Autor Subiect: Cerere de unban  (Citit de 3725 ori)

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline koma99

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 147
  • NOTE: +0/-31
    • Vezi Profilul
Re: Cerere de unban
« Răspuns #15 : Noiembrie 20, 2021, 03:26:23 p.m. »
Eu personal cu tine nu am avut niciodata nimic desi tu pe mine nu m-ai suportat si nu stiu de ce,dar atunci in pvp map te-ai bagat aiurea intr-o discutie care nu avea nici o legatura cu tine si te-ai dat cocos si tu de fapt ai fost un mielusel si esti un mielusel,ai incercat sa te dai si mare jucator doar pentru ca ai itm site si eu nu am full si tu ai dar asta nu inseamna ca imi sunteti superiori sau ceva ca bat la set aproape pe toti si sunt doar 3 playeri care ma pot bate dar si eu le pot lua seturi si le-am mai luat si eu si totusi inca va credeti mai buni din simplu fapt ca aveti itm site dar pe stilul de joc esti bocanc si scuze ca iti zic sau consideri ca am ceva cu tine acum si eu chiar nu am ceva cu tine si raspunsul meu e Contra si nu ca am ceva personal cu tine si apropo daca mergi pe ideea ca daca iau unban stau pe tine zi de zi nu iti iese :) doar din cauza ca am dat contra
"apropo daca mergi pe ideea ca daca iau unban stau pe tine zi de zi nu iti iese :) doar din cauza ca am dat contra" : Ba da tine,asta o sa primesti de la peste jumate de server odata ce revenim si inca ceva care demonstreaza ca esti doar un ipocrit borat pus pe enervat playerii cu valoare reala , la reclamatia de ban unde s-a furat fulu cu tot cu costum si +21 dai contra , si la cerea de unban unde s-a furat o exca care acum e 5 lei maxim si cand s-a furat era probabil maxim 25 dai contra? Pentru 5 lei pe joc care atat mai valoreaza o exca la ora actuala tu dai contra la unban , si pentru un full complet furat cu +21 si costum tu dai contra la ban? O sa vezi tu ca tu nu ramai asa , nu o sa mai treaca mult si o sa platesti pentru toata toxicitatea si miciunile si teatrul pe care il joci pe forumu asta ,te-o jura koma , tu nu ai fost si nu vei fi in stare de nimic cat joci aici , pana si latinic cand juca a reusit sa faca un clopot +17 cand avea valoare (nu din resturi primite ca tine cand se devalorizeaza) o blue si un accesoriu si ceva decor dar tu nu ai facut nimic ,ai un scut CASTIGAT NU FACUT si 2 3 resturi de la Andrei daca faci pvp clasic pe un server unde sunt siteuri si lvl 250 nu inseamna ca esti bun , esti  in lumea ta nu vezi ca nu poti sa tii pasul cu serverul ? ai un +19 dat de Andrei dar doar cand a devenit old site ca sa intelegi valoare ta reala pe jocu asta  ::)
« Ultima Modificare: Noiembrie 21, 2021, 10:47:01 a.m. de koma99 »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline Stefuti

  • Member based on posts: III
  • ***
  • Mesaje postate: 34
  • NOTE: +2/-1
  • Gen: Bărbat
  • 💸💸💸💸💸💸💸
    • Vezi Profilul
Re: Cerere de unban
« Răspuns #16 : Noiembrie 20, 2021, 04:24:19 p.m. »
pro unban , cata ipocrizie sa mi bag pla mai avea un pro unban si l-a sters ala care a dat ,probabil i-au dat pm toti cainii serverului sa il retraga, pipo ala daduse dar intre timp surpriza a disparut . Numele se poate da ,intradevar reclama e interzisa da totusi nu mi se pare un motiv de ban ,mai ales permanent , astea nu sunt motive de banuri nici al meu nici a lu hapy ca intervenit vizualu si trasu care daca stai cateva secunde afk in timp ce e un cont auto pe tine atunci intervine deci nu e nici macar bug ca intervine mereu asta , nu doar cateodata , e doar vizual.Doar retardatu ala de kwaki care a furat iteme trebuie  banat permanent,care sta cu bug la cal cand se interzisese in map1 si plange cand ii e omorat calu https://www.youtube.com/watch?v=IM0DrhYXbRc , noi nu,nu se da ban pentru ce am facut noi . Nu vi se pare ca bate la ochi cine se cearta cu Andrei si Victoria brusc i se inventeaza un motiv aiurea de ban si ala care baneaza si inchide topicurile e Stefan varu lu Andrei? Cine nu ma suporta pe mine (Suiz si mai nou Stefan) imi inchide topicurile si isi asuma singur o pozitie care nu trebuie sa o aiva doar Madalin,si cine nu il suporta pe wolf pe joc ii inchide topicurile (Stefan pus de Andrei) cand stafu ar trebuii sa aiva o parere sincera nu sa abuzeze si deciziile lor sa fie influentate de pe cine suporta si pe cine nu si abuzeaza de locul pe care il au in staf si daca faci un topic te ia si la misto si til inchide =]]]] Oricum doar Madalin va da banurile si unbanurile finale , dar sper din tot sufletu hotii infecti sa primeasca ban permanent (kwaki) si noi unban.Eu ma chinui de un an jumate sa fac iteme si nu am primit nimic gratis decat o +18 care am pierduto la bb oricum si am mai si donat si nu e normal ca un sclav sa fure fulu deagata mai ales cu costum si +21 si sa scape cu itemele ,trebuie controlat de iteme , nu doar un simplu ban ca precis le-a ascuns pe undeva.

"Oricum doar Madalin va da banurile si unbanurile finale" corect, d aia ti o dat Madalin ban =]]]]]]]
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions





Offline [Mr]Andrei

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 92
  • NOTE: +9/-1
    • Vezi Profilul
Re: Cerere de unban
« Răspuns #17 : Noiembrie 20, 2021, 04:26:42 p.m. »
pro unban , cata ipocrizie sa mi bag pla mai avea un pro unban si l-a sters ala care a dat ,probabil i-au dat pm toti cainii serverului sa il retraga, pipo ala daduse dar intre timp surpriza a disparut . Numele se poate da ,intradevar reclama e interzisa da totusi nu mi se pare un motiv de ban ,mai ales permanent , astea nu sunt motive de banuri nici al meu nici a lu hapy ca intervenit vizualu si trasu care daca stai cateva secunde afk in timp ce e un cont auto pe tine atunci intervine deci nu e nici macar bug ca intervine mereu asta , nu doar cateodata , e doar vizual.Doar retardatu ala de kwaki care a furat iteme trebuie  banat permanent,care sta cu bug la cal cand se interzisese in map1 si plange cand ii e omorat calu https://www.youtube.com/watch?v=IM0DrhYXbRc , noi nu,nu se da ban pentru ce am facut noi . Nu vi se pare ca bate la ochi cine se cearta cu Andrei si Victoria brusc i se inventeaza un motiv aiurea de ban si ala care baneaza si inchide topicurile e Stefan varu lu Andrei? Cine nu ma suporta pe mine (Suiz si mai nou Stefan) imi inchide topicurile si isi asuma singur o pozitie care nu trebuie sa o aiva doar Madalin,si cine nu il suporta pe wolf pe joc ii inchide topicurile (Stefan pus de Andrei) cand stafu ar trebuii sa aiva o parere sincera nu sa abuzeze si deciziile lor sa fie influentate de pe cine suporta si pe cine nu si abuzeaza de locul pe care il au in staf si daca faci un topic te ia si la misto si til inchide =]]]] Oricum doar Madalin va da banurile si unbanurile finale , dar sper din tot sufletu hotii infecti sa primeasca ban permanent (kwaki) si noi unban.Eu ma chinui de un an jumate sa fac iteme si nu am primit nimic gratis decat o +18 care am pierduto la bb oricum si am mai si donat si nu e normal ca un sclav sa fure fulu deagata mai ales cu costum si +21 si sa scape cu itemele ,trebuie controlat de iteme , nu doar un simplu ban ca precis le-a ascuns pe undeva.

eu nu pun pe nimeni să inchidă topicurile, reclamația a apărut pentru că am avut dovezi, e cam clar, nu crezi?
NORMAL că dacă mă supără îl ard din moment ce am dovezi că a făcut ceva (in cazul ăsta reclamă de 3 ori minim)

dovezile le aveam, îmi trebuia motiv.
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline Ambrosium

  • Member based on posts: I
  • *
  • Mesaje postate: 3
  • NOTE: +0/-0
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
Re: Cerere de unban
« Răspuns #18 : Noiembrie 21, 2021, 01:22:56 a.m. »
Wolf a mai primit un advertisment si de atunci nu a mai facut reclama ,treaba e ca din punctul meu de vedere e ca dovezile sunt vechi si sunt REfolosite ca sa isi faca lumea pe plac si sa va joace pe voi adminii pe degete, am vorbit cu Florin si mi s-a spus ca se stie cu certitudine in ce data au fost facute ss-urile si ca au fost facute dupa data dvertismentului, inca in ziua de azi nu am vazut vreo dovada ca ss-urile au fost facute dupa ziua advertismentului. Nu am vrut sa par nesimtit cu Florin (imi cer scuze daca am zis ceva ce nu era la locul lui) insa nu intelegeam de ce nu era ok sa se ceara dovezi decat pana cand se face cerere pe forum, nu era intentia mea sa-l enervez si imi cer scuze daca am facut-o, dar in ceea ce il priveste pe Andrei eu nu am sa-i dau explicatii cine sunt si cum adica eu nu sunt Wolf, cei care ma stiu ca Ambrosium ma stiu, cei care jucau acuma vreo 3 ani ma stiu.
Eu nu stiu cu certitudine cat de adevarata e treaba asta cu cat de adevarata e treaba ca Wolf a mai facut reclama dupa advertisment dar eu aleg sa-l cred pe cuvant, ceea ce priveste problemele personale, fara suparare Andrei dar daca nu stii sa te comporti ca un helper adevarat (ca vad ca numai sa abuzezi de grad stii) atunci sa stai pe curul tau.

Pace voua ;) poate ne mai vedem pe server unde o sa vrei cearta ca te-am ranit la sufletel...
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
𝓐𝓶𝓫𝓻𝓸

Offline koma99

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 147
  • NOTE: +0/-31
    • Vezi Profilul
Re: Cerere de unban
« Răspuns #19 : Noiembrie 21, 2021, 10:35:40 a.m. »
Wolf a mai primit un advertisment si de atunci nu a mai facut reclama ,treaba e ca din punctul meu de vedere e ca dovezile sunt vechi si sunt REfolosite ca sa isi faca lumea pe plac si sa va joace pe voi adminii pe degete, am vorbit cu Florin si mi s-a spus ca se stie cu certitudine in ce data au fost facute ss-urile si ca au fost facute dupa data dvertismentului, inca in ziua de azi nu am vazut vreo dovada ca ss-urile au fost facute dupa ziua advertismentului. Nu am vrut sa par nesimtit cu Florin (imi cer scuze daca am zis ceva ce nu era la locul lui) insa nu intelegeam de ce nu era ok sa se ceara dovezi decat pana cand se face cerere pe forum, nu era intentia mea sa-l enervez si imi cer scuze daca am facut-o, dar in ceea ce il priveste pe Andrei eu nu am sa-i dau explicatii cine sunt si cum adica eu nu sunt Wolf, cei care ma stiu ca Ambrosium ma stiu, cei care jucau acuma vreo 3 ani ma stiu.
Eu nu stiu cu certitudine cat de adevarata e treaba asta cu cat de adevarata e treaba ca Wolf a mai facut reclama dupa advertisment dar eu aleg sa-l cred pe cuvant, ceea ce priveste problemele personale, fara suparare Andrei dar daca nu stii sa te comporti ca un helper adevarat (ca vad ca numai sa abuzezi de grad stii) atunci sa stai pe curul tau.

Pace voua ;) poate ne mai vedem pe server unde o sa vrei cearta ca te-am ranit la sufletel...
Nu auzi man ca eu acum 2 banuri am luat o luna jumate pentru 2 3 injuraturi recente care fusese spuse atunci recunosc (pe playeri sa nu se inteleaga altceva) , dar au mai fost inca 2 3 printuri cu injuraturi de la paste din v3 la  4 dimineata si le-a folosit dupa jumate de an in reclamatie injuram primavara si mi-a facut reclamatie toamna , imi fusese sparte 2 conturi si se injura staful de pe ele si am avut filmarea cu dovezile ce aveam eu deschis in bara si pe ala care injura de pe conturile mele sparte filmat sa se vada clar ca nu sunt eu si tot am luat ban  :-X :-\ :'( . Una din propunerile pt viitor trebuie sa fie orice reclamatie filmata cu data si ora,aia care se opun inseamna ca au ceva de ascuns yutaka minte ca nu are pc bun si nu poate filma doar ca sa poata sa mai faca reclamatii de genul,si chiar daca nu ai pc sa poti sa filmezi nu faci reclamatie,sa se faca reclamatii doar cand se pot dovedi clar prin filmare cu data si ora ca alea nu pot fi modifcate,alea arata adevarul clar, ca printurile in 90% din cazuri pot sa le scoata din context si unele chestii nu se pot dovedi prin print de ex cand dai un item in negot poti sa arati doar itemele puse nu si cand dai accept si apoi poti sa dai accept la altceva si sa arati printul cu negotul a fost facut cu succes si sa zici ca le ai dat dar tu sa pui altceva lipsit de valoare si sa spui ca ai pus iteme bune.
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline [Mr]Andrei

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 92
  • NOTE: +9/-1
    • Vezi Profilul
q
« Răspuns #20 : Noiembrie 21, 2021, 12:19:36 p.m. »
Wolf a mai primit un advertisment si de atunci nu a mai facut reclama ,treaba e ca din punctul meu de vedere e ca dovezile sunt vechi si sunt REfolosite ca sa isi faca lumea pe plac si sa va joace pe voi adminii pe degete
a mai primit, dar pentru altă dovadă.
aici sunt 3 dovezi care arată că a făcut reclamă,pe diferite conturi, reclamă la același server..

inca in ziua de azi nu am vazut vreo dovada ca ss-urile au fost facute dupa ziua advertismentului
prietene, nu contează de cât timp sunt dovezile, contează că există și au fost salvate.

dar in ceea ce il priveste pe Andrei eu nu am sa-i dau explicatii cine sunt si cum adica eu nu sunt Wolf, cei care ma stiu ca Ambrosium ma stiu, cei care jucau acuma vreo 3 ani ma stiu.
mă doare-n pulă de cine ești, am presupus că ești wolf din moment ce pișatu ăla nu dă pm de pe contul lui să intrebe de ban, corect? de ce să te bagi tu pentru cnv pe care nici măcar nu cunoști =)))) n-am auzit vreodată de tine, și eu joc de 3 ani...

fara suparare Andrei dar daca nu stii sa te comporti ca un helper adevarat (ca vad ca numai sa abuzezi de grad stii) atunci sa stai pe curul tau.
cum adică? ce treabă are gradul de helper cu asta? cu ce anume am abuzat de grad?
ce pot să fac cu helperul mai exact? am 2 comenzi, tra și warp și îti promit că n-am făcut abuz de /tra vreodată =)))

cu ce mă ajută pe mine că sunt helper? sunt helper din timpul meu, helperul meu e cumpărat și am decis să l cumpăr pentru a ajuta serverul, nu am fost ales să am acest grad... și eram "pe curu meu" de dinainte să l cumpăr =)))), e doar un grad.
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline [Mr]Andrei

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 92
  • NOTE: +9/-1
    • Vezi Profilul
Re: Cerere de unban
« Răspuns #21 : Noiembrie 21, 2021, 12:25:04 p.m. »
Nu auzi man ca eu acum 2 banuri am luat o luna jumate pentru 2 3 injuraturi recente care fusese spuse atunci recunosc (pe playeri sa nu se inteleaga altceva) , dar au mai fost inca 2 3 printuri cu injuraturi de la paste din v3 la  4 dimineata si le-a folosit dupa jumate de an in reclamatie injuram primavara si mi-a facut reclamatie toamna , imi fusese sparte 2 conturi si se injura staful de pe ele si am avut filmarea cu dovezile ce aveam eu deschis in bara si pe ala care injura de pe conturile mele sparte filmat sa se vada clar ca nu sunt eu si tot am luat ban  :-X :-\ :'( .
de câte ori să-ți mai zic pentru ce ai luat ban? efectiv ți-au zis toți membrii din staff motivul, chiar mai are rost să mă repet?

Una din propunerile pt viitor trebuie sa fie orice reclamatie filmata cu data si ora,aia care se opun inseamna ca au ceva de ascuns yutaka minte ca nu are pc bun si nu poate filma doar ca sa poata sa mai faca reclamatii de genul,si chiar daca nu ai pc sa poti sa filmezi nu faci reclamatie,sa se faca reclamatii doar cand se pot dovedi clar prin filmare cu data si ora ca alea nu pot fi modifcate,alea arata adevarul clar, ca printurile in 90% din cazuri pot sa le scoata din context si unele chestii nu se pot dovedi prin print de ex cand dai un item in negot poti sa arati doar itemele puse nu si cand dai accept si apoi poti sa dai accept la altceva si sa arati printul cu negotul a fost facut cu succes si sa zici ca le ai dat dar tu sa pui altceva lipsit de valoare si sa spui ca ai pus iteme bune.
vrei să spui că eu când intru pe metin trebuie să aprind OBS ul și să stau 10 ore cu el filmând încontinuu ca să prind pe unu cum înjură? jalnic coaie =))) filmează tu...

vrei să spui că ss urile se pot modifica? modifică tu un chat din map1, cu tot cu background, să vedem cum se poate modifica chat ul, și data se modifică ușor.

la aia cu itemele clar nu ai cum să dovedești din printuri, dar înjurăturile da  :P
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline YutakaHERE

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 230
  • NOTE: +7/-3
    • Vezi Profilul
Re: Cerere de unban
« Răspuns #22 : Noiembrie 21, 2021, 08:53:37 p.m. »
Eu personal cu tine nu am avut niciodata nimic desi tu pe mine nu m-ai suportat si nu stiu de ce,dar atunci in pvp map te-ai bagat aiurea intr-o discutie care nu avea nici o legatura cu tine si te-ai dat cocos si tu de fapt ai fost un mielusel si esti un mielusel,ai incercat sa te dai si mare jucator doar pentru ca ai itm site si eu nu am full si tu ai dar asta nu inseamna ca imi sunteti superiori sau ceva ca bat la set aproape pe toti si sunt doar 3 playeri care ma pot bate dar si eu le pot lua seturi si le-am mai luat si eu si totusi inca va credeti mai buni din simplu fapt ca aveti itm site dar pe stilul de joc esti bocanc si scuze ca iti zic sau consideri ca am ceva cu tine acum si eu chiar nu am ceva cu tine si raspunsul meu e Contra si nu ca am ceva personal cu tine si apropo daca mergi pe ideea ca daca iau unban stau pe tine zi de zi nu iti iese :) doar din cauza ca am dat contra
"apropo daca mergi pe ideea ca daca iau unban stau pe tine zi de zi nu iti iese :) doar din cauza ca am dat contra" : Ba da tine,asta o sa primesti de la peste jumate de server odata ce revenim si inca ceva care demonstreaza ca esti doar un ipocrit borat pus pe enervat playerii cu valoare reala , la reclamatia de ban unde s-a furat fulu cu tot cu costum si +21 dai contra , si la cerea de unban unde s-a furat o exca care acum e 5 lei maxim si cand s-a furat era probabil maxim 25 dai contra? Pentru 5 lei pe joc care atat mai valoreaza o exca la ora actuala tu dai contra la unban , si pentru un full complet furat cu +21 si costum tu dai contra la ban? O sa vezi tu ca tu nu ramai asa , nu o sa mai treaca mult si o sa platesti pentru toata toxicitatea si miciunile si teatrul pe care il joci pe forumu asta ,te-o jura koma , tu nu ai fost si nu vei fi in stare de nimic cat joci aici , pana si latinic cand juca a reusit sa faca un clopot +17 cand avea valoare (nu din resturi primite ca tine cand se devalorizeaza) o blue si un accesoriu si ceva decor dar tu nu ai facut nimic ,ai un scut CASTIGAT NU FACUT si 2 3 resturi de la Andrei daca faci pvp clasic pe un server unde sunt siteuri si lvl 250 nu inseamna ca esti bun , esti  in lumea ta nu vezi ca nu poti sa tii pasul cu serverul ? ai un +19 dat de Andrei dar doar cand a devenit old site ca sa intelegi valoare ta reala pe jocu asta  ::)
Vorbesti ca sa te aflii in treaba sau ce?Andrei nu mi-a dat mie nimic si ca idee asa ca zici ca nu am realizari pe sv si doar tu ai dar tu nu ai nimic,eu am un pvp castigat ca sa stii si vezi ca eu cu eventul ala m-am ridicat mult sa am site ca am facut negoturi si am acum ghici ce,am aproape un full site:)))Imi lipesete costum site dar am vip3 deci nu-i problema,bratara si colier si pet atat:))))Esti un prost tu ma si nu mai sta cu premiza ca iei unban si daca sa zicem prin absurd tu iei unban o sa se scoata auto si o sa joci pe un cont si ghici ce eu am cu cine sa te bat si te voi bate si singur ca imi fac sura si ai belit pula:)))Ca tu nu stii sa joci si din pacate pentru tine eu stiu si war si sura sa joc:)))sunt peste tine la jocul asta si in real ca idee...sunt prea smecher eu ca sa poti sa faci tu ceva si de ce nu iesi din casa sa ne vedem sau de ce nu raspunzi la ce a zis Florin?Vrei unban il bati la set pe Forin sau pe mine eu vreau cu mine sa dai daca accepta Florin si daca ma bati la set primesti unban cum a spus si el
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline Daimyo

  • Member based on posts: III
  • ***
  • Mesaje postate: 35
  • NOTE: +10/-3
    • Vezi Profilul
Re: Cerere de unban
« Răspuns #23 : Noiembrie 23, 2021, 01:44:57 a.m. »
Ce fac samancele astea din playeri frate :d

Contra
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline [SA]Madalin

  • Server Administrator
  • Member based on posts: HERO
  • *
  • Mesaje postate: 10231
  • NOTE: +1004/-2
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
    • Imperial2 PvP-PvM
Re: Cerere de unban
« Răspuns #24 : Noiembrie 23, 2021, 12:56:07 p.m. »
Contul rămâne blocat, cel puțin pentru o perioadă mai lungă de timp.

friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions