce fac , stergerea itemelor mai zice , pai saracia asta nici macar nu are voie sa isi perminta sa vorbeasca de itemele mele , in conditiile in care e doar un nimeni si da cu hate la server si nu -l intereseaza daca are iteme sau serveru playeri , se oftica doar ca eu am si el nu si face tot posibilu sa ma enerveze pe mine
Ce pedeapsa crezi ca merita : ban ip o luna a intrecut cu mult orice limita de prostie vorbind doar frustrarea din el ca nu are iteme , si ban ip pe forum permanent , jeguri de astea nu ar trebuii sa aiva o parere de spus , pentru ca daca i se da sansa doar abuzeaza de forum facand la orice cuvant o reclamatie , si propuneri doar contra altor playeri care il bate nu il intereseaza altceva ,de server nici atat , daca ar fi dupa mine as vrea sa aive ip permanent pe tot ,dar dupa mai pierde serverul un player (chiar daca cel mai retardat) asa ca sa i se dea macar o luna sa se invete minte si taca dracu din gura ca e prost de bubuie
Minti si doar tu ai injurat pe ala si cand ajung acasa pun si restul de printuri in care injuri si pe ala in pm si pe chat:) Si eu doar pe tine te injur si tu injuri tot sv varule si de aia ai primit 50% ban si restul de 50% sunt alte motive,cu ce dau frate cu hate la sv ca nu am iteme?Varule daca voiam sa am full site aveam de mult doar ca eu nu stau pentru iteme pe sv si stau pentru a da seturi sau waruri mai nou ca am breasla acum si caut sa dau waruri,de ce m-as oftica ca tu ai niste iteme ca esti disperat si stai de la 8 dimineata pana seara la 11 12 pe metin2 si eu intru o ora 2 pe zi:))))Cum sa spui ca sunt prostul sv cand pe tine toti te iau la misto si te bat si iti fac reclamatii si te ia tot sv la misto si daca intrebi pe cineva ce parere are despre tine o sa spuna ca esti un prost...varule esti inapt mental si tu habar nu ai ce spui si am spus si repet eu imi asum injuraturile si accept mute ca eu doar pe tine te injur cum tot sv te injura ca nu te mai suporta 1,aseara am intrat o ora si erai doar pe jos si nu te potileai de aia nu te suporta nimeni se mai plictiseste omul ca la un momendat ne-am plictisit sa te batem la cat esti de disperat dupa jocul asta...si cu amenintarile se vede din printuri ca eu te chem in real sa iesi afara din casa sa ma bati cum te lauzi ca esti un prost si pana si fostul tau coleg din liceu a spus ca erai prostul clasei si toti faceau misto de tine...Nu ti-o mai arde aiurea cu mine atat timp cat esti un lake prost care e pizda si nu are tupeu sa se vada in real cu mine si ma ocolesti prin Pitesti...a da si contra ca am voie sa dau pro si contra:)))Dar tu nu prea stii regulamentul nici le joc nici pe forum din ce vad...
« Ultima Modificare: Octombrie 07, 2021, 01:10:31 p.m. de YutakaHERE »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline koma99

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 147
  • NOTE: +0/-31
    • Vezi Profilul
Re: A infinita reclamatie yutaka
« Răspuns #3 : Octombrie 07, 2021, 03:27:51 p.m. »
Numele tau : xCAPITANU
Numele celui reclamat : yutaka , nu conteaza cum are in detaliu pentru ca oricum merita ban ip macar o luna
Motiv : injuraturi (a atins cu mult limita de 6 printuri care atat am avut si eu cand am luat) plus deasta acuzatii false si abuz de forum , zice ca eu l - am facut pe madalin milog, fara sa existe niciun print , l-am facut pe kwaki prost zice ca l-am facut pe madalin si tot asa ,zic cuiva care ma injura sa o suga masa ,ala injurandu-ma pe mine primu si zicandu-mi sa sug pula,iar eu nu am injurat i -am raspuns decat cu aceeasi moneda ca i-am zis sa o suga masa si tot neamu lui nu eu, si etc zice ca am injurat cand defapt nu am injurat , la orice cuvant spus de mine ba inventeaza ba scoate ceva din context si face o reclamatie nefondata.
Dovezi : https://imgur.com/a/NtTjn0H https://imgur.com/a/3FCOHYm ( inca 2 injuraturi diferite care se adauga la injuraturile + amenintarile din cealalta reclamatie,plus si acum 2 reclamatii cand nu i s-a intamplat nimic) Acuzatii false zicand ca iau ban ip daca nu stiu ce fac , stergerea itemelor mai zice , pai saracia asta nici macar nu are voie sa isi perminta sa vorbeasca de itemele mele , in conditiile in care e doar un nimeni si da cu hate la server si nu -l intereseaza daca are iteme sau serveru playeri , se oftica doar ca eu am si el nu si face tot posibilu sa ma enerveze pe mine
Ce pedeapsa crezi ca merita : ban ip o luna a intrecut cu mult orice limita de prostie vorbind doar frustrarea din el ca nu are iteme , si ban ip pe forum permanent , jeguri de astea nu ar trebuii sa aiva o parere de spus , pentru ca daca i se da sansa doar abuzeaza de forum facand la orice cuvant o reclamatie , si propuneri doar contra altor playeri care il bate nu il intereseaza altceva ,de server nici atat , daca ar fi dupa mine as vrea sa aive ip permanent pe tot ,dar dupa mai pierde serverul un player (chiar daca cel mai retardat) asa ca sa i se dea macar o luna sa se invete minte si taca dracu din gura ca e prost de bubuie
Minti si doar tu ai injurat pe ala si cand ajung acasa pun si restul de printuri in care injuri si pe ala in pm si pe chat:) Si eu doar pe tine te injur si tu injuri tot sv varule si de aia ai primit 50% ban si restul de 50% sunt alte motive,cu ce dau frate cu hate la sv ca nu am iteme?Varule daca voiam sa am full site aveam de mult doar ca eu nu stau pentru iteme pe sv si stau pentru a da seturi sau waruri mai nou ca am breasla acum si caut sa dau waruri,de ce m-as oftica ca tu ai niste iteme ca esti disperat si stai de la 8 dimineata pana seara la 11 12 pe metin2 si eu intru o ora 2 pe zi:))))Cum sa spui ca sunt prostul sv cand pe tine toti te iau la misto si te bat si iti fac reclamatii si te ia tot sv la misto si daca intrebi pe cineva ce parere are despre tine o sa spuna ca esti un prost...varule esti inapt mental si tu habar nu ai ce spui si am spus si repet eu imi asum injuraturile si accept mute ca eu doar pe tine te injur cum tot sv te injura ca nu te mai suporta 1,aseara am intrat o ora si erai doar pe jos si nu te potileai de aia nu te suporta nimeni se mai plictiseste omul ca la un momendat ne-am plictisit sa te batem la cat esti de disperat dupa jocul asta...si cu amenintarile se vede din printuri ca eu te chem in real sa iesi afara din casa sa ma bati cum te lauzi ca esti un prost si pana si fostul tau coleg din liceu a spus ca erai prostul clasei si toti faceau misto de tine...Nu ti-o mai arde aiurea cu mine atat timp cat esti un lake prost care e pizda si nu are tupeu sa se vada in real cu mine si ma ocolesti prin Pitesti...a da si contra ca am voie sa dau pro si contra:)))Dar tu nu prea stii regulamentul nici le joc nici pe forum din ce vad...
ba jegosule angelo m a injurat primu si eu i am raspuns , nu e vorba de ala care s-a bagat in seama si el mai jos , mai sus ma injura angelo si ai acoperit, tu nu vezi ca e doar 1 sfert din tot chatu? pune tot printul daca tot si nu facea nimeni misto de mine , ne distram intre noi doar si i ai dat pm pe cont fake lu vlad cu 400 de prieteni nu ai avut curaj sa dai pe al tau penalule cine dracu te crezi  tu chiar crezi ca chiar ii e frica la cineva de tine in real sau ca ti se ia in considerare reclamatiile fara motiv pe forum asta? ai sa vezi ca nu si in final tot tu vei fi ala cu banu ca s-au adunat destul printuri , si in legatura cu 50% ban pt injuraturi si 50% ca sunt "toxic" nu e adevarat nimic am luat ban pt injuraturi , nu pentru batut de playeri retardati ca tine si ca restul pe care nu ii suport , nu exista ban pt batut playeri e doar in capu tau =]]] sau ban pentru ca i am zis cuiva da contra la propunerea cu auto sau ban pt ca i-am intors injuratura lu unu care m a injurat i ar eu iam zis sa o suga masa ca stie tot servere ca angelo e un sclav sarac in viata reala deci nu e nicio injuratura,eu in schimb sunt liber si am si destui bani pentru voi sunt prea smecher ,voi sunteti daor niste sclavi nenorociti cu reclamatii false care vei vedea ca nu se iau in considerare pentru ca nu e nimic in ele doar acuzatii false zicand ca eu injur da nu e nicio injuratura doar voi ma injurati , si asa mai departe zicand ca il fac pe madalin milog si pui un print dar e nu e nimic in printul decat un ss unde il fac prost pe kawaki unde ai acoperit numele,iar eu ca sa iti demonstrez am pus tot printul sa se vada ca doar tu minti nu eu si tot ce spui nu are niciun sens
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline YutakaHERE

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 230
  • NOTE: +7/-3
    • Vezi Profilul
Re: A infinita reclamatie yutaka
« Răspuns #4 : Octombrie 07, 2021, 05:37:42 p.m. »
Cum sa spui de mine ca eu sunt jegos:)))Cand tu esti neingrijit ca persoana si din poze cu tine imi dau seama....cum sa spui ca esti mai bogat ca toti cand tu ai haine din piata?Ai o singura bluza de la h&m si aia costa 59 lei...esti nebun ce bani ai tu cand te tine ma-ta si tacto la ei in casa la 21 de ani,prietene eu la 21 de ani mi-am cumparat aprtament din bani mei si nu ai parintiilor esti prost la cap?Pai tu cu ce te ocupi vere inafara de a te juca metin2 la 21 de ani,eu intru pe metin cand am timp liber ca de la ora 6 sunt treaz pana la 11 12 noaptea si fac bani,ma ocup cu piese de masini+am si un job destul de bine platit,tu ce realizai ai?Iti spun eu ca nu ai nici una...ca te tine ma-ta pe bani iti da cu portia 30 40 lei sa iesi si tu in oras uneori,cred ca de aia nici nu iesi din casa ca nu ai bani,nebune eu in fiecare seara cheltuiesc 150 lei si asta acum de 4 ani ca la 19 ani seara jucam la pacanele sincer cate 600 700 lei seara de seara prietene :)Pai eu jucam in 4 zile salariu si lui ma-ta si lui tacto la aparate esti nebun :))))Da stiu am avut o obsesie prosteaaca de care am scapat greu dar mna am scapat,acum sa iti arat ce am eu in portofel in momentul asta ca tot spui ca nu am bani si dupa o sa vii ca de ce nu donez,pai nu donez ca eu ii investesc sa fac cati mai multi https://imgur.com/a/A1cUw0I scuze fata asta de masa sau cum se numeste nu sunt la mine acasa sunt la tara la un tovaras l-am dus cu masina sa ia niste chestii ca el are permisul suspendat pentru viteza si uite spre exemplu mai am luat de la el 200 lei ca sta la 120 km de Pitesti si asa se fac banii printesa mica putin cu putin se aduna dar tu ce sa stii cand tu stai doar pe metin2 si te iau toti de prost...cum sa spui de Angel ca e prost cand el e unu dintre cei mai baietasi de pe sv si e prieten cu toti :))))Tu ai pus un ss in care tot sv radea de tine pe off topic....pe bune acum tu chiar esti in prost si in real si oe joc...Ai ma macar permisul si tu?:))))
« Ultima Modificare: Octombrie 07, 2021, 05:39:57 p.m. de YutakaHERE »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline [SA]Madalin

  • Server Administrator
  • Member based on posts: HERO
  • *
  • Mesaje postate: 10231
  • NOTE: +1004/-2
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
    • Imperial2 PvP-PvM
Re: A infinita reclamatie yutaka
« Răspuns #5 : Octombrie 07, 2021, 10:12:40 p.m. »
Mai dute mă în plm că mai căpiat, ai ban pe toate conturile permanent! Pentru tine serverul ăsta se termină aici.
M-am săturat să tot văd reclamații cu numele tău. (Mă refer la cel care a postat topicul)

friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions