Autor Subiect: PROPUNERI  (Citit de 1517 ori)

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline koma99

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 147
  • NOTE: +0/-31
    • Vezi Profilul
PROPUNERI
« : Iulie 31, 2022, 03:04:23 p.m. »
Nume : xSULTANIM

Propuneri : Eu nu am fost niciodata impotriva sa nu donez dar odata ce am dmg de 6k normala si 12 k critica ( cu esarfa de atac in zaira si aproape 110k pv e logic ca numai are cum sa nu imi placa ca asa pot sa iau si 5 zaira dar daca numai am dmg de ce sa le iau) oricum serverul a scazut de cand nu am mai intrat eu cu ostin pe el ,  sunteti 30 maxim in map1 vara  dintre care nu se bate nimeni. Incepe scoala mai ramenti 15.

Vin cu urmatoarele propuneri ca sa se stabilizeze dmgul : Ok ati bagat zaira lasati- o dar micsorati bonusurile de pe scuturile cu 2 aparari site de la 35 la 30 % , micsorati acadelele de la 10 la  5 %  si bagati inapoi paguba medie si paguba competenteti veche de pe papuci la 21 pc si 50 pgm sau cat era , iar cand apare o arma nou site nu bagati doar 200 atac in plus pe ea , sa fie 400-450 atac si 55 - 60 semiom si critica ca nu donam doar pt 2k in plus la dmg  , si nu in ultimu rand bagati auto inapoi ca nu exista server pvp pvm sau si pvm  pvp in romania fara auto . Pe imperialul vechi se dadea si 55k cand m am apucat si nu ti trebuia mai mult de 2 conturi full site un war si un saman sa faci o bataie smechera in map1 acum si 7 8 conturi sa bagi fara auto si fara dmg numai e acelasi lucru , s-a stricat serverul vine un saman leac cu zaira si pa , pot sa fac si eu asta oricand dar daca nam dmg nu am de ce , eu vreau batai cum erau si pana acum nu sa rezist la 10 playeri si sa vina gayul serverului sa puna conturile sa fuga de unele singure si non dmg . Donam cat e nevoie dar nu asa ca nu avem pentru ce , daca nu eu numai intru .
friendly
0
funny
2
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
Members reacted funny:
,[Mr]Andrei,
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline YutakaHERE

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 230
  • NOTE: +7/-3
    • Vezi Profilul
Re: PROPUNERI
« Răspuns #1 : Iulie 31, 2022, 10:03:06 p.m. »
Tot un prost ai ramas ma,m-am lasat eu de sv si tu ai ramas tot un prost:)))))Cu dmg de 55k cum spui ca vrei il poti numi sv pokemon deja:)))Am intrat de curios sa vad ce mai e pe aici si dau de tine prostul sv din Golesti care sta cu masa la 23 de ani si se joaca doar metin2:)))))
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline koma99

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 147
  • NOTE: +0/-31
    • Vezi Profilul
Re: PROPUNERI
« Răspuns #2 : August 01, 2022, 12:35:29 a.m. »
Tot un prost ai ramas ma,m-am lasat eu de sv si tu ai ramas tot un prost:)))))Cu dmg de 55k cum spui ca vrei il poti numi sv pokemon deja:)))Am intrat de curios sa vad ce mai e pe aici si dau de tine prostul sv din Golesti care sta cu masa la 23 de ani si se joaca doar metin2:)))))
Hai ca fix tu mai lipseai de aici sa iti dai cu parerea , "Mihaita" =]]]] care nu ai avut vreodata iteme aici si care cand se pun deja 2 pe tine stergi serverul si discordul aici nu esti pe pvpurile tale clasice unde esti obisnuit sa dai 700 hit si 2k skil
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline [SA]Madalin

  • Server Administrator
  • Member based on posts: HERO
  • *
  • Mesaje postate: 10231
  • NOTE: +1004/-2
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
    • Imperial2 PvP-PvM
Re: PROPUNERI
« Răspuns #3 : August 01, 2022, 09:30:04 a.m. »
Deci pe scurt să înțeleg că tu vrei să scad apărările și să urc atacul ?
friendly
1
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
1
dislike
2
Members reacted friendly:
koma99,
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
Members reacted like:
koma99,
Members reacted dislike:
,[GFX]ChoLa,


Offline [GFX]ChoLa

  • GFX
  • Member based on posts: II
  • *
  • Mesaje postate: 22
  • NOTE: +2/-0
    • Vezi Profilul
Re: PROPUNERI
« Răspuns #4 : August 01, 2022, 10:43:24 a.m. »
Deci pe scurt să înțeleg că tu vrei să scad apărările și să urc atacul ?
Pe scurt vrea DMG vechi inapoi unde dadeai critica de 50k si din 2 critice adio.
Plus ca va urma +23/+24(unde se va ajunge la 3.5k atac si 35-40hh), posibil cv itm noi care sa iti mai ofere acolo  pc/pgm tare rase cv, 10hh si va mai urca DMG.


Fara suparare....:


« Ultima Modificare: August 01, 2022, 11:26:18 a.m. de [GFX]ChoLa »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions





Offline koma99

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 147
  • NOTE: +0/-31
    • Vezi Profilul
Re: PROPUNERI
« Răspuns #5 : August 01, 2022, 11:03:23 a.m. »
Deci pe scurt să înțeleg că tu vrei să scad apărările și să urc atacul ?
da , si auto daca se poate , sau cel putin sa donam macar pentru auto daca nu , si sa numai imi comenteze daca se poate aia de aratau in 2017 atat de slabi de zici ca erau michael jackson in thriller ( Mihaita )
friendly
1
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
Members reacted friendly:
koma99,
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline [SGA]Florin

  • Server Game Admin
  • Member based on posts: HERO
  • *
  • Mesaje postate: 85
  • NOTE: +8/-1
  • Gen: Bărbat
  • The one who doesn't care!
    • Vezi Profilul
Re: PROPUNERI
« Răspuns #6 : August 01, 2022, 07:36:55 p.m. »
Ce spui tu aici ma?6k normala 12k critica?Unde pe ce sv?Că sigur nu aici,la 1vs1 un war mental da intr un sura am full aparare in jur de 38k,un ninja 25-30k ,daca prinde rulantu x3 + 2 3 hit la combinatie ii face Pv u jumate.Sura arme iar da in jur de 20k,dar sura arme are farmec,are dmg mare pe hit.Dacă te ai focusa doar pe 1 caracter nu ai sta pe 3-4 -5 caractere ai vedea că e dmg destul de ok.Dacă se face ce ai zis tu, eu cu site o să dau in ăla fără site 300k si in ala cu semi site 200k, se pun 20 fara site pe mine ,le dau un spirit ,pica toti.Ce spui acolo ca ai nevoie de 10conturi sa pici 1 ?doneaza pt zaira vino pe saman leac si eu iti arat ca vin cu 2 caractere si te pic rapid.A ca tu stai cu scut 2rase pe tine si ai ghinionu si in ala in care dai tu sa fie tot cu scut 2rase pe el,e cv normal sa nu ai dmg cine stie ce din moment ce sunteti amandoi full aparare. Si aberatia aia cu 450 atac si 60 semi om?Ai idee cat dmg inseamna 60semi om?Că pare că nu.Vorbeşti şi arunci cu valori doar sa te afli in treabă.
https://ro-wiki.metin2.gameforge.com/index.php/Calculul_de_baz%C4%83_al_atacului
Dă pe link ul ăla,află cum se calculează atacul apoi dă ţi seama că ce ai spus tu e ceva exagerat.
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline koma99

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 147
  • NOTE: +0/-31
    • Vezi Profilul
Re: PROPUNERI
« Răspuns #7 : August 01, 2022, 09:32:05 p.m. »
Ce spui tu aici ma?6k normala 12k critica?Unde pe ce sv?Că sigur nu aici,la 1vs1 un war mental da intr un sura am full aparare in jur de 38k,un ninja 25-30k ,daca prinde rulantu x3 + 2 3 hit la combinatie ii face Pv u jumate.Sura arme iar da in jur de 20k,dar sura arme are farmec,are dmg mare pe hit.Dacă te ai focusa doar pe 1 caracter nu ai sta pe 3-4 -5 caractere ai vedea că e dmg destul de ok.Dacă se face ce ai zis tu, eu cu site o să dau in ăla fără site 300k si in ala cu semi site 200k, se pun 20 fara site pe mine ,le dau un spirit ,pica toti.Ce spui acolo ca ai nevoie de 10conturi sa pici 1 ?doneaza pt zaira vino pe saman leac si eu iti arat ca vin cu 2 caractere si te pic rapid.A ca tu stai cu scut 2rase pe tine si ai ghinionu si in ala in care dai tu sa fie tot cu scut 2rase pe el,e cv normal sa nu ai dmg cine stie ce din moment ce sunteti amandoi full aparare. Si aberatia aia cu 450 atac si 60 semi om?Ai idee cat dmg inseamna 60semi om?Că pare că nu.Vorbeşti şi arunci cu valori doar sa te afli in treabă.
https://ro-wiki.metin2.gameforge.com/index.php/Calculul_de_baz%C4%83_al_atacului
Dă pe link ul ăla,află cum se calculează atacul apoi dă ţi seama că ce ai spus tu e ceva exagerat.
Am testat eu stai linistit in zaira si esarfa de aparare  sura am cu freza site pet etc esarfa atac +22 da 6k normala si 12 k critica revin cu video daca vrei adica full atac doar ca cu scut 2 rase pentru ca nu iti sta nimeni cu scuturi de 1 1  odata ce sunt alea op cu 2 aparri de 35 % si daca mai bag si esarfa de aparare eu in loc de aia atac mai dau 5k si 10k critica crezi ca asa am visat eu ? Dmg deja nu era nici inainte dar acum e disparut de tot complet , ca am si eu un full complet de atata timp nu il am de ieri de azi , ca restu pana la 5 conturi nu sunt full complet sunt doar cu ce e mai imporant dar un full complet il am de am testat   
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline [SGA]Florin

  • Server Game Admin
  • Member based on posts: HERO
  • *
  • Mesaje postate: 85
  • NOTE: +8/-1
  • Gen: Bărbat
  • The one who doesn't care!
    • Vezi Profilul
Re: PROPUNERI
« Răspuns #8 : August 01, 2022, 10:40:25 p.m. »
Ce spui tu aici ma?6k normala 12k critica?Unde pe ce sv?Că sigur nu aici,la 1vs1 un war mental da intr un sura am full aparare in jur de 38k,un ninja 25-30k ,daca prinde rulantu x3 + 2 3 hit la combinatie ii face Pv u jumate.Sura arme iar da in jur de 20k,dar sura arme are farmec,are dmg mare pe hit.Dacă te ai focusa doar pe 1 caracter nu ai sta pe 3-4 -5 caractere ai vedea că e dmg destul de ok.Dacă se face ce ai zis tu, eu cu site o să dau in ăla fără site 300k si in ala cu semi site 200k, se pun 20 fara site pe mine ,le dau un spirit ,pica toti.Ce spui acolo ca ai nevoie de 10conturi sa pici 1 ?doneaza pt zaira vino pe saman leac si eu iti arat ca vin cu 2 caractere si te pic rapid.A ca tu stai cu scut 2rase pe tine si ai ghinionu si in ala in care dai tu sa fie tot cu scut 2rase pe el,e cv normal sa nu ai dmg cine stie ce din moment ce sunteti amandoi full aparare. Si aberatia aia cu 450 atac si 60 semi om?Ai idee cat dmg inseamna 60semi om?Că pare că nu.Vorbeşti şi arunci cu valori doar sa te afli in treabă.
https://ro-wiki.metin2.gameforge.com/index.php/Calculul_de_baz%C4%83_al_atacului
Dă pe link ul ăla,află cum se calculează atacul apoi dă ţi seama că ce ai spus tu e ceva exagerat.
Am testat eu stai linistit in zaira si esarfa de aparare  sura am cu freza site pet etc esarfa atac +22 da 6k normala si 12 k critica revin cu video daca vrei adica full atac doar ca cu scut 2 rase pentru ca nu iti sta nimeni cu scuturi de 1 1  odata ce sunt alea op cu 2 aparri de 35 % si daca mai bag si esarfa de aparare eu in loc de aia atac mai dau 5k si 10k critica crezi ca asa am visat eu ? Dmg deja nu era nici inainte dar acum e disparut de tot complet , ca am si eu un full complet de atata timp nu il am de ieri de azi , ca restu pana la 5 conturi nu sunt full complet sunt doar cu ce e mai imporant dar un full complet il am de am testat
Cum sa sa nu stea nimeni cu scut de 1 1?=))Eu personal folosesc scuturile 2rase doar la generala,la 1 1 stai cu ala de 1 1 sa ti cresti atacul 25% rasa contează extrem de mult.Tu practic iti tai singur din dmg ca apoi sa spui ca nu ai dmg:)))
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
1
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
Members reacted like:
[GFX]ChoLa,
No reactions

Offline koma99

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 147
  • NOTE: +0/-31
    • Vezi Profilul
Re: PROPUNERI
« Răspuns #9 : August 02, 2022, 03:26:10 p.m. »
Pai degeaba imi spui de scuturile 1 1 ca nu sta nimeni cu ele decat la duele da nu int de duele ne intereseaza de server in general si cum e daca vrei sa te bati ,daca au posibilitatea sa stea cu scuturile 2 rase la orice bataie generala si sa numai ia dmg logic ca o sa o faca toata lumea , uite dmgul 5,6 normal si 11,3 critica ( si am terminat misiunea cu semiom ) si cu esarfa de atac perfecta absorbita din site da 6,3 normala si 12,8 critica da nu stau sa il mai incarc si pe ala , dmg oricum nu era nici inainte dar acum s-a ruinat de tot , s-a luat din dmg chiar si din risipa dai 22 24 critica pe risipa si inainte macar risipa ce mai era de 31 33k dar acu nici asta numai e https://www.youtube.com/watch?v=v-KleSdV8aI nu ai cum sa dai 11,3 k critica si sa ai aproape 110k pv nu e normal.... daca mai pui si leacu ...... te uiti la ecran cum nu pici apasand doar pe o tasta de leac =]]]
« Ultima Modificare: August 02, 2022, 03:29:05 p.m. de koma99 »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline [SGA]Florin

  • Server Game Admin
  • Member based on posts: HERO
  • *
  • Mesaje postate: 85
  • NOTE: +8/-1
  • Gen: Bărbat
  • The one who doesn't care!
    • Vezi Profilul
Re: PROPUNERI
« Răspuns #10 : August 02, 2022, 09:14:49 p.m. »
Pai degeaba imi spui de scuturile 1 1 ca nu sta nimeni cu ele decat la duele da nu int de duele ne intereseaza de server in general si cum e daca vrei sa te bati ,daca au posibilitatea sa stea cu scuturile 2 rase la orice bataie generala si sa numai ia dmg logic ca o sa o faca toata lumea , uite dmgul 5,6 normal si 11,3 critica ( si am terminat misiunea cu semiom ) si cu esarfa de atac perfecta absorbita din site da 6,3 normala si 12,8 critica da nu stau sa il mai incarc si pe ala , dmg oricum nu era nici inainte dar acum s-a ruinat de tot , s-a luat din dmg chiar si din risipa dai 22 24 critica pe risipa si inainte macar risipa ce mai era de 31 33k dar acu nici asta numai e https://www.youtube.com/watch?v=v-KleSdV8aI nu ai cum sa dai 11,3 k critica si sa ai aproape 110k pv nu e normal.... daca mai pui si leacu ...... te uiti la ecran cum nu pici apasand doar pe o tasta de leac =]]]
Ii dai 12k cu sura ca e full sura si tu cu scut 2rase in timpul ala,daca vine un war ii da  70 pe spirit si un ninja 12-13k hit,de ce n ai pus si asta pune l pe ala sa stea cu scut 2rase sura si sa vina un war sa i dea spirit. Faci niste comparatii absurde. Iar referitor  la ce spui tu 400atac si 60semi om,ar fi cazul sa citesti articolu ala sa ti dai seama cat de mult inseamna acel bonus in +
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
1
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
Members reacted agree:
[GFX]ChoLa,
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline ryu7

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 204
  • NOTE: +12/-2
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
Re: PROPUNERI
« Răspuns #11 : August 03, 2022, 04:41:13 a.m. »
skrrr
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions