Autor Subiect: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)  (Citit de 4436 ori)

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline YutakaHERE

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 230
  • NOTE: +7/-3
    • Vezi Profilul
Caracterul tău:[LGD]Yutaka
Caracterul celui reclamat: SULTANIM,SISWARLORD si xZurnaMAFIA
Motivul reclamației: Limbaj + iar a venit cu amenintari la adresa playerilor ca se se lase de sv si nu s-a potolit deloc,deci el e tot toxic ca ai player plus de asta tot intr-un fel de hate adus asupra la sv prin chestia ca ameninta playeri ca ii bate cu 4 conturi ca le pune cu auto pe ei si asa se lasa playeri de sv din cauza la terminatul asta si nu trebuia sa ia unban indiferent ca a donat sau nu,nu merita unban si toti sunt de parere cu asta.
Dovezi: https://imgur.com/a/1kRJfRO
« Ultima Modificare: Noiembrie 29, 2021, 11:28:58 a.m. de YutakaHERE »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline koma99

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 147
  • NOTE: +0/-31
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)
« Răspuns #1 : Noiembrie 29, 2021, 11:57:48 a.m. »
Nu am revenit cu nicio amenintare ca se lasa playerii unde scrie asta in printuri? daca sunt la o bataie in desert si ii spun lu ala ca de ce a plecat si daca e in map1 il caut ca oricum a venit inapoi in desert e amenintare?  ca ii spun lu hapy sa vina in echipa cu noi? unde sunt amenintarile si injuraturile si ca am zis ca se lasa cineva? nu vezi ca pui in tilu ceva si in printuri altceva nesemnificativ
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline YutakaHERE

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 230
  • NOTE: +7/-3
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)
« Răspuns #2 : Noiembrie 29, 2021, 12:08:27 p.m. »
Nu am revenit cu nicio amenintare ca se lasa playerii unde scrie asta in printuri? daca sunt la o bataie in desert si ii spun lu ala ca de ce a plecat si daca e in map1 il caut ca oricum a venit inapoi in desert e amenintare?  ca ii spun lu hapy sa vina in echipa cu noi? unde sunt amenintarile si injuraturile si ca am zis ca se lasa cineva? nu vezi ca pui in tilu ceva si in printuri altceva nesemnificativ
Ma taci ma si nu mai comenta atat si nu mai cauta scuze,vrei si printurile de pe forum cand ai amenintat ca daca revii ii bati pe toti si de cand ai revenit esti doar pe jos...dar lasand asta,nu mai baga de la tine si nu mai sta cu ideea ca mai joci mult aici ca esti degeaba tu pe sv asta esti cel mai toxic si prost player si slab
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline Robert

  • Member based on posts: II
  • **
  • Mesaje postate: 26
  • NOTE: +0/-0
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
    • Finest Сasual Dating - True Females
Re: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)
« Răspuns #3 : Noiembrie 29, 2021, 12:10:26 p.m. »
Pro ban ne am saturat de el sau ștergerea conturile
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline qBogdan

  • Member based on posts: I
  • *
  • Mesaje postate: 7
  • NOTE: +0/-0
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)
« Răspuns #4 : Noiembrie 29, 2021, 12:41:20 p.m. »
Pro ban IP ne am saturat de el.
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline Latinicc Jitlyn

  • Member based on posts: II
  • **
  • Mesaje postate: 23
  • NOTE: +0/-0
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)
« Răspuns #5 : Noiembrie 29, 2021, 12:56:32 p.m. »
 Pro ban !
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline koma99

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 147
  • NOTE: +0/-31
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)
« Răspuns #6 : Noiembrie 29, 2021, 01:06:59 p.m. »
tu injuri si voi in general injurati fara sa luati nici macar mute iau pt cuvantul orfan sau te bat si ce am mai zis pe acolo sa iau ban? aha dada sigur sigur
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline YutakaHERE

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 230
  • NOTE: +7/-3
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)
« Răspuns #7 : Noiembrie 29, 2021, 01:12:58 p.m. »
tu injuri si voi in general injurati fara sa luati nici macar mute iau pt cuvantul orfan sau te bat si ce am mai zis pe acolo sa iau ban? aha dada sigur sigur
Iar te pui cu mine?
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline koma99

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 147
  • NOTE: +0/-31
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)
« Răspuns #8 : Noiembrie 29, 2021, 04:36:08 p.m. »
Tu vorbesti de limbaj ? cand stie tot serveru ca tu ma injuri si ca vrei sa fiu banat fara sa fac nimic . Alea nu sunt nici injuraturi nici amenintari ce am zis eu e doar titlul ca din printuri nu reiese asta sunt doar simple conversatii cu mine , daca iau ban iau pentru ce scrie in regulament nu pentru ce zici tu si nu se specifica nimic de amenintari si nici nu au fost oricum , toata lumea zice cerc etc sau injura pe metin , voi cel mai mult daca ar fi dupa capu si mintea ta bolnava pana si daca spui cuiva cerc se poate considera amenintare daca e o sa iei asa dar regulamentu permintea chiar daca faceam si asta dar n-am facut. Si uite aici amenintari si injuraturi din partea voastra nu de la mine si bateti playerii fara niciun site care ma mai ajuta si pe mine si ii injurati .
 https://imgur.com/a/bPoRpF3  Uitati cum dovedesc ca eu mereu am avut ban pe nedrept , singurul ban care sa zicem ca l-am meritat a fost cand am furat scutul ala atat,in rest eu nam facut nimic sunt doar motive si inscenarile voastre.
https://imgur.com/a/mbZNd2z Vedeti cum sunt injurat si amenintat cu ban pe nedrept si il bate si il injura si pe playerul ala care ma ajuta pe mine.
https://imgur.com/a/mbZNd2z Si aici cum il injura pe playerul ala nou si il bate cu 2 fuluri de site si ala cu 0 si spune playerul ala nou ca a gasit si el serveru asta da vede ca playerii noi nu sunt bine primiti, si nici macar nu era in breasla cu mine sa ma ajute sa zici ca avea motiv sa il bata , asta e toxicitate nu ce fac eu.
Astea nu sunt motive oricum de ban nici pentru mine nici pentru voi dar incetati in plm cu reclamatiile nonstop care nu dovedesc nimic ca nu o sa iau niciodata ban pt 2 cuvinte ca asa vreti voi .Daca se ia ban pentru zis cerc sau orfan sau orice cuvant inseamna ca 99% din server ia ban vedetiva de treaba voastra si numai imi cautati mie motive ca eu de 3 luni sau mai mult m-am abtinut 99% din injurat.
Si aici sunt toate printurile cu injuraturile si amenintarile lui yutaka ( e el pe cont nu e florin a primit un cont de la florin poate sa i se verifice ipul) https://imgur.com/a/rWf5nrX https://imgur.com/a/RSry0aM https://imgur.com/a/NPXdHI6 https://imgur.com/a/zFEdKdm. Asa ca numai ma invinuiti mereu pe mine si banatima pt 2 cuvinte pe nedrept ca eu nu fac nici 1% din ce face si ce zice asta.Eu nu sunt neaparat sa vreau sa fie banati playeri dar nici eu nu am cum sa iau ban ca ce face asta e mult mai grav si totusi nu a luat deci el injura si ameninta nonstop oricum pt amenintari nu se da ban dar totusi raman injuraturile care a intrecut demult limita cu ele , iar eu cand am intrecut-o si eu la randul meu am primit ban dar nu ma intereseaza nu vreau sa primesc ban nici eu nici el doar sa numai faca incotninuu reclamatii cand el e de vina nu eu. eu zic 1 cuvant el zice 20 de propozitii cu injuraturi si amenintari .
Am uitat sa mai mentionez ca unele lucruri chiar asa sunt adica daca te fac orfan si esti nu e o jignire , daca spun ca te bat pe joc in timp ce te bat nu e o amenintare , e realitatea , cautati in dex ce inseamna "amenintare". Ma comport asa pentru ca si el injura https://imgur.com/a/eH3NHZn si pentru toate comentarile de contra la unban cand faceam cerere si jignirile de acolo,eu am un motiv , in schimb la ei e doar invidia ca nu au iteme si ca nu pot sa ma bata decat 10 vs 1 si cerseste la florin iteme yutaka si ryusei la andrei.
« Ultima Modificare: Noiembrie 29, 2021, 05:25:40 p.m. de koma99 »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline ryu7

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 204
  • NOTE: +12/-2
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)
« Răspuns #9 : Noiembrie 29, 2021, 05:24:54 p.m. »
in schimb la ei e doar invidia ca nu au iteme si ca nu pot sa ma bata decat 10 vs 1 si cersete la florin iteme yutaka si ryusei la andrei.

ÎN PRIMU RÂND TU TE BAŢI CU 5 CONTURI + AUTO
ÎN AL 2 LEA RÂND NU VORBII ÎN MORŢII MAMII TALE CĂ NU TE PUTEM BATE CÂND TU NU EŞTI ÎN STARE DE 1V1
BĂGA MI AŞ PULA N MĂ TA DE SCLAV PROST CE EŞTI IEŞI ÎN PULA MEA DE OPĂRIT, NU TE VREA NIMENI PE SV, AI LUAT BAN PE 2 SERVERE CĂ ERAI TOXIC, TE BĂTEAUA ĂIA DĂ TE N PULA MEA DE MUIST CE EŞTI, FĂ UN BINE ŞI ŞTERGE ŢI ITEMELE ŞI DU TE DE PE SV U ĂSTA.
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline [KING]Lupejノʷᵏ

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 56
  • NOTE: +11/-0
  • Gen: Bărbat
  • "Soarele îţi verde corpu`, iar luna sufletu`"
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)
« Răspuns #10 : Noiembrie 29, 2021, 05:26:04 p.m. »
coooooae sunteți disperați cu reclamațiile ăstea

terminați mă coae și jucați-vă dracu
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions



Offline koma99

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 147
  • NOTE: +0/-31
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)
« Răspuns #11 : Noiembrie 29, 2021, 05:27:54 p.m. »
in schimb la ei e doar invidia ca nu au iteme si ca nu pot sa ma bata decat 10 vs 1 si cersete la florin iteme yutaka si ryusei la andrei.

ÎN PRIMU RÂND TU TE BAŢI CU 5 CONTURI + AUTO
ÎN AL 2 LEA RÂND NU VORBII ÎN MORŢII MAMII TALE CĂ NU TE PUTEM BATE CÂND TU NU EŞTI ÎN STARE DE 1V1
BĂGA MI AŞ PULA N MĂ TA DE SCLAV PROST CE EŞTI IEŞI ÎN PULA MEA DE OPĂRIT, NU TE VREA NIMENI PE SV, AI LUAT BAN PE 2 SERVERE CĂ ERAI TOXIC, TE BĂTEAUA ĂIA DĂ TE N PULA MEA DE MUIST CE EŞTI, FĂ UN BINE ŞI ŞTERGE ŢI ITEMELE ŞI DU TE DE PE SV U ĂSTA.
exact ce spuneam eu spun un cuvant maxim urat voi ziceti 20 , nu am ban pe niciun server pe 3d nu am avut niciodata ban inca am 3 fuluri dar nu imi place sa ma joc si pe ffe am avut ban daor 3 zile pentru injurat excesiv recunosc,dar m-am oprit din injurat, am jucat doar cat timp am fost banat pe imperial si cum am revenit mi am dat itemele de acolo pe iteme aici nu ma batea nimeni nici pe alea 2 servere si nu ma bate nici aici decat 30  de minute cand reusiti sa va adunati tot map1
« Ultima Modificare: Noiembrie 29, 2021, 05:29:37 p.m. de koma99 »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline ryu7

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 204
  • NOTE: +12/-2
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)
« Răspuns #12 : Noiembrie 29, 2021, 06:02:21 p.m. »
in schimb la ei e doar invidia ca nu au iteme si ca nu pot sa ma bata decat 10 vs 1 si cersete la florin iteme yutaka si ryusei la andrei.

ÎN PRIMU RÂND TU TE BAŢI CU 5 CONTURI + AUTO
ÎN AL 2 LEA RÂND NU VORBII ÎN MORŢII MAMII TALE CĂ NU TE PUTEM BATE CÂND TU NU EŞTI ÎN STARE DE 1V1
BĂGA MI AŞ PULA N MĂ TA DE SCLAV PROST CE EŞTI IEŞI ÎN PULA MEA DE OPĂRIT, NU TE VREA NIMENI PE SV, AI LUAT BAN PE 2 SERVERE CĂ ERAI TOXIC, TE BĂTEAUA ĂIA DĂ TE N PULA MEA DE MUIST CE EŞTI, FĂ UN BINE ŞI ŞTERGE ŢI ITEMELE ŞI DU TE DE PE SV U ĂSTA.
exact ce spuneam eu spun un cuvant maxim urat voi ziceti 20 , nu am ban pe niciun server pe 3d nu am avut niciodata ban inca am 3 fuluri dar nu imi place sa ma joc si pe ffe am avut ban daor 3 zile pentru injurat excesiv recunosc,dar m-am oprit din injurat, am jucat doar cat timp am fost banat pe imperial si cum am revenit mi am dat itemele de acolo pe iteme aici nu ma batea nimeni nici pe alea 2 servere si nu ma bate nici aici decat 30  de minute cand reusiti sa va adunati tot map1

ne adunăm tot map1 că tu fără 5 conturi nu mişti sclavule =)) îs curios ce o să faci fără auto
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline YutakaHERE

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 230
  • NOTE: +7/-3
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)
« Răspuns #13 : Noiembrie 29, 2021, 06:54:48 p.m. »
in schimb la ei e doar invidia ca nu au iteme si ca nu pot sa ma bata decat 10 vs 1 si cersete la florin iteme yutaka si ryusei la andrei.

ÎN PRIMU RÂND TU TE BAŢI CU 5 CONTURI + AUTO
ÎN AL 2 LEA RÂND NU VORBII ÎN MORŢII MAMII TALE CĂ NU TE PUTEM BATE CÂND TU NU EŞTI ÎN STARE DE 1V1
BĂGA MI AŞ PULA N MĂ TA DE SCLAV PROST CE EŞTI IEŞI ÎN PULA MEA DE OPĂRIT, NU TE VREA NIMENI PE SV, AI LUAT BAN PE 2 SERVERE CĂ ERAI TOXIC, TE BĂTEAUA ĂIA DĂ TE N PULA MEA DE MUIST CE EŞTI, FĂ UN BINE ŞI ŞTERGE ŢI ITEMELE ŞI DU TE DE PE SV U ĂSTA.
exact ce spuneam eu spun un cuvant maxim urat voi ziceti 20 , nu am ban pe niciun server pe 3d nu am avut niciodata ban inca am 3 fuluri dar nu imi place sa ma joc si pe ffe am avut ban daor 3 zile pentru injurat excesiv recunosc,dar m-am oprit din injurat, am jucat doar cat timp am fost banat pe imperial si cum am revenit mi am dat itemele de acolo pe iteme aici nu ma batea nimeni nici pe alea 2 servere si nu ma bate nici aici decat 30  de minute cand reusiti sa va adunati tot map1
Eu imi asum sa iau pe YutakaBANDIT mute ca am jucat eu pe Florin si imi cer scuze ca am injurat de pe al lui si am vorbit si cu el,dar varule tu esti disperat dupa jocul asta,iti spun eu ca nimeni nu ar da in tine daca ai juca cu 1 singur cont nu cu 5 vs 1 si nu apune de 1 vs 1 tu ca nu esti tu jucator de 1 vs 1 cand tu joci cu 5 conturi ca sa bati 1 cont si dupa zici ca ii bati pe toti:)))Logica ta nu o intelege nimeni tu zici ca e 5 conturi e ca 1 cont la dmg :)))Asa e ma pun si eu 4 arcasi full pgm si dau cu warul skill si tu joci cu 1 cont poti misca asa?:)))Pici in 3 secunde logic,oricum dupa ce scoate auto esti pa o sa te omor in bataie :)Haide 1 vs 1 cu mine si cine pierde se lasa de sv de tot si isi da si toate itemele prin map1 la playeri noi,te tine?
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline Adrian

  • Member based on posts: I
  • *
  • Mesaje postate: 7
  • NOTE: +0/-0
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie Hasmo iar dupa revenire a venit in forta cu o reclamatie deja:)
« Răspuns #14 : Noiembrie 29, 2021, 09:10:00 p.m. »
Pro ban ip
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions