Autor Subiect: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)  (Citit de 4338 ori)

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline koma99

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 147
  • NOTE: +0/-31
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)
« Răspuns #15 : Noiembrie 30, 2021, 12:01:56 a.m. »
in schimb la ei e doar invidia ca nu au iteme si ca nu pot sa ma bata decat 10 vs 1 si cersete la florin iteme yutaka si ryusei la andrei.

ÎN PRIMU RÂND TU TE BAŢI CU 5 CONTURI + AUTO
ÎN AL 2 LEA RÂND NU VORBII ÎN MORŢII MAMII TALE CĂ NU TE PUTEM BATE CÂND TU NU EŞTI ÎN STARE DE 1V1
BĂGA MI AŞ PULA N MĂ TA DE SCLAV PROST CE EŞTI IEŞI ÎN PULA MEA DE OPĂRIT, NU TE VREA NIMENI PE SV, AI LUAT BAN PE 2 SERVERE CĂ ERAI TOXIC, TE BĂTEAUA ĂIA DĂ TE N PULA MEA DE MUIST CE EŞTI, FĂ UN BINE ŞI ŞTERGE ŢI ITEMELE ŞI DU TE DE PE SV U ĂSTA.
exact ce spuneam eu spun un cuvant maxim urat voi ziceti 20 , nu am ban pe niciun server pe 3d nu am avut niciodata ban inca am 3 fuluri dar nu imi place sa ma joc si pe ffe am avut ban daor 3 zile pentru injurat excesiv recunosc,dar m-am oprit din injurat, am jucat doar cat timp am fost banat pe imperial si cum am revenit mi am dat itemele de acolo pe iteme aici nu ma batea nimeni nici pe alea 2 servere si nu ma bate nici aici decat 30  de minute cand reusiti sa va adunati tot map1
Eu imi asum sa iau pe YutakaBANDIT mute ca am jucat eu pe Florin si imi cer scuze ca am injurat de pe al lui si am vorbit si cu el,dar varule tu esti disperat dupa jocul asta,iti spun eu ca nimeni nu ar da in tine daca ai juca cu 1 singur cont nu cu 5 vs 1 si nu apune de 1 vs 1 tu ca nu esti tu jucator de 1 vs 1 cand tu joci cu 5 conturi ca sa bati 1 cont si dupa zici ca ii bati pe toti:)))Logica ta nu o intelege nimeni tu zici ca e 5 conturi e ca 1 cont la dmg :)))Asa e ma pun si eu 4 arcasi full pgm si dau cu warul skill si tu joci cu 1 cont poti misca asa?:)))Pici in 3 secunde logic,oricum dupa ce scoate auto esti pa o sa te omor in bataie :)Haide 1 vs 1 cu mine si cine pierde se lasa de sv de tot si isi da si toate itemele prin map1 la playeri noi,te tine?
bun se poate sa fiu si disperat dar eu pt un cuvant de ce faci reclamatie sa iau ban ip ? si tu pt atatea sa iei mute ? mute o sa iau eu 30 de minute maxim pt ce am zis si tu cateva ore numai comentati aiurea cu banurile
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline YutakaHERE

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 230
  • NOTE: +7/-3
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)
« Răspuns #16 : Noiembrie 30, 2021, 12:27:02 a.m. »
in schimb la ei e doar invidia ca nu au iteme si ca nu pot sa ma bata decat 10 vs 1 si cersete la florin iteme yutaka si ryusei la andrei.

ÎN PRIMU RÂND TU TE BAŢI CU 5 CONTURI + AUTO
ÎN AL 2 LEA RÂND NU VORBII ÎN MORŢII MAMII TALE CĂ NU TE PUTEM BATE CÂND TU NU EŞTI ÎN STARE DE 1V1
BĂGA MI AŞ PULA N MĂ TA DE SCLAV PROST CE EŞTI IEŞI ÎN PULA MEA DE OPĂRIT, NU TE VREA NIMENI PE SV, AI LUAT BAN PE 2 SERVERE CĂ ERAI TOXIC, TE BĂTEAUA ĂIA DĂ TE N PULA MEA DE MUIST CE EŞTI, FĂ UN BINE ŞI ŞTERGE ŢI ITEMELE ŞI DU TE DE PE SV U ĂSTA.
exact ce spuneam eu spun un cuvant maxim urat voi ziceti 20 , nu am ban pe niciun server pe 3d nu am avut niciodata ban inca am 3 fuluri dar nu imi place sa ma joc si pe ffe am avut ban daor 3 zile pentru injurat excesiv recunosc,dar m-am oprit din injurat, am jucat doar cat timp am fost banat pe imperial si cum am revenit mi am dat itemele de acolo pe iteme aici nu ma batea nimeni nici pe alea 2 servere si nu ma bate nici aici decat 30  de minute cand reusiti sa va adunati tot map1
Eu imi asum sa iau pe YutakaBANDIT mute ca am jucat eu pe Florin si imi cer scuze ca am injurat de pe al lui si am vorbit si cu el,dar varule tu esti disperat dupa jocul asta,iti spun eu ca nimeni nu ar da in tine daca ai juca cu 1 singur cont nu cu 5 vs 1 si nu apune de 1 vs 1 tu ca nu esti tu jucator de 1 vs 1 cand tu joci cu 5 conturi ca sa bati 1 cont si dupa zici ca ii bati pe toti:)))Logica ta nu o intelege nimeni tu zici ca e 5 conturi e ca 1 cont la dmg :)))Asa e ma pun si eu 4 arcasi full pgm si dau cu warul skill si tu joci cu 1 cont poti misca asa?:)))Pici in 3 secunde logic,oricum dupa ce scoate auto esti pa o sa te omor in bataie :)Haide 1 vs 1 cu mine si cine pierde se lasa de sv de tot si isi da si toate itemele prin map1 la playeri noi,te tine?
bun se poate sa fiu si disperat dar eu pt un cuvant de ce faci reclamatie sa iau ban ip ? si tu pt atatea sa iei mute ? mute o sa iau eu 30 de minute maxim pt ce am zis si tu cateva ore numai comentati aiurea cu banurile
Ma pis pe tine ma simplu,vrei sa iti arat ca pun pe unu sa se dea la ma-ta pe fb sa ii dea mesaje si sa o agate si sa o si futa?Zi ma ratatule futu-ti pe Geta aia proasta uite te-am injurat:))))Tu nu esti jucator aici te injur cat vreau chiar daca ai unban eu nu consider ca tu mai joci aici ca nu ai ce cauta pe sv tu simplu
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline Robertanu

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 59
  • NOTE: +6/-1
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)
« Răspuns #17 : Noiembrie 30, 2021, 12:51:41 a.m. »
coooooae sunteți disperați cu reclamațiile ăstea

terminați mă coae și jucați-vă dracu
pro
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions


Offline [PVP]Hudson

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 59
  • NOTE: +7/-0
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)
« Răspuns #18 : Noiembrie 30, 2021, 12:55:24 a.m. »
Contra
Referitor la limbaj, sa fim seriosi ca oricine injura.
Si de ce ar lua ban? Eu unul cred ca Hasmo are locul lui pe server, si asa e plictisitor ca majoritatea stau afk in cerc si cam atat, nu se bate nimeni nu nimic.
Si nu-l vad pe Hasmo mare amenintare daca se pun cativa pe el chiar si semi site.
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions


Offline Robertanu

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 59
  • NOTE: +6/-1
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)
« Răspuns #19 : Noiembrie 30, 2021, 01:07:13 a.m. »
Contra
Referitor la limbaj, sa fim seriosi ca oricine injura.
Si de ce ar lua ban? Eu unul cred ca Hasmo are locul lui pe server, si asa e plictisitor ca majoritatea stau afk in cerc si cam atat, nu se bate nimeni nu nimic.
Si nu-l vad pe Hasmo mare amenintare daca se pun cativa pe el chiar si semi site.
referitor la reclamatia asta, e inutila ca si celelalte pentru ca nu s dovezi care aratand ca incalcă regulile serverului. dar din toate serverele pe care a luat ban, fix pe serverul asta si a gasit loc? intreabă pe alte servere dc a luat ban si o sa vezi ca ce a facut acolo e minciuna pe langa ce a facut aici =)))), ce a facut in trecut pentru ca inca nu a facut nimic iesit din comun de cand a luat unban. prefer 10 ca ostin decat 1 hasmo. chiar in seara asta a pus 4 conturi auto pe un baiat Dol0r, el nu are nici un full semi cred. cam atat poate hasmo, atat poate procesa el.
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions


Offline [PVP]Hudson

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 59
  • NOTE: +7/-0
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)
« Răspuns #20 : Noiembrie 30, 2021, 01:15:50 a.m. »
Contra
Referitor la limbaj, sa fim seriosi ca oricine injura.
Si de ce ar lua ban? Eu unul cred ca Hasmo are locul lui pe server, si asa e plictisitor ca majoritatea stau afk in cerc si cam atat, nu se bate nimeni nu nimic.
Si nu-l vad pe Hasmo mare amenintare daca se pun cativa pe el chiar si semi site.
referitor la reclamatia asta, e inutila ca si celelalte pentru ca nu s dovezi care aratand ca incalcă regulile serverului. dar din toate serverele pe care a luat ban, fix pe serverul asta si a gasit loc? intreabă pe alte servere dc a luat ban si o sa vezi ca ce a facut acolo e minciuna pe langa ce a facut aici =)))), ce a facut in trecut pentru ca inca nu a facut nimic iesit din comun de cand a luat unban. prefer 10 ca ostin decat 1 hasmo. chiar in seara asta a pus 4 conturi auto pe un baiat Dol0r, el nu are nici un full semi cred. cam atat poate hasmo, atat poate procesa el.
Cine ar avea chef sa se bata eu zic ca l-ar ajuta pe Dol0r sau cel putin putea sa dea pm cuiva cu itm sa il ajute.
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions


Offline [Mr]Andrei

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 92
  • NOTE: +9/-1
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)
« Răspuns #21 : Noiembrie 30, 2021, 01:37:12 a.m. »
Contra
Referitor la limbaj, sa fim seriosi ca oricine injura.
Si de ce ar lua ban? Eu unul cred ca Hasmo are locul lui pe server, si asa e plictisitor ca majoritatea stau afk in cerc si cam atat, nu se bate nimeni nu nimic.
Si nu-l vad pe Hasmo mare amenintare daca se pun cativa pe el chiar si semi site.
referitor la reclamatia asta, e inutila ca si celelalte pentru ca nu s dovezi care aratand ca incalcă regulile serverului. dar din toate serverele pe care a luat ban, fix pe serverul asta si a gasit loc? intreabă pe alte servere dc a luat ban si o sa vezi ca ce a facut acolo e minciuna pe langa ce a facut aici =)))), ce a facut in trecut pentru ca inca nu a facut nimic iesit din comun de cand a luat unban. prefer 10 ca ostin decat 1 hasmo. chiar in seara asta a pus 4 conturi auto pe un baiat Dol0r, el nu are nici un full semi cred. cam atat poate hasmo, atat poate procesa el.
Cine ar avea chef sa se bata eu zic ca l-ar ajuta pe Dol0r sau cel putin putea sa dea pm cuiva cu itm sa il ajute.

nice joke pvp hudson
poti sa ai full ca de asta nu mai scapi sta 24/24 cu 5 conturi pe tine
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline YutakaHERE

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 230
  • NOTE: +7/-3
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)
« Răspuns #22 : Noiembrie 30, 2021, 02:25:25 a.m. »
Ma nu e vorba ca nu s-ar bate nimeni cat timp nu era de aia seara erau batai generale frumoase intre 2 bresle si cand a fost brs aia Moldova...ca era Hasmo nu?Ideea e ca degeaba ai full te bati il bati si toti il bat ca sar multi dar te mai si plictisesti si duoa il lasi ii zici gata ca m-am plictisit deja si tot el vine si sta oe capul tau pana iesi sau te duci cerc ca sa stai linistit,daca ieri s-a batut 11 ore continu si a dat in cineva 4 ore continu chit ca il bateau toti si era doar pe jos el tot pe ala cum se ridica sarea pe el,ti se ia la un momendat si asta nu intelege el ce e aia bataie cu 1 cont si sa te bati 20 30 40 o ora mai dai si seturi mai stai si de vorba cu lumea dar nu ai cum atatea ore da-o dracu de treaba ca trebuie sa fii obsedat are 23 de ani coaie si altii la varsta lui au deja familie si el sta cu masa in casa si se joaca metin2 de dimineata de la 7 pana seara la 10 11
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline [PVP]Hudson

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 59
  • NOTE: +7/-0
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)
« Răspuns #23 : Noiembrie 30, 2021, 04:19:29 a.m. »
Contra
Referitor la limbaj, sa fim seriosi ca oricine injura.
Si de ce ar lua ban? Eu unul cred ca Hasmo are locul lui pe server, si asa e plictisitor ca majoritatea stau afk in cerc si cam atat, nu se bate nimeni nu nimic.
Si nu-l vad pe Hasmo mare amenintare daca se pun cativa pe el chiar si semi site.
referitor la reclamatia asta, e inutila ca si celelalte pentru ca nu s dovezi care aratand ca incalcă regulile serverului. dar din toate serverele pe care a luat ban, fix pe serverul asta si a gasit loc? intreabă pe alte servere dc a luat ban si o sa vezi ca ce a facut acolo e minciuna pe langa ce a facut aici =)))), ce a facut in trecut pentru ca inca nu a facut nimic iesit din comun de cand a luat unban. prefer 10 ca ostin decat 1 hasmo. chiar in seara asta a pus 4 conturi auto pe un baiat Dol0r, el nu are nici un full semi cred. cam atat poate hasmo, atat poate procesa el.
Cine ar avea chef sa se bata eu zic ca l-ar ajuta pe Dol0r sau cel putin putea sa dea pm cuiva cu itm sa il ajute.

nice joke pvp hudson
poti sa ai full ca de asta nu mai scapi sta 24/24 cu 5 conturi pe tine
Ba hai te bati o ora doua, eu unul ma bat si mai mult cand am chef d-ala dar unii se mai si plictisesc dupa un timp si aia e enervant ca nu inceteaza dupa bataie plm.
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions


Offline [IULI]

  • Member based on posts: II
  • **
  • Mesaje postate: 25
  • NOTE: +0/-1
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)
« Răspuns #24 : Noiembrie 30, 2021, 09:25:11 a.m. »
Amenintarea nu este un motiv de ban / banIp . Cat de curand Madalin va scoate auto din map1 si atunci fiecare o sa fie pe un cont . Si nu ca tin cu Hasmo sau ceva dar CONTRA .  Eram de fata pe contul de [H] cand a spus hasmo asta si voi erati multii pe el . E normal si el sa spuna acele lucruri .
Si voi daca faceti 100 de reclamatii nu rezolvati nimic . Pana la urma este Metin2 asta se face pe se bate nu se freaca menta .
Mai aveti putina rabdare si o sa joace si el dupa un singur cont

1 : https://imgur.com/DoXeTtF
2 : https://imgur.com/NmURqGY
3 : https://imgur.com/BxF2Cwc
4 : https://imgur.com/qLJzQxL

Si voi aveti pretentia ca el sa va lase in pace ??
« Ultima Modificare: Noiembrie 30, 2021, 10:39:11 a.m. de [IULI] »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline YutakaHERE

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 230
  • NOTE: +7/-3
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)
« Răspuns #25 : Noiembrie 30, 2021, 11:09:05 a.m. »
Ti-am explicat si la cealalta reclamatie
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline koma99

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 147
  • NOTE: +0/-31
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)
« Răspuns #26 : Noiembrie 30, 2021, 05:35:19 p.m. »
Tu vorbesti de limbaj ? cand stie tot serveru ca tu ma injuri si ca vrei sa fiu banat fara sa fac nimic . Alea nu sunt nici injuraturi nici amenintari ce am zis eu e doar titlul ca din printuri nu reiese asta sunt doar simple conversatii cu mine , daca iau ban iau pentru ce scrie in regulament nu pentru ce zici tu si nu se specifica nimic de amenintari si nici nu au fost oricum , toata lumea zice cerc etc sau injura pe metin , voi cel mai mult daca ar fi dupa capu si mintea ta bolnava pana si daca spui cuiva cerc se poate considera amenintare daca e o sa iei asa dar regulamentu permintea chiar daca faceam si asta dar n-am facut. Si uite aici amenintari si injuraturi din partea voastra nu de la mine si bateti playerii fara niciun site care ma mai ajuta si pe mine si ii injurati .
 https://imgur.com/a/bPoRpF3  Uitati cum dovedesc ca eu mereu am avut ban pe nedrept , singurul ban care sa zicem ca l-am meritat a fost cand am furat scutul ala atat,in rest eu nam facut nimic sunt doar motive si inscenarile voastre.
https://imgur.com/a/mbZNd2z Vedeti cum sunt injurat si amenintat cu ban pe nedrept si il bate si il injura si pe playerul ala care ma ajuta pe mine.
https://imgur.com/a/mbZNd2z Si aici cum il injura pe playerul ala nou si il bate cu 2 fuluri de site si ala cu 0 si spune playerul ala nou ca a gasit si el serveru asta da vede ca playerii noi nu sunt bine primiti, si nici macar nu era in breasla cu mine sa ma ajute sa zici ca avea motiv sa il bata , asta e toxicitate nu ce fac eu.
Astea nu sunt motive oricum de ban nici pentru mine nici pentru voi dar incetati in plm cu reclamatiile nonstop care nu dovedesc nimic ca nu o sa iau niciodata ban pt 2 cuvinte ca asa vreti voi .Daca se ia ban pentru zis cerc sau orfan sau orice cuvant inseamna ca 99% din server ia ban vedetiva de treaba voastra si numai imi cautati mie motive ca eu de 3 luni sau mai mult m-am abtinut 99% din injurat.
Si aici sunt toate printurile cu injuraturile si amenintarile lui yutaka ( e el pe cont nu e florin a primit un cont de la florin poate sa i se verifice ipul) https://imgur.com/a/rWf5nrX https://imgur.com/a/RSry0aM https://imgur.com/a/NPXdHI6 https://imgur.com/a/zFEdKdm. Asa ca numai ma invinuiti mereu pe mine si banatima pt 2 cuvinte pe nedrept ca eu nu fac nici 1% din ce face si ce zice asta.Eu nu sunt neaparat sa vreau sa fie banati playeri dar nici eu nu am cum sa iau ban ca ce face asta e mult mai grav si totusi nu a luat deci el injura si ameninta nonstop oricum pt amenintari nu se da ban dar totusi raman injuraturile care a intrecut demult limita cu ele , iar eu cand am intrecut-o si eu la randul meu am primit ban dar nu ma intereseaza nu vreau sa primesc ban nici eu nici el doar sa numai faca incotninuu reclamatii cand el e de vina nu eu. eu zic 1 cuvant el zice 20 de propozitii cu injuraturi si amenintari .
Am uitat sa mai mentionez ca unele lucruri chiar asa sunt adica daca te fac orfan si esti nu e o jignire , daca spun ca te bat pe joc in timp ce te bat nu e o amenintare , e realitatea , cautati in dex ce inseamna "amenintare". Ma comport asa pentru ca si el injura https://imgur.com/a/eH3NHZn si pentru toate comentarile de contra la unban cand faceam cerere si jignirile de acolo,eu am un motiv , in schimb la ei e doar invidia ca nu au iteme si ca nu pot sa ma bata decat 10 vs 1 si cerseste la florin iteme yutaka si ryusei la andrei.
ne batem mai mult pentru ca jumate din bataie se strag ei mai multi impotriva noastra iiar cealalta jumate cand e de la egal la egal ei nu vor sa se mai bata si nu le convine dar e normal sa ne luam si noi revansa , am ce am cu dusmanii care ma injura si dau comentarii pe forum de contra la unban cand aveam si au 5 fuluri + scuturi 2 rase degeaba ca fara playeri pe langa care sa ii ajute sunt egali cu 0, in rest nu am nimic cu nimeni dintre ceilalti jucatori , chiar am cativa in grupa cu mine care ma ajuta plus ca a revenit si semphay ca singur nu putea sa joace fara mine ca il terorizati. Yutaka te dadeai smecher si nu ai reusit sa ma bati nici cu iteme primite de la florin apoi cand ai vz ca nu poti ca eu cu ostin va bat jum din breasla spetnaz ai zis sa mai incerci sa faci o reclamatie de asta cu 2 propozitii normale si cu titlu fals , pana acum incercati cat puteti sa pareti aia sfinti si eu ala toxic dar acum nici asta nu ati mai fost in stare sa va prefaceti ca ati inceput sa injurati care cum vrea si sa imi faceti tot mie reclamatia ,nu vedeti ca pana si voi ziceti ca intradevar reclamatia e fara sens si nu isi are rostul dar tu tot ai incercat sa o faci ? =]]]]]]]] NU TE SUSTINE NIMENI NICI MACAR DUSMANII MEI SI PRIETENII TAI CA ITI VAD PROSTIA DE CARE DAI DOVADA PE FIECARE ZI SI CAND VEZI CA PANA LA URMA NU REUSESTI CU RECLAMATIILE TALE PENTRU CARE NU SE DA NICI MACAR MUTE SAU CEL MULT MUTE 30 DE MIN ITI DAI PANA LA URMA ARAMA PE FATA SI INJURI.
Si inca ceva de ce e aceeasi reclamatie de 2 ori? e aceeasi nu sunt doua diferite crezi ca pare mai grav asa sau ce?
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline YutakaHERE

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 230
  • NOTE: +7/-3
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)
« Răspuns #27 : Noiembrie 30, 2021, 06:12:12 p.m. »
Tu vorbesti de limbaj ? cand stie tot serveru ca tu ma injuri si ca vrei sa fiu banat fara sa fac nimic . Alea nu sunt nici injuraturi nici amenintari ce am zis eu e doar titlul ca din printuri nu reiese asta sunt doar simple conversatii cu mine , daca iau ban iau pentru ce scrie in regulament nu pentru ce zici tu si nu se specifica nimic de amenintari si nici nu au fost oricum , toata lumea zice cerc etc sau injura pe metin , voi cel mai mult daca ar fi dupa capu si mintea ta bolnava pana si daca spui cuiva cerc se poate considera amenintare daca e o sa iei asa dar regulamentu permintea chiar daca faceam si asta dar n-am facut. Si uite aici amenintari si injuraturi din partea voastra nu de la mine si bateti playerii fara niciun site care ma mai ajuta si pe mine si ii injurati .
 https://imgur.com/a/bPoRpF3  Uitati cum dovedesc ca eu mereu am avut ban pe nedrept , singurul ban care sa zicem ca l-am meritat a fost cand am furat scutul ala atat,in rest eu nam facut nimic sunt doar motive si inscenarile voastre.
https://imgur.com/a/mbZNd2z Vedeti cum sunt injurat si amenintat cu ban pe nedrept si il bate si il injura si pe playerul ala care ma ajuta pe mine.
https://imgur.com/a/mbZNd2z Si aici cum il injura pe playerul ala nou si il bate cu 2 fuluri de site si ala cu 0 si spune playerul ala nou ca a gasit si el serveru asta da vede ca playerii noi nu sunt bine primiti, si nici macar nu era in breasla cu mine sa ma ajute sa zici ca avea motiv sa il bata , asta e toxicitate nu ce fac eu.
Astea nu sunt motive oricum de ban nici pentru mine nici pentru voi dar incetati in plm cu reclamatiile nonstop care nu dovedesc nimic ca nu o sa iau niciodata ban pt 2 cuvinte ca asa vreti voi .Daca se ia ban pentru zis cerc sau orfan sau orice cuvant inseamna ca 99% din server ia ban vedetiva de treaba voastra si numai imi cautati mie motive ca eu de 3 luni sau mai mult m-am abtinut 99% din injurat.
Si aici sunt toate printurile cu injuraturile si amenintarile lui yutaka ( e el pe cont nu e florin a primit un cont de la florin poate sa i se verifice ipul) https://imgur.com/a/rWf5nrX https://imgur.com/a/RSry0aM https://imgur.com/a/NPXdHI6 https://imgur.com/a/zFEdKdm. Asa ca numai ma invinuiti mereu pe mine si banatima pt 2 cuvinte pe nedrept ca eu nu fac nici 1% din ce face si ce zice asta.Eu nu sunt neaparat sa vreau sa fie banati playeri dar nici eu nu am cum sa iau ban ca ce face asta e mult mai grav si totusi nu a luat deci el injura si ameninta nonstop oricum pt amenintari nu se da ban dar totusi raman injuraturile care a intrecut demult limita cu ele , iar eu cand am intrecut-o si eu la randul meu am primit ban dar nu ma intereseaza nu vreau sa primesc ban nici eu nici el doar sa numai faca incotninuu reclamatii cand el e de vina nu eu. eu zic 1 cuvant el zice 20 de propozitii cu injuraturi si amenintari .
Am uitat sa mai mentionez ca unele lucruri chiar asa sunt adica daca te fac orfan si esti nu e o jignire , daca spun ca te bat pe joc in timp ce te bat nu e o amenintare , e realitatea , cautati in dex ce inseamna "amenintare". Ma comport asa pentru ca si el injura https://imgur.com/a/eH3NHZn si pentru toate comentarile de contra la unban cand faceam cerere si jignirile de acolo,eu am un motiv , in schimb la ei e doar invidia ca nu au iteme si ca nu pot sa ma bata decat 10 vs 1 si cerseste la florin iteme yutaka si ryusei la andrei.
ne batem mai mult pentru ca jumate din bataie se strag ei mai multi impotriva noastra iiar cealalta jumate cand e de la egal la egal ei nu vor sa se mai bata si nu le convine dar e normal sa ne luam si noi revansa , am ce am cu dusmanii care ma injura si dau comentarii pe forum de contra la unban cand aveam si au 5 fuluri + scuturi 2 rase degeaba ca fara playeri pe langa care sa ii ajute sunt egali cu 0, in rest nu am nimic cu nimeni dintre ceilalti jucatori , chiar am cativa in grupa cu mine care ma ajuta plus ca a revenit si semphay ca singur nu putea sa joace fara mine ca il terorizati. Yutaka te dadeai smecher si nu ai reusit sa ma bati nici cu iteme primite de la florin apoi cand ai vz ca nu poti ca eu cu ostin va bat jum din breasla spetnaz ai zis sa mai incerci sa faci o reclamatie de asta cu 2 propozitii normale si cu titlu fals , pana acum incercati cat puteti sa pareti aia sfinti si eu ala toxic dar acum nici asta nu ati mai fost in stare sa va prefaceti ca ati inceput sa injurati care cum vrea si sa imi faceti tot mie reclamatia ,nu vedeti ca pana si voi ziceti ca intradevar reclamatia e fara sens si nu isi are rostul dar tu tot ai incercat sa o faci ? =]]]]]]]] NU TE SUSTINE NIMENI NICI MACAR DUSMANII MEI SI PRIETENII TAI CA ITI VAD PROSTIA DE CARE DAI DOVADA PE FIECARE ZI SI CAND VEZI CA PANA LA URMA NU REUSESTI CU RECLAMATIILE TALE PENTRU CARE NU SE DA NICI MACAR MUTE SAU CEL MULT MUTE 30 DE MIN ITI DAI PANA LA URMA ARAMA PE FATA SI INJURI.
Si inca ceva de ce e aceeasi reclamatie de 2 ori? e aceeasi nu sunt doua diferite crezi ca pare mai grav asa sau ce?
Sunt numai pro eu vad si 1 contra atat:))))Cum nu ma sustine lumea cand sunt numai pro date si doar Iulian a dat contra:))))Lasand asta,cum ai batut tu sa me aducem aminte eu cu 1 cont si tu cu 6 conturi cu charactere diferite :))))plus set vs sura pe ele desigur si eu pot pune doar 1 scut pe mine ca idee nu 20 scuturi:))))Ai dat 6 vs 1 si tu vrei sa bati 6 conturi unde te crezi?:))))))Traiesti in lumea ta de prost ca tu zici ca nu conteaz cate conturi da in tine ca pentru tine e 1 vs 1 :))))))))Haide tu cu un cont si sar eu cu 20 conturi pe tine ca e 1 vs 1 frate sa vedem rezisti?🤣🤣Esti prea prost omule mor,ba la bun coaie tu esti prost ba frate dar realizeaza ma ca esti prost si iar încerci cu mine aiurea si asa ai zis si atunci ca nu iei tu ban ca sunt inutile si ghici de 3 ori si luat ban:)))))Asta e a 4 a oara iti garantez eu ca iar si asta e de tot ca iti sterge conturile ca asa a spus daca mai gresesti
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline [SA]Madalin

  • Server Administrator
  • Member based on posts: HERO
  • *
  • Mesaje postate: 10231
  • NOTE: +1004/-2
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
    • Imperial2 PvP-PvM
Re: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)
« Răspuns #28 : Noiembrie 30, 2021, 10:13:33 p.m. »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions