Autor Subiect: Reclamatie furt  (Citit de 6097 ori)

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline [Mr]Andrei

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 92
  • NOTE: +9/-1
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie furt
« Răspuns #15 : Octombrie 28, 2021, 01:39:21 p.m. »
Dupa ce m ai injurat de toate alea, dupa ce ai incercat sa ma "injosesti" si "umilesti" pe un joc.  Ca mi ai dat o curea si 2 scuturi.. tu credeai ca o sa te pup in cur? Cand i am dat lui "epicalmod" freza ai inceput sa ma injuri pe metin, si ii ziceai lu sangyw sa ma scoata din breasla, ca sunt eu zdreanta? Ca nu te ajut? Dar eu cand ti am zis sa ti potolesti cainele "ramsess" dar tu il puneai sa ma injure.. si zi si mie logica.. CUM PLM SA FUR, SA IAU BAN, cand eu i am dat lui madalin mesaj ca donez pentru 21 si tag???

dacă donezi nu ești imun la ban.
de ce minți că nu ești danone? kraze i-a zis în joc victoriei că sunteți frați, și în + ai insta ul la fel ca al lui, și te cheamă și adrian la fel ca pe el, ce să vezi arătați la fel, și ai și o nepoată :(

ramses din câte am înțeles te bate că l-ai furat
păcat de tine că a fost capone băiat și te-a ajutat...
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline eAdrian

  • Member based on posts: IV
  • ****
  • Mesaje postate: 40
  • NOTE: +0/-0
  • Gen: Bărbat
  • Try hard, Tink Smart
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie furt
« Răspuns #16 : Octombrie 28, 2021, 02:02:40 p.m. »
Dupa ce m ai injurat de toate alea, dupa ce ai incercat sa ma "injosesti" si "umilesti" pe un joc.  Ca mi ai dat o curea si 2 scuturi.. tu credeai ca o sa te pup in cur? Cand i am dat lui "epicalmod" freza ai inceput sa ma injuri pe metin, si ii ziceai lu sangyw sa ma scoata din breasla, ca sunt eu zdreanta? Ca nu te ajut? Dar eu cand ti am zis sa ti potolesti cainele "ramsess" dar tu il puneai sa ma injure.. si zi si mie logica.. CUM PLM SA FUR, SA IAU BAN, cand eu i am dat lui madalin mesaj ca donez pentru 21 si tag???

dacă donezi nu ești imun la ban.
de ce minți că nu ești danone? kraze i-a zis în joc victoriei că sunteți frați, și în + ai insta ul la fel ca al lui, și te cheamă și adrian la fel ca pe el, ce să vezi arătați la fel, și ai și o nepoată :(

ramses din câte am înțeles te bate că l-ai furat
păcat de tine că a fost capone băiat și te-a ajutat...

Nu am zis ca "Daca donez sunt imun la ban" doar am zis unde e logica.. de ce as dona, ca sa iau ban?
Ramess Nu eu l-am furat, ci el pe mine.
Iar eu, nu am nici un cont, cu danone sau ceva asemanator, conturile mele sunt, "Kwaki sura, eAyato ninja, eAdrian, saman, zBody war. +inca vreo 2 de farm.
« Ultima Modificare: Octombrie 28, 2021, 02:55:08 p.m. de eAdrian »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline Stefuti

  • Member based on posts: III
  • ***
  • Mesaje postate: 34
  • NOTE: +2/-1
  • Gen: Bărbat
  • 💸💸💸💸💸💸💸
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie furt
« Răspuns #17 : Octombrie 28, 2021, 03:46:15 p.m. »
Dupa ce m ai injurat de toate alea, dupa ce ai incercat sa ma "injosesti" si "umilesti" pe un joc.  Ca mi ai dat o curea si 2 scuturi.. tu credeai ca o sa te pup in cur? Cand i am dat lui "epicalmod" freza ai inceput sa ma injuri pe metin, si ii ziceai lu sangyw sa ma scoata din breasla, ca sunt eu zdreanta? Ca nu te ajut? Dar eu cand ti am zis sa ti potolesti cainele "ramsess" dar tu il puneai sa ma injure.. si zi si mie logica.. CUM PLM SA FUR, SA IAU BAN, cand eu i am dat lui madalin mesaj ca donez pentru 21 si tag???

dacă donezi nu ești imun la ban.
de ce minți că nu ești danone? kraze i-a zis în joc victoriei că sunteți frați, și în + ai insta ul la fel ca al lui, și te cheamă și adrian la fel ca pe el, ce să vezi arătați la fel, și ai și o nepoată :(

ramses din câte am înțeles te bate că l-ai furat
păcat de tine că a fost capone băiat și te-a ajutat...

Nu am zis ca "Daca donez sunt imun la ban" doar am zis unde e logica.. de ce as dona, ca sa iau ban?
Ramess Nu eu l-am furat, ci el pe mine.
Iar eu, nu am nici un cont, cu danone sau ceva asemanator, conturile mele sunt, "Kwaki sura, eAyato ninja, eAdrian, saman, zBody war. +inca vreo 2 de farm.



Asta nu e contul tau vechi de discord ca eu zic ca seamana cu numele " eAdrian " :)))
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions





Offline Stefuti

  • Member based on posts: III
  • ***
  • Mesaje postate: 34
  • NOTE: +2/-1
  • Gen: Bărbat
  • 💸💸💸💸💸💸💸
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie furt
« Răspuns #18 : Octombrie 28, 2021, 04:04:52 p.m. »
Dupa ce m ai injurat de toate alea, dupa ce ai incercat sa ma "injosesti" si "umilesti" pe un joc.  Ca mi ai dat o curea si 2 scuturi.. tu credeai ca o sa te pup in cur? Cand i am dat lui "epicalmod" freza ai inceput sa ma injuri pe metin, si ii ziceai lu sangyw sa ma scoata din breasla, ca sunt eu zdreanta? Ca nu te ajut? Dar eu cand ti am zis sa ti potolesti cainele "ramsess" dar tu il puneai sa ma injure.. si zi si mie logica.. CUM PLM SA FUR, SA IAU BAN, cand eu i am dat lui madalin mesaj ca donez pentru 21 si tag???


dacă donezi nu ești imun la ban.
de ce minți că nu ești danone? kraze i-a zis în joc victoriei că sunteți frați, și în + ai insta ul la fel ca al lui, și te cheamă și adrian la fel ca pe el, ce să vezi arătați la fel, și ai și o nepoată :(

ramses din câte am înțeles te bate că l-ai furat
păcat de tine că a fost capone băiat și te-a ajutat...

Nu am zis ca "Daca donez sunt imun la ban" doar am zis unde e logica.. de ce as dona, ca sa iau ban?
Ramess Nu eu l-am furat, ci el pe mine.
Iar eu, nu am nici un cont, cu danone sau ceva asemanator, conturile mele sunt, "Kwaki sura, eAyato ninja, eAdrian, saman, zBody war. +inca vreo 2 de farm.



Asta nu e contul tau vechi de discord ca eu zic ca seamana cu numele " eAdrian " :)))

Pai e contul vechi de discord, pe care nu l mai stiu. asa ca, nu inteleg la ce te referi.







Atunci explica mi si mie cum nu esti tu " Danone " ? =))
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions





Offline [Mr]Andrei

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 92
  • NOTE: +9/-1
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie furt
« Răspuns #19 : Octombrie 28, 2021, 04:07:14 p.m. »






Atunci explica mi si mie cum nu esti tu " Danone " ? =))

tpp sa ti aduci aminte danone
https://www.youtube.com/watch?v=QKHKnIgDC5k
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline eAdrian

  • Member based on posts: IV
  • ****
  • Mesaje postate: 40
  • NOTE: +0/-0
  • Gen: Bărbat
  • Try hard, Tink Smart
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie furt
« Răspuns #20 : Octombrie 28, 2021, 04:14:47 p.m. »
Dupa ce m ai injurat de toate alea, dupa ce ai incercat sa ma "injosesti" si "umilesti" pe un joc.  Ca mi ai dat o curea si 2 scuturi.. tu credeai ca o sa te pup in cur? Cand i am dat lui "epicalmod" freza ai inceput sa ma injuri pe metin, si ii ziceai lu sangyw sa ma scoata din breasla, ca sunt eu zdreanta? Ca nu te ajut? Dar eu cand ti am zis sa ti potolesti cainele "ramsess" dar tu il puneai sa ma injure.. si zi si mie logica.. CUM PLM SA FUR, SA IAU BAN, cand eu i am dat lui madalin mesaj ca donez pentru 21 si tag???


dacă donezi nu ești imun la ban.
de ce minți că nu ești danone? kraze i-a zis în joc victoriei că sunteți frați, și în + ai insta ul la fel ca al lui, și te cheamă și adrian la fel ca pe el, ce să vezi arătați la fel, și ai și o nepoată :(

ramses din câte am înțeles te bate că l-ai furat
păcat de tine că a fost capone băiat și te-a ajutat...

Nu am zis ca "Daca donez sunt imun la ban" doar am zis unde e logica.. de ce as dona, ca sa iau ban?
Ramess Nu eu l-am furat, ci el pe mine.
Iar eu, nu am nici un cont, cu danone sau ceva asemanator, conturile mele sunt, "Kwaki sura, eAyato ninja, eAdrian, saman, zBody war. +inca vreo 2 de farm.



Asta nu e contul tau vechi de discord ca eu zic ca seamana cu numele " eAdrian " :)))

Pai e contul vechi de discord, pe care nu l mai stiu. asa ca, nu inteleg la ce te referi.







Atunci explica mi si mie cum nu esti tu " Danone " ? =))

Bai baiatule eu nu am nici un caracter cu danone tu esti nebun? astept pe madalin sa intre sa mi ia toate conturile la puricat si daca el zice. Da, atunci BAN. nu atata tam tam.
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline [Mr]Andrei

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 92
  • NOTE: +9/-1
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie furt
« Răspuns #21 : Octombrie 28, 2021, 04:17:45 p.m. »
Bai baiatule eu nu am nici un caracter cu danone tu esti nebun? astept pe madalin sa intre sa mi ia toate conturile la puricat si daca el zice. Da, atunci BAN. nu atata tam tam.

ok, iei ban. și ? ITEMELE oricum ți le-a mutat douma =))))))))))))))))))))))))))
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline ryu7

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 204
  • NOTE: +12/-2
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie furt
« Răspuns #22 : Octombrie 28, 2021, 04:18:03 p.m. »
Citat din: eAdrian
"
Bai baiatule eu nu am nici un caracter cu danone tu esti nebun? astept pe madalin sa intre sa mi ia toate conturile la puricat si daca el zice. Da, atunci BAN. nu atata tam tam."

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))
« Ultima Modificare: Octombrie 28, 2021, 04:19:39 p.m. de -x;ryuuhiroto.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline [IULI]

  • Member based on posts: II
  • **
  • Mesaje postate: 25
  • NOTE: +0/-1
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie furt
« Răspuns #23 : Octombrie 28, 2021, 05:52:03 p.m. »
Pro din toata sinceritatea daca si in anul 2021 inca se fac tepe pe imperial nu am ce comenta . Oameni traiesc in acei pixeli =))) Si sincer Adriane nu are nevoie de dovezi atat timp cat Andrei te-a vazut si altii playeri cand ai mutat itm . Tot sv este impotriva ta ca ai dat tepe si acum dar si in trecut . Si ca sa nu fiu nici asa rau parerea mea este sa ai ban 2 sap pe cont si itm site sterse . Si asa frumos o iei de la 0 . Si oricum Madalin poate afla pe ce cont ai pus itm , Tu sau Axinte =))))))) asa ca smecheria asta nu va merge ca ati mutat itm
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline eAdrian

  • Member based on posts: IV
  • ****
  • Mesaje postate: 40
  • NOTE: +0/-0
  • Gen: Bărbat
  • Try hard, Tink Smart
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie furt
« Răspuns #24 : Octombrie 28, 2021, 06:08:29 p.m. »
Pro din toata sinceritatea daca si in anul 2021 inca se fac tepe pe imperial nu am ce comenta . Oameni traiesc in acei pixeli =))) Si sincer Adriane nu are nevoie de dovezi atat timp cat Andrei te-a vazut si altii playeri cand ai mutat itm . Tot sv este impotriva ta ca ai dat tepe si acum dar si in trecut . Si ca sa nu fiu nici asa rau parerea mea este sa ai ban 2 sap pe cont si itm site sterse . Si asa frumos o iei de la 0 . Si oricum Madalin poate afla pe ce cont ai pus itm , Tu sau Axinte =))))))) asa ca smecheria asta nu va merge ca ati mutat itm

Mi se pare cel mai corect. Dar inainte de astea, vreau sa zica madalin daca itemele alea "Furate" sunt la mine, sau au fost macar la mine.. in afara de itemele mele..
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline [SGA]Florin

  • Server Game Admin
  • Member based on posts: HERO
  • *
  • Mesaje postate: 85
  • NOTE: +8/-1
  • Gen: Bărbat
  • The one who doesn't care!
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie furt
« Răspuns #25 : Octombrie 28, 2021, 06:09:05 p.m. »
Hai să vă zică Florin,că e mai bătrân şi miroase rapid cazurile de genul, cum văd eu treaba.
 Da, a donat pentru 21 şi grad de subliniat doar pentru 21 şi grad!
Donând pentru 21 şi grad,automat o să vină un nou nume, nume neştiut de nimeni (player nou), itemele după cum citesc
sunt mutate la loc sigur pe un alt ip , drept urmare acel 21 şi grad o să aibe nevoie şi de full site,că doar cu 21 nu faci nimic.
Deci, 1 la mână 2la picior, aşteaptă să se liniştească apele ,după care apare pe noul cont, cu noul nume ,ia itemele de la loc sigur
şi e "player nou" :))- Asta e teoria mea.
Şi acum intrebarea pe care ţi-o pun eu ţie, de ce ai donat pentru grad adică schimbare nume fix acum?
Fix când ai un full site care teoretic nu iţi aparţine , la loc sigur?
Decizia finală ii aparţine lui Mădălin. Dar mie nu imi miroase deloc bine.
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline [Mr]Andrei

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 92
  • NOTE: +9/-1
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie furt
« Răspuns #26 : Octombrie 28, 2021, 06:09:46 p.m. »
Mi se pare cel mai corect. Dar inainte de astea, vreau sa zica madalin daca itemele alea "Furate" sunt la mine, sau au fost macar la mine.. in afara de itemele mele..

normal bă inaptule, că știm toți că tu le-ai furat. de aia și zici că ți se pare "corect", indiferent dacă iei ban sau nu, tu ai itemele mutate,te doare-n pulă  :D


a și, băi nevinovatule, de ce ai șters comentariul ăsta?
https://i.imgur.com/nJXaInH.png
vezi că nu ți-a mers schema. ți-a dat ștefan quote și s-a salvat
https://i.imgur.com/TVBjpBZ.png

te bagi mai rău în căcat cu minciunile tale. =))))))))))))))))))))))))
« Ultima Modificare: Octombrie 28, 2021, 06:26:21 p.m. de [Mr]Andrei »
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline Robertanu

  • Member based on posts: HERO
  • *****
  • Mesaje postate: 59
  • NOTE: +6/-1
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie furt
« Răspuns #27 : Octombrie 28, 2021, 07:10:38 p.m. »
pro ban, el tot cere a fi verificată treaba cu ,,danone,, dar mi se pare că a şters caracterul ca să nu poată fi verificat.
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions


Offline eAdrian

  • Member based on posts: IV
  • ****
  • Mesaje postate: 40
  • NOTE: +0/-0
  • Gen: Bărbat
  • Try hard, Tink Smart
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie furt
« Răspuns #28 : Octombrie 28, 2021, 07:40:31 p.m. »
Hai să vă zică Florin,că e mai bătrân şi miroase rapid cazurile de genul, cum văd eu treaba.
 Da, a donat pentru 21 şi grad de subliniat doar pentru 21 şi grad!
Donând pentru 21 şi grad,automat o să vină un nou nume, nume neştiut de nimeni (player nou), itemele după cum citesc
sunt mutate la loc sigur pe un alt ip , drept urmare acel 21 şi grad o să aibe nevoie şi de full site,că doar cu 21 nu faci nimic.
Deci, 1 la mână 2la picior, aşteaptă să se liniştească apele ,după care apare pe noul cont, cu noul nume ,ia itemele de la loc sigur
şi e "player nou" :))- Asta e teoria mea.
Şi acum intrebarea pe care ţi-o pun eu ţie, de ce ai donat pentru grad adică schimbare nume fix acum?
Fix când ai un full site care teoretic nu iţi aparţine , la loc sigur?
Decizia finală ii aparţine lui Mădălin. Dar mie nu imi miroase deloc bine.
Treaba cu donatul si 21 are cateva zile, nu acum
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Offline [SGA]Florin

  • Server Game Admin
  • Member based on posts: HERO
  • *
  • Mesaje postate: 85
  • NOTE: +8/-1
  • Gen: Bărbat
  • The one who doesn't care!
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie furt
« Răspuns #29 : Octombrie 28, 2021, 08:11:11 p.m. »
Hai să vă zică Florin,că e mai bătrân şi miroase rapid cazurile de genul, cum văd eu treaba.
 Da, a donat pentru 21 şi grad de subliniat doar pentru 21 şi grad!
Donând pentru 21 şi grad,automat o să vină un nou nume, nume neştiut de nimeni (player nou), itemele după cum citesc
sunt mutate la loc sigur pe un alt ip , drept urmare acel 21 şi grad o să aibe nevoie şi de full site,că doar cu 21 nu faci nimic.
Deci, 1 la mână 2la picior, aşteaptă să se liniştească apele ,după care apare pe noul cont, cu noul nume ,ia itemele de la loc sigur
şi e "player nou" :))- Asta e teoria mea.
Şi acum intrebarea pe care ţi-o pun eu ţie, de ce ai donat pentru grad adică schimbare nume fix acum?
Fix când ai un full site care teoretic nu iţi aparţine , la loc sigur?
Decizia finală ii aparţine lui Mădălin. Dar mie nu imi miroase deloc bine.
Treaba cu donatul si 21 are cateva zile, nu acum
Pai si tu contul lui Cosmin nu il aveai de acum,il aveai de mai mult timp:-?
friendly
0
funny
0
informative
0
agree
0
disagree
0
pwnt
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions